Hirdetés
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Bécs oda-vissza meglehet a Tesla robotaxival
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- iPhone topik
- Yettel topik
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Graphics
Jómunkásember
Ha ennyire erőltetik a dual-kamera megoldást, lehet valamivel ügyesebb kamerát fog kapni.
-
Tomi_Ohl
veterán
Amíg nincs notch, addig nincs baj.
Gesztusvezérlés meg már ezelőtt is volt Blackberryken, vagy még régebben Meego-n. Hogy most az apple miatt kezd jobban elterjedni, nem akarom cáfolni, de ez megint olyan, mint a HTC M7 (később iPhone 6)-féle fém hátlapi dizájn. -
davidkm2
tag
-
juuzer
addikt
-
YASKATIR
senior tag
Rajzolna valaki olyan kamera elrendezest ami meg eddig nem volt?
Legyen hasznalhato, es ne hasonlitson egyik kamera kialakitasra sem ami eddig volt.
Ja es az is fontos, hogy eladhato legyen.
Varom a rajzokat.
MA. Remelem egyszer kapnak valami jutalmat a lelkesen klikello es kommentelo tagok.

Mert a latogatottsag szamanak megtartasaban kemenyen reszt vesznek.
.
Ennyi allitolagos, meg feltetelezhetoen hirt a bulvarlapoknak sem sikerult lekozolni.
Nem lehetne egy allitolag rovatot nyitni?
-
csongi
veterán
Rajzolna valaki olyan kamera elrendezest ami meg eddig nem volt?
Legyen hasznalhato, es ne hasonlitson egyik kamera kialakitasra sem ami eddig volt.
Ja es az is fontos, hogy eladhato legyen.
Varom a rajzokat.
MA. Remelem egyszer kapnak valami jutalmat a lelkesen klikello es kommentelo tagok.

Mert a latogatottsag szamanak megtartasaban kemenyen reszt vesznek.
.
Ennyi allitolagos, meg feltetelezhetoen hirt a bulvarlapoknak sem sikerult lekozolni.
Nem lehetne egy allitolag rovatot nyitni?
-
callmeakos
veterán
De mért pont az iPhone X ótvaros kameraelrendezését kell lemásolni, amikor a világon nincs annál otrombább.
-
SkyLine3000
addikt
Sztem az X-et azért csinálták, h félrevezessék a gyártókat, azt higyjék, h az milyen fasza...

-
Mr.Silkó
veterán
Végre valami egyedi!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
The.Biker
veterán
-
YASKATIR
senior tag
Az az esti maszturbalasra odakeszitett csomag zsepi eleg jol mutat

-
Tyrel
őstag
Hova essen még?

Olyan nincs hogy valami túl olcsó...

-
Térerő
csendes tag
Tetszik ez a 3D kijelző. Az első fotón mintha a kijelző vetítené ki az írásjeleket😂
-
jonnyjoker01
veterán
-
The.Biker
veterán
-
batai15
félisten
Nem arról van szó hogy vonuljon ki. És is xiaomi parti vagyok, de ha szerintetek rendben van hogy ennyire másolnak akkor baj van a fejbe. Ide veszem az x copy gesztus vezérlést is.
-
The.Biker
veterán
-
#65577472
törölt tag
-
forgonati
őstag
Bravo Xiaomi, egyediség lvl 99. Legalábbis kamera terén.
-
Polarstar
nagyúr
Nagyszerű....
Az Apple elismerte, hogy a belógó kijelzős forma tévút. Talán a legkevésbé fogyó mobiljuk lesz.
Erre egyesek és kettesek pont azt utánozzák. És a kamera elrendezésben is.
Nem figyelnek? Vagy valamit szednek? (ja. De! Valamit szednek és ezért nem figyelnek!
) -
mg1992mg
őstag
-
liquidgold
tag
-
Juhaszatti
addikt
Miért jó a 18:9 ekkora kávákkal?
-
batai15
félisten
Na jó most mondom hogy álljon le a xiaomi.
-
Matada2.3
veterán
Nem úgy volt, hogy notch is lesz?
Ez így nem is annyira iPhone copy.. -
Graphics
Jómunkásember
Hát ez se valós fotó a termékről

Ha az, akkor inkább Redmi Note 5-re szavazok
@Tyrel: Nem fog esni, hamarabb áll le a gyártás
-
Tyrel
őstag
Remélem ha ez kijön akkor a Mi A1 ára még esik egy kicsit....

-
juuzer
addikt
Egyedi kameradizájn lol

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Revolut
- Fogyjunk le!
- Gurulunk, WAZE?!
- Nihon e yōkoso: Forza Horizon 6 teszt
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Gyúrósok ide!
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Spórolós topik
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Google Pixel topik
- További aktív témák...
- Lenovo IdeaPad Slim 3 15 Intel Core 7 240H 16GB DDR5 RAM Sötétkék Hosszú GARANCIÁS!
- HP ProDesk 600 G1 SFF ,LGA 1150,4.Gen. félkonfig
- -60% Bontatlan ÚJ Lenovo Thinkpad T14 gen5 Ultra 7 155U 16GB Ram 512GB SSD Magyar bill 1 év Gari
- AKCIÓ! 1TB NVMe SSD, 1 év gar 2230/2280
- Intel Core i9-10850K 10-Core 3.6GHz LGA1200 (20M Cache, up to 5.20 GHz)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




