Hirdetés

2018. május 25., péntek

Gyorskeresés

(#1) atosan

atosan
(PH! addikt)

Na, Galaxy A3 jó árban van. Feleségem 2015-ét le kéne váltani.

Minnyá nyár. Ja nem, már az van.

(#2) pit stop

pit stop
(PH! addikt)

G5 így nagyon bestbuy lett; és a P9 is jó.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#3) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Azt az Alcatelt tényleg kerülje mindenki. Ott a hasonló (azonos?) árban lévő G5. A két telefon két eltérő dimenzióban van.
Ami még nagyon jó árban van a G5-ön felül, az az A3 2017 és a Huawei Nova. Nekem mindkettő kedvenc, alig tudnék a kettőből választani (jöhetne mind), de ha mégis kell, akkor a Novát venném.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#4) Szabcsizz válasza janeszgol (#3) üzenetére

Szabcsizz
(őstag)

Érthető a választás. A Nova rettentően eltalált telefon lett,a SOC-nak köszönhetően nagyon keveset fogyaszt. A rendszer is toppon van,és külsőre is korrekt. Persze utóbbi már szubjektív. Azóta talán nem is volt ennyire eltalált készüléke a Huaweinek.

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto Z

(#5) mediumgecso

mediumgecso
(őstag)

Telekomos Moto G5-ok függetlenek vajon?

[ Szerkesztve ]

S8 64GB Artic Silver <> Amazfit Pace <> Samsung UE40ES6100 + Samsung HW-H355 <> ASUS X550LB-XO114D Win 10 Pro <> Panasonic DMC-LX100 Silver

(#6) tothmaxy182

tothmaxy182
(őstag)

A Moto G5 nagyon jó áron van!

Minden szavam magánvélemény!

(#7) LurkerSheik válasza mediumgecso (#5) üzenetére

LurkerSheik
(fanatikus tag)

Ingyen fuggetlenitik, ha kered.;)

Új Xiaomi Power Bankok /// Xiaomi NEW Dual USB QC3.0 Power Bank 2 10000mAh

(#8) Tomy Yayo válasza mediumgecso (#5) üzenetére

Tomy Yayo
(senior tag)

Az új jogszabályok szerint minden új telefont függetlenül kell adniuk, ami nem az (mert mondjuk korábban került a készletükre), akkor ingyen függetlenítik Neked. Ugyanez igaz korábban náluk vásárolt telefonra is, ingyen függetlenítik. És nem csak jogszabályra, hanem közvetlen Telekom dolgozóra is tudok hivatkozni :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#9) macskea válasza Tomy Yayo (#8) üzenetére

macskea
(őstag)

A Vodafonenál például nekem nem tudták megoldani egy telefon függetlenítését. Több kört futottam velük, nem tudták megcsinálni. Végül adtak némi pénzt. :F

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#10) Szabcsizz válasza macskea (#9) üzenetére

Szabcsizz
(őstag)

Oh hát a pénzel bármit el lehet simítani. :D

Motorola Moto Z

(#11) fornettisuti válasza macskea (#9) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

Nokiás dobozban?😁

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#12) Matada2.3 válasza mediumgecso (#5) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Nekem eddig még nem volt függő Motorola a kezemben, akárhonnan is vettem. :)

Ui.: Megnéztem a weboldalon, sim free. :)

Más: A G5 nagyon durván jó ajánlat ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#13) serrin válasza macskea (#9) üzenetére

serrin
(tag)

Nekem a telekom tartozik máig a 735-öm függetlenítésével. Hiába jeleztem többször, máig függő.

iPhone SE 64GB & Lumia 735 || "Privát üzenetnél gyorsabb az e-mail, e-mail-nél gyorsabb az sms, sms-nél a telefonhívás."

(#14) Kékes525

Kékes525
(PH! félisten)

Az S8 Plusz mikor lesz olcsóbb? Mikor jön ki az S9?

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#15) bedibazsa válasza Kékes525 (#14) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Szerintem április környékén jut el Magyarországra.

(#16) fototrend666

fototrend666
(lelkes újonc)

A htc árazások muhabhahahahah

(#17) Kékes525 válasza bedibazsa (#15) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

Nagyjából az S6 is akkor érkezett annak idején. Akkor legalább Júniusig kell várni míg az S8 Pluszt leértékelik.

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#18) Merkur840

Merkur840
(lelkes újonc)

G5 vajon a 2/16-os verzió? Mer az annyira nem gyere be

(#19) Matada2.3 válasza Merkur840 (#18) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

[link] Ha minden igaz, akkor 2/16.

Finn the human

(#20) tomiivagyok válasza Merkur840 (#18) üzenetére

tomiivagyok
(tag)

nekem telekomos g5 van, igen, 2/16.

ha weboldal kéne, viszonylag olcsón: https://hardverapro.hu/apro/weboldalfejlesztes

(#21) pit stop válasza Merkur840 (#18) üzenetére

pit stop
(PH! addikt)

Ennyiért mégis mit szeretnél még?

(#22) Merkur840 válasza pit stop (#21) üzenetére

Merkur840
(lelkes újonc)

Rádobok 5 rugót és kapok egy 4/32-es Vernee M5-t + 500mAh az akkuba. Senki ne mondja h a Moto/Lenovo jobb mer nem az. Legfeljebb a FHD kijelző ami mellette szól, de ennyi

(#23) pit stop válasza Merkur840 (#22) üzenetére

pit stop
(PH! addikt)

Egy kínai fejlesztésű telefon, aminek a gyártója már bizonyította, hogy első blikkre jó telefonja tud már közép távon is hígfosba átmenni - valóban reális alternatíva :D

No de mindenki azt vesz, ami neki tetszik.

Ma voltam Telekomnál, az összes jó árú kifutó telefonból központi raktáron volt max. 2, szóval nem kell félni, hogy jó lesz tömegeknek :D

(#24) Szabcsizz válasza Merkur840 (#22) üzenetére

Szabcsizz
(őstag)

Tényleg képes lennél egy Moto helyett Vernee-t venni? BIGLOL. Nem túl szakmai megnyilvánulás ez tőlem,de ezt muszáj volt..

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto Z

(#25) Merkur840 válasza Szabcsizz (#24) üzenetére

Merkur840
(lelkes újonc)

Lehet lenézni a Vernee-t, de ez egy 2 éve alapított, feltörekvő márka, ami még javulhat. A Moto meg már kb nem is létezik Lenovo nélkül senki nem emlékezne rájuk. Ami szimpatikus, hogy a mai napig vannak kreatív megoldásaik nem csak kapsz egy tiszta androidot ami frissülget néha. Van a családban Vernee-ből 2 meg egy Lenovo kb ugyanannyiba kerültek, de tudásban van vagy 3 év különbség. Elképesztő micsoda egy őskövület a Lenovo a TN film paneljével meg a fixfókuszos kamerájával. Persze léteznek sokkal jobbak is, de azért elég nagy a különbség belépőszint és belépőszint között.

(#26) 8 válasza pit stop (#21) üzenetére

8
(senior tag)

pl. 3GB RAM-osat :U ha már úgy reklámozzák...

1 nap alatt ki is fogytak belőle. :DDD

(#27) marcee

marcee
(PH! addikt)

Milyen gyakran ejt árat a telekom? Lehet valahogy előbecsülni változásokat?
Két sim-es saját készülékem van, így a céges számomhoz csak SIM kártyát kaptam, de elég komoly előfizu, így akár lehetne hozzá jutányosan készülékét is venni. Kb. két hónapja nézegetem az üzleti árlistát, azóta kétszer módosult, de számomra nem történt érdemi változás.
Amit furcsállok, hogy a KKV5 sávba eső kedvezménnyel egy S8-at ingyen adnának, az S8+-ért csak kb. 26e Ft-ot kellene fizetni, ellenben az igazi álomtelefon, a duálsim-es, független Note 8 222e Ft. Az oké, hogy van a két készülék megjelenése között 5 hónap, de a kártyás áruk között nincs 100- illetve 70e Ft sem.
Szóval ezt meg lehet tippelni, hogy a Note 8 is lesz-e majd 3-4-5 hónap múlva ingyen, vagy ez nem így működik, és azon mindig is kisebb lesz a kedvezmény?

\m/

(#28) janeszgol válasza Szabcsizz (#4) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Az igazsagerzetem potlast ker. Szerintem a Samsung tobb frissitest fog kapni, plane biztonsagit, ebben a Huawei sosem remekelt. Akinek ez fontos, vegye figyelembe. :R

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#29) gyarmatinic

gyarmatinic
(lelkes újonc)

Ma reggelre pedig még drágábbak lettek a Samsung telefonok, mint hétfőn.... :((( :(((

'Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!, - YODA

(#30) ForzaLoki válasza gyarmatinic (#29) üzenetére

ForzaLoki
(újonc)

A HM10Pro is, most az S7-t próbálják eladni, rövidesen itt az S9, kíváncsi vagyok S8-ra lesz-e még előtte akció. :W

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.