Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Postas99

    senior tag

    válasz rjg #20 üzenetére

    Nincs bajom a Xiaomival.. mint mondtam a családban több ilyen is van.. Fejlődnek.. sőt sokat fejlődtek kamera téren... minden készülékük akku bajnok. A céges készülékem azért Xiaomi mert én akartam ilyen készüléket.. sokat telefonálok és ebből adódóan több esetben is előjön a hiba... nem nyomogatni vettem.. természetesen akik kevesebbet veszik elő a telefonjukat zsebből a bejövő hívás esetén azok nem biztos, hogy valójában találkoznak a probléma jellegével.. akik csak nyomogatni vették a telefont azok a hibából nem sokat fognak észlelni..

    Pusztán megjegyzés... hogy a régóta fennáló problémákra és kéne fókuszálni..
    A Moto drága ennyi pénzért ha beesik az ára 100e alá az már vállalható ár ezért a készülékért..
    A moto amióta Rick Osteroch elment a Google-hoz azóta a fejlesztések csak topognak... talán a MODS ami értékelhető volt de nem nyomták annyira amennyire lehetett volna..
    A Lenovo sokáig nem tudta, hogy mit kezdjen a márkával, kiherélten vette meg a céget.. most lábadozik és szerintem nem fognak felső kategóriás készülékeket kihozni mert a business a közép és alsó kategória esetén kifizetődő.. ezért árban soxor fölfelé pozicionálják az árat.

    Amúgy néztem Mi9 és Mi9t összehasonlitó videókat Moto ONE Vision-el és a legtöbb esetben a moto jött ki győztesen.. foto, video, kezelőfelület..

    Nekem fontos a Vanilla droid, és a MOTO feature amit max az Iphone tud.. de annyi pénzt nem áldozok telefonra..

Új hozzászólás Aktív témák