Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stabi83

    senior tag

    válasz HarleyCustom #26 üzenetére

    Ha az trollkodás hogy szerintem nem azonos a két eset akkor vállalom.
    Azt unom már nagyon hogy olyan Apple fanok ( ne vedd magadra ) beszélnek apple ökoszisztémáról meg annak előnyeiről akik max olvasnak róla de sosem használták és legjobb esetben is csak közvetettek a tapasztalataik.
    Évekig használtam itthon és a munkahelyemen is Apple gépeket és Apple telefont miközben a táskámba hordtam az iPad-et.
    Az AirDrop a sok frissítés után kb használhatatlan lett és nevetséges ugyan de tény hogy az OneDrive szinkronizálás stabilabban ment mint az Apple megoldása ( mind a mai napiga OD-t használok minden platformon minden hiba vagy korlátozás nélkül ).
    Visszatérve az akku témára itt nem arról van szó hogy fél éves telefonokban kell akkut cserélni hogy azok ne lassuljanak be ( aki egy kicsit is szakma szemmel nézte az Apple indoklását az könnyesre röhögte magát a terhelési tüskés magyarázkodásokon ), hanem arról hogy az akár 2 éves készülékekben cserélnek garancián túl akkut olyan összegért amiért az Apple munkatársai nem is köszönnek neked ha bemész a boltba.
    Valóban vannak trollok de szerintem badarság mindenkit letrollozni akinek nem fér bele az imádott cég viselkedése...

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Új hozzászólás Aktív témák