Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quad406

    csendes tag

    válasz Timyyy #251 üzenetére

    Én sem tudom, hogy szóbakerült-e már, nem rémlik, hogy itt olvastam volna. Olcsóbbnak nem olcsóbb. Júliusban rendeltem az egyik webshopból. Akkoribn 2 webshopban lehetett kapni. Egy vidékiben s egy fővárosiban. Lehet azóta bővült a kínálat. A jelenlegi tasak ár bolttól függően 1265 és 1299. Ha kicsit figyeli az ember az áruházláncok akcióit, akkor elég gyakran van 1200-ért a DG. Igaz ugyan, hogy ehhez meg kell vásárolni 5 dobozzal, de pár havonta belefér 6.000 Ft. És ha a Gimokánál még hozzávesszük a szállítási költséget is, akkor meg végképp nem olcsó. Az íz az szubjektív. A piros intenso és a zöld cremoso egész türhető. Nem jobb mint a DG. Kicsit más. Aki változatosságra vágyik kipróbálhatja.Viszont a fekete vellutato és a koffein mentes nem jó. Ezt objektíven állíthatom. A tejes cuccokat nem próbáltam. A nagyobb baj viszont a kapszulák minőségével van. Legalább a fele nincs légmentesen lezárva. Egyszerűen rossz a technológia. Emiatt vannak légmentes tasakba csogagolva és nem sima papírdobozba. Már az első tasak kibontásánál gynús volt az intenzív illat. Egyébként megjelent egy másik márka is, Barista Italiano. A fent említett webshopok egyikében van ilyen is. Ez drágább. 840 Ft 10 kapszula. A képeből ítélve ugyan azt a kapszulát használják. Nem mertem kísérlezezni. Maradok az eredetinél. Elég bő a választék ahhoz, hogy 3-4 kedvencet ki tudjon választani az ember.

Új hozzászólás Aktív témák