Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz rbalint88 #119 üzenetére

    "Plusz az átlag magyar lakos egy nespressos kávétól lehugyozza a bokáját, hogy ez úristendefinom"

    Van is rá oka, mivel a Nespresso, de még a Dolce Gusto is messze túl van a nagy többség által fogyasztott minőségen. A többség a munkahelyi menzán felszolgált többször lefőzött silány presszón, automatás (vagy zacskós) instant kávékon tengődik, de sokszor ha már egy kotyogósig eljutnak, akkor is csak a kilós brikettet veszik hozzá, lehetőleg 400 forintért. Ennél ténylegesen jobbak a kapszulások.

    "Nekünk nespresso van, mert: ketten iszunk naponta max 2-2 kávét, de sokszor van, hogy egyet se. Nem akarunk szüttyögni a kotyogóssal, nagy géppel, zaccal, fokolásokkal."

    Nekem nem csak az irodában, hanem otthon is van kapszulás (volt már ilyen pingvinem is, de most Nespresso). Én szeretek kávéházba járni, hetente 3-4 alkalommal is akár, ott elszürcsölgetem a mogyorós rómait vagy a francia szegfűszegest. A Nespresso meg pont jó arra, hogy reggel a csipát kitörölve a szememből elkészítsek két csésze iható koffeinbombát.

    "Azt is érdemes figyelembe venni, hogy a kávénördök által istenített kávékat sokszor egy átlagember értelmezni sem tudja"

    Nagyjából ja. Úgyis csak lefikázzák aztán dünnyögve sznoboznak egy jót.

Új hozzászólás Aktív témák