Hi​r​d​e​tés​

2018. április 24., kedd

Gyorskeresés

(#1) Totheground

Totheground
(PH! addikt)

Az iPaden úgyis max a TouchID miatt kell, amúgy gesztusokkal elérhető szinte minden.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denesnv/

(#2) joey04

joey04
(PH! félisten)

ha megmarad alul a káva akkor minek veszik le a gombot?

Bazinga!

(#3) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Nehezen tudom elhinni. Szerintem csak finomítanak még egy picit az ipadeken, igazából a mini 4 utódra már nagyon várok.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#4) 7etape

7etape
(PH! addikt)

Ha így lesz, akkor valószínűleg az iPhone pletykák is igazak lesznek. (Legalábbis egy részük). :K

(#5) csab2 válasza Totheground (#1) üzenetére

csab2
(PH! kedvence)

Pont ezt akartam írni: iPaden könnyen meg lehet lenni a Home gomb nélkül, a többujjas mozdulatok teljes mértékben kiváltják a Home gombot. Az ujjlenyomatolvasó meg iPaden nem annyira fontos szerintem, mint iPhone-on (persze azért jó ha van).
Annak nagyon örülnék, ha a minit nem nyírnák ki.

Gigabyte Brix GB-Bace-3160, iPhone X, iPad 2017, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6) joey04 válasza csab2 (#5) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

Hát nem értek egyet. Én nem használom a gesztusokat, és az ujjlenyomatos védelem is legalább olyan fontos, mint telefonon.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#7) 7etape válasza csab2 (#5) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

Ha a kijelzőbe építik az ujjlenyomat olvasót, az pont jó lesz. :DDD

(#8) meszike91

meszike91
(senior tag)

Nem értem mi értelme ennek az egésznek. Én már a képernyőn lévő gomboktól is agyf@szt kapok. Inkább raknának kameragombot a telefonokra. :))

du, du hast, du hast mich

(#9) Eclips21

Eclips21
(őstag)

kijelzőt nem veszik ki belőle? :DDD

(#10) arty

arty
(PH! addikt)

remélem szétpereli őket valaki másolásért, aki káva nélkül gyártotta eddig a kijelzőit :D

stadion, kisvasút, freemail

(#11) 7etape válasza arty (#10) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

Az Apple újra feltalálja a kávamentes kijelzőt. :) Az közel se lesz másolás. :))

(#12) savoo válasza Eclips21 (#9) üzenetére

savoo
(PH! addikt)

és lesz hozzá átalakító.

(#13) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Ha értelmesen akarják használni a "Pro" titulust, akkor a miniből sosem lesz Pro. Még talán a középsőnél fél szemmel hunyorítva el lehet fogadni, de a kicsinél semmi értelme sincs. Kihagyhatnának egy évet és új hardver helyett az iOS-re koncentrálhatnának, mert az még minden csak nem "Pro".

Amúgy is látniuk kellene, hogy épp azért estek vissza az iPad eladások, mert túlságosan nagy tempóban fejlesztették és akinek van egy kb. 3 évtől fiatalabb iPadja, az tökéletesen elvan vele. Jobb lenne ha csak 2 évente hoznának ki új modelleket, vagy úgy hogy páros évben a kisebb, páratlanban a nagyobb jönne, hogy legyen mit betenni minden évben a keynote-okba. Az iPhone esetén is elég lenne 2 évente új.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) Mr.Silkó válasza joey04 (#2) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

7etape mindjárt jön és rávágja, hogy azért, hogy maradjon innováció a következő modellre is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Vajon mennyire fogják még nyomni a tablet bizniszt? Hol lehet hasznosítani ezeket?

Finn the human

(#16) Herreløse válasza joey04 (#6) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

+1 :K

Norsk kriger

(#17) Barkin válasza csab2 (#5) üzenetére

Barkin
(őstag)

Egy iPhone ritkán munkaeszköz, ellentétben egy iPad-del. Ugyanolyan fontos (ha nem fontosabb) az ujjlenyomatolvasó.

(#18) Csarli85

Csarli85
(fanatikus tag)

Szerintem egy tableten talán még fontosabb az újlenyomatolvasó, ezt többen is használják általában nem csak egy személy. Cégek is gyakran tartanak tabletet.

Galaxy Note 5, Galaxy Tab S10.5 Embert tolláról...

(#19) alkatraz3000

alkatraz3000
(őstag)
LOGOUT blog

A homegombot neeeeeee, szeretem hogy fizikailag ott van. A szoftveres dolgokat utalom

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#20) 7etape válasza Mr.Silkó (#14) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

Egyébként most eszembe se jutott volna. :U

Viszont valamilyen szinten sajnálnám, ha eltűnne teljesen a home gomb. Ez igaz az összes Apple termékre, amin van jelenleg home. Ha más nem, legalább az iPhone 7 -hez hasonló megoldással, de hagyják meg.

(#21) arn

arn
(PH! nagyúr)

Ez a proba bujtatott aremeles meg az appletol is eros. A vegen nem is lehet masmilyent kapni.

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#22) csab2 válasza Barkin (#17) üzenetére

csab2
(PH! kedvence)

Én arra gondoltam, hogy egy telefon állandóan nálad van, könnyebben kerülhet illetéktelen kezekbe, mint egy iPad, amit nem hordasz magaddal.
Ha meg otthon, vagy a munkahelyeden használod az iPadet, akkor nem nagy kunszt rajta beütni a feloldó kódot, szemben az iPhone-nal, amit akárhol gyorsan előkapsz, és minél gyorsabban akarod használni.

(#23) csab2 válasza Csarli85 (#18) üzenetére

csab2
(PH! kedvence)

Egyrészt iPad esetében nem megoldott a több fiók kezelése, másrészt meg olyan tableten, amit többen is használnak, tuti, hogy nem tartanék személyes információkat.

(#24) Scholes9 válasza Eclips21 (#9) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Azt megnézném milyen lenne :D

(#25) Random DS válasza savoo (#12) üzenetére

Random DS
(újonc)

Meg lightning csatis külső Home gomb xD

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.