Hirdetés

2017. február 22., szerda

Gyorskeresés

(#1) Totheground

Totheground
(PH! addikt)

Az iPaden úgyis max a TouchID miatt kell, amúgy gesztusokkal elérhető szinte minden.

俺の艦娘たちがこんなに可愛いわけがない。

(#2) joey04

joey04
(PH! félisten)

ha megmarad alul a káva akkor minek veszik le a gombot?

Bazinga!

(#3) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nehezen tudom elhinni. Szerintem csak finomítanak még egy picit az ipadeken, igazából a mini 4 utódra már nagyon várok.

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#4) 7etape

7etape
(őstag)

Ha így lesz, akkor valószínűleg az iPhone pletykák is igazak lesznek. (Legalábbis egy részük). :K

(#5) csab2 válasza Totheground (#1) üzenetére

csab2
(PH! kedvence)

Pont ezt akartam írni: iPaden könnyen meg lehet lenni a Home gomb nélkül, a többujjas mozdulatok teljes mértékben kiváltják a Home gombot. Az ujjlenyomatolvasó meg iPaden nem annyira fontos szerintem, mint iPhone-on (persze azért jó ha van).
Annak nagyon örülnék, ha a minit nem nyírnák ki.

(#6) joey04 válasza csab2 (#5) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

Hát nem értek egyet. Én nem használom a gesztusokat, és az ujjlenyomatos védelem is legalább olyan fontos, mint telefonon.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#7) 7etape válasza csab2 (#5) üzenetére

7etape
(őstag)

Ha a kijelzőbe építik az ujjlenyomat olvasót, az pont jó lesz. :DDD

(#8) meszike91

meszike91
(senior tag)

Nem értem mi értelme ennek az egésznek. Én már a képernyőn lévő gomboktól is agyf@szt kapok. Inkább raknának kameragombot a telefonokra. :))

du, du hast, du hast mich /// 1+3=4

(#9) Eclips21

Eclips21
(őstag)

kijelzőt nem veszik ki belőle? :DDD

(#10) arty

arty
(PH! addikt)

remélem szétpereli őket valaki másolásért, aki káva nélkül gyártotta eddig a kijelzőit :D

(#11) 7etape válasza arty (#10) üzenetére

7etape
(őstag)

Az Apple újra feltalálja a kávamentes kijelzőt. :) Az közel se lesz másolás. :))

(#12) savoo válasza Eclips21 (#9) üzenetére

savoo
(PH! addikt)

és lesz hozzá átalakító.

(#13) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Ha értelmesen akarják használni a "Pro" titulust, akkor a miniből sosem lesz Pro. Még talán a középsőnél fél szemmel hunyorítva el lehet fogadni, de a kicsinél semmi értelme sincs. Kihagyhatnának egy évet és új hardver helyett az iOS-re koncentrálhatnának, mert az még minden csak nem "Pro".

Amúgy is látniuk kellene, hogy épp azért estek vissza az iPad eladások, mert túlságosan nagy tempóban fejlesztették és akinek van egy kb. 3 évtől fiatalabb iPadja, az tökéletesen elvan vele. Jobb lenne ha csak 2 évente hoznának ki új modelleket, vagy úgy hogy páros évben a kisebb, páratlanban a nagyobb jönne, hogy legyen mit betenni minden évben a keynote-okba. Az iPhone esetén is elég lenne 2 évente új.

Bazinga! ;-)

(#14) Mr.Silkó válasza joey04 (#2) üzenetére

Mr.Silkó
(őstag)

7etape mindjárt jön és rávágja, hogy azért, hogy maradjon innováció a következő modellre is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Matada2.3

Matada2.3
(PH! addikt)

Vajon mennyire fogják még nyomni a tablet bizniszt? Hol lehet hasznosítani ezeket?

Finn the human --> Huawei G8 Moblilmánia: http://tinyurl.com/pfg7fd3

(#16) frankweber válasza joey04 (#6) üzenetére

frankweber
(őstag)

+1 :K

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#17) Barkin válasza csab2 (#5) üzenetére

Barkin
(őstag)

Egy iPhone ritkán munkaeszköz, ellentétben egy iPad-del. Ugyanolyan fontos (ha nem fontosabb) az ujjlenyomatolvasó.

(#18) Csarli85

Csarli85
(fanatikus tag)

Szerintem egy tableten talán még fontosabb az újlenyomatolvasó, ezt többen is használják általában nem csak egy személy. Cégek is gyakran tartanak tabletet.

Rózsikamama & Bucii Galaxy S6 Edge, Galaxy Tab S10.5

(#19) alkatraz3000

alkatraz3000
(őstag)

A homegombot neeeeeee, szeretem hogy fizikailag ott van. A szoftveres dolgokat utalom

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#20) 7etape válasza Mr.Silkó (#14) üzenetére

7etape
(őstag)

Egyébként most eszembe se jutott volna. :U

Viszont valamilyen szinten sajnálnám, ha eltűnne teljesen a home gomb. Ez igaz az összes Apple termékre, amin van jelenleg home. Ha más nem, legalább az iPhone 7 -hez hasonló megoldással, de hagyják meg.

(#21) arn

arn
(PH! kedvence)

Ez a proba bujtatott aremeles meg az appletol is eros. A vegen nem is lehet masmilyent kapni.

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc): http://hardverapro.hu/apro/keresek_egy_csomo_fele_cuccot

(#22) csab2 válasza Barkin (#17) üzenetére

csab2
(PH! kedvence)

Én arra gondoltam, hogy egy telefon állandóan nálad van, könnyebben kerülhet illetéktelen kezekbe, mint egy iPad, amit nem hordasz magaddal.
Ha meg otthon, vagy a munkahelyeden használod az iPadet, akkor nem nagy kunszt rajta beütni a feloldó kódot, szemben az iPhone-nal, amit akárhol gyorsan előkapsz, és minél gyorsabban akarod használni.

(#23) csab2 válasza Csarli85 (#18) üzenetére

csab2
(PH! kedvence)

Egyrészt iPad esetében nem megoldott a több fiók kezelése, másrészt meg olyan tableten, amit többen is használnak, tuti, hogy nem tartanék személyes információkat.

(#24) Scholes9 válasza Eclips21 (#9) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Azt megnézném milyen lenne :D

(#25) Random DS válasza savoo (#12) üzenetére

Random DS
(újonc)

Meg lightning csatis külső Home gomb xD

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.