Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) blueMerle

blueMerle
(PH! kedvence)

Hm, hát én a mai napig semmit nem kaptam errol, pedig ha ezt garanciában kéne cserélnem, akkor errol általában jon egy mail...Ezek szerint a mi régiónkat nem érinti :U

Huawei P20 Lite

(#2) Saint_

Saint_
(PH! nagyúr)

az N97 topicjában többször olvastam erre panaszt... 5800-nál a hangszóró, itt a lencsevédő...

I humbly and respectfully decline™ _____ ELADÓ patika állapotú HP Elitebook 8470p kiegészítőkkel + Dell Latitude E7240! Érdeklődj privát üzenetben!

(#3) Coyote2000

Coyote2000
(őstag)

sztem ez kezeles kerdese, ha tul erosen nyomod es huzod akkor karcol, alapbol biztos van ott egy fel mm tavolsag. Ugyanez volt a Nokia 6680 hibaja, a sajat slide-ja karcolta fossa a telefon hatuljan a kamerat meg a burkolatot - de ha szepen volt kezelve nem volt gond.

(#4) joey04 válasza blueMerle (#1) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Pedig éppen meg akartam dicsérni a Nokiát, hogy milyen korrekt hozzáállás.
De ha csak bizonyos helyeken, és döcögősen fog menni a csere, akkor más a helyzet.

Bazinga!

(#5) Coyote2000 válasza joey04 (#4) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

ez mindig igy megy.
az autommal is beszoptam, 2003-as celicanal a vvti motorok gyari hibajat visszahivtak Japanban, USAban, nyugat EU-ban. A magyar meg szopjon lovat, mi?

(#6) Karma

Kb. két hónapos hír :U
A Nokia ezt is gyorsan reagálta le, kb. mint ahogy a szoftverfrissítéseket szokta.

“All nothings are not equal.”

(#7) gyoref1 válasza Coyote2000 (#3) üzenetére

gyoref1
(senior tag)

nem hiszem a haverom sonyericssonján is ugyanez a hiba,
gagyi összeszerelés

(#8) Quasi_modo válasza gyoref1 (#7) üzenetére

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Szvsz inkább tervezési hiba.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black + Zeblaze Thor Pro

(#9) plus44 válasza gyoref1 (#7) üzenetére

plus44
(PH! nagyúr)

Miért lenne összeszerelési hiba?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) gyoref1

gyoref1
(senior tag)

mert ha tervezési lenne akkor mindegyiket karcolná ;)

(#11) Coyote2000 válasza gyoref1 (#10) üzenetére

Coyote2000
(őstag)

Akkor itt egy harmadik velemeny :DDD
- sztem az osszeszereleshez sok koze nincs, mert adott meretu es anyagu alkatreszeket hasznalnak, rosszul osszerakni nem lehet
- de a tervezes sem lehet ludas, ha nem mindegyiket karcolja

Tehat marad 2 opcio:
- anyaghiba (beszallitoi minosegi hiba -> bizonyos szeriak rugalmasabb fedolapot kaptak)
- felhasznaloi hiba -> nem kene ugy passzirozni

(#12) GALARDO

GALARDO
(PH! addikt)

Hát szerintem ez összszerelési hiba de felhasználó biztosan nem én elég gyengéden nem összenyova szoktam elhúzni a reteszt mégis karcolódik.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#13) ClioRS válasza blueMerle (#1) üzenetére

ClioRS
(őstag)

De igen, garanciába cserélik már régóta ;)
Hidd el tudják ők ezt nagyon jól, csak titkolják....

(#14) blueMerle válasza ClioRS (#13) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

ők
WTF? Szovegértési gondok rulez. Az az ők az én is vagyok ha úgy nem zavar. :D

Mindenkinek lejott, aki eddig nem is tudta hogy Nokiás vagyok. :U Érdekes hogy pont neked nem. De megnyutatlak: ma megjott a koruzenet nekem is. :) Szóval szó sincs róla hogy régóta. Ne találgass mert engem igencsak nehezen tudnál ezzel átverni ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Lite

(#15) joey04 válasza blueMerle (#14) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Akkor mégis jár a dicséret a Nokiának. :D

Bazinga!

(#16) jooker82 válasza joey04 (#15) üzenetére

jooker82
(PH! nagyúr)

Dicséret??? :DDD Ez alap,ha már elcseszték....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17) joey04 válasza jooker82 (#16) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Nem jellemző mostanában ez egy gyártóra sem sajnos... :U

Bazinga!

(#18) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Legalább cserélik. Ezek szerint a Nokia zászlós hajója is hibák halmaza :W

[ Szerkesztve ]

(#19) Karma válasza Ricardo (#18) üzenetére

Melyik zaszloshajojuk nem bughalmaz? Meg az N900-at is kezdem felteni, ha belenyult az S60-as reszlegbol barki is.

“All nothings are not equal.”

(#20) Ricardo válasza Karma (#19) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Igaz. Anno az N96 sem volt az igazi :(

(#21) <NewL> válasza Karma (#6) üzenetére

<NewL>
(PH! kedvence)

Na azt meg mar ne is mond,itt az E75 es meg talan egy frissites sem jott ki ra:D
olyan ratyi kb mint az X1 az egesz cucc.

ezt a kameracsuszkas kopas mar nem az elso dolog,meg slideoknal elofordul,anno a 6500 slideoknak 1 het alatt kopott meg a billentyuzete meg a fem slide resze.

egyre jobban utalom a nokiat,sztem ez volt az utolso nokia okostelefonom...

There's an app for that

(#22) ClioRS válasza blueMerle (#14) üzenetére

ClioRS
(őstag)

"Mindenkinek lejott, aki eddig nem is tudta hogy Nokiás vagyok. Érdekes hogy pont neked nem"

Ha jól tudom és jól szövegértek, akkor én normális hangnemben írtam neked, ellenben te már nem annyira..... szóval vegyél kicsit vissza. Attól, hogy te egy szervizes vagy még beszélhetsz normális hangnemben, illetve ezt is tálalhatod bunkóság nélkül!
Abból amit te írtál egyértelműen nem következtethető, hogy Te Nokia szervizes vagy már ne is haragudj... pedig nem tartom egy hülye embernek magam.
Én nem egy esetet olvastam, hogy cserélték gariba szó nélkül, így azért mertem arra következtetni, hogy tudjá(to)k. Sem átverni, sem találgatni nem akarok. Nem is értem miért kéne. Lehet, hogy kicsi üldözési mániád van nem? :U

(#23) ClioRS válasza Ricardo (#18) üzenetére

ClioRS
(őstag)

Sőt, egyik se volt hiba nélküli.... Az N95 anyagminősége volt szutyok, majd az N95 8gb-nak a 8gigás memóriára való másolás volt a gondja, aztán az N96-ról ne is beszéljünk.... Az N97 is beállt a sorba és ahogy írtátok már az N900-at is lehet félteni..... nagyon tetszik a telefon és gondolkozok váltáson, de nem vagyok biztos a hibamentességben. 2-3hónap alatt úgyis kiderül, aztán lehet vásárolni vagy felejteni.

(#24) blueMerle válasza ClioRS (#22) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

Abból amit te írtál egyértelműen nem következtethető, hogy Te Nokia szervizes vagy már ne is haragudj
Azigen :DDD No comment. :D A cikkben arról hápognak hogy ha valakinek karcos lett ez a csoda, akkor menjen reklamálni. Erre írtam, a cikkre reflektáltam, hogy én nem kaptam errol értesítést. Gondolom hogy egy olvasott, muvelt embernek nem okoz gondot ezt megemészteni, feldolgozni és nem utolsósorban megérteni, hogy valami uzleti kapcsolatom lehet a finn gyártóval. De biztos velem van a baj és elnézést hogy nem elemeztem ennél sokkal mélyebben ezt a dolgot, velem van a baj nem veled. Majd legkozelebb esszét írok :D

Az már csak hab a tortán, hogy meghazudtolsz, hogy de igen, cserélik, sot, valótlanságot is állítasz hogy eddig is cserélték. Ki a bunkó? :U

Ráadásul most veled nem voltam az szerintem. Ha mégis úgy érzed hogy belegázoltam kicsiny lelkedbe, akkor elnézést kérek. :R

Attól, hogy te egy szervizes vagy
Mostmár nem, csak tulajdonos :) Szervizesnek tudod ge.i bunkó voltam :P ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Lite

(#25) ClioRS válasza blueMerle (#24) üzenetére

ClioRS
(őstag)

Menj fel a nokiaprogramok.hu-ra és kérdezd meg kinek NEM cserélték ki a karcos lencséjét..... ;)
Ennyit a valótlanságról. Egyrészt.
Tényleg, meghajlok nagyságod előtt, hogy te már tulajdonos vagy :R
Na és ennyi volt, inkább hanyagoljuk.... :R

(#26) N-vidi-A

N-vidi-A
(őstag)

Semmi sem lehet tökéletes, ez van, vissza kell vinni! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D 漢字 Minden sikeres férfi mögött áll egy nő, aki jól járt...

(#27) blueMerle válasza ClioRS (#25) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

Az hogy egy szerviz pusztán jófejségbol kicseréli, az minden oregem csak nem hivatalos. :U Gyere el ide az uzletembe és megmutatom az értesítést mikor kaptuk.
Másrészt: mint láthatod az aláírásomból nem Magyarországon élek, így lehetséges hogy a magyar szervizek hamarabb megkapták az ukázt, de ez egyáltalán nem valószinu.

Tényleg, meghajlok nagyságod előtt, hogy te már tulajdonos vagy
Ki kért erre? Vagy kényszert érzel mert nem volt igazad és így védekezel? Remélem soha az életben nem kell hozzád szólnom ezen a fórumon, eddig sem futottam Veled ossze, remélem ezekután nagy ívben kerulni fog Hatalmasságod :R

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Lite

(#28) hajbel válasza blueMerle (#27) üzenetére

hajbel
(őstag)

Cinizmusból írta, hogy meghajlik. Mondjuk ezt könnyebb lett volna felfogni, mint azt, hogy üzleted van.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#29) blueMerle válasza hajbel (#28) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

No comment :DDD

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Lite

(#30) Sztbeni

Sztbeni
(őstag)

Jó, most ha idétlenül használja az ember,a kkor persze. Egyébként nem hiszem.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#31) joey04 válasza Sztbeni (#30) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

akkor rosszul hiszed, hiszen maga a Nokia is elismeri;
a szabályosan elvégzett nyitás és zárás művelete is károsíthatja azt.

Bazinga!

(#32) blueMerle válasza Sztbeni (#30) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

Sajnos az van hogy valóban nem user error :U

Huawei P20 Lite

(#33) Sztbeni válasza blueMerle (#32) üzenetére

Sztbeni
(őstag)

Van ilyen. Emlékszem a 6280 lötyögésére. Azt is kijavították, szerintem ezt is fogják.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#34) blueMerle válasza Sztbeni (#33) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

Hát, erröl szól a cikk hogy javitjuk :DDD Ez nem kérdés.

Az pedig természetes hogy az újabb N97-eseken már ez a hiba nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Lite

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.