Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kis-attila

    tag

    válasz jUUh #31 üzenetére

    Ugyanezt gondolom én is.

    Nyilván pénztárca határozza meg de Redmi 4A vagy 4X ár/érték aránya kiváló, Mi A1 már egy következő lépcső,persze. Feljebb nem kommentálnám mert jómagam Doogee X5 Pro tulaj vagyok,így nem illene.
    Igazából azért gondoltam,hogy írok ide én is mert a " nagy angol áruházlánc " kínálatát meg árait nézve
    siralmasnak tartom,hogy tényleg bőven 35 ezerért még 1/8-as készülékeket árulnak,ezek egy részét B20 nélkül. Fent említett Xiaomi készülékekkel egy bajom van,az,hogy nincs,pontosabban EuStock kínálata is hullámzó,szóval le kell rá csapni ha épp kaphatóak,igaz két éve az X5 Pro-val is ez volt.

    1hsz.hez kapcsolódóan:

    Maze Alpha 4/64 épp tegnap járt nálam,igaz 15 percre csak. Megy,valami 43-44 ezer pontot itt csinált előttem AnTutu alatt,hardware nagyjából korrekt,kijelzője teljesen vállalható,sőt jónak mondanám,döbbenetesen vakít ha rátolod a fényerőt. :) Kamerája meg olyan mint az olcsó kínaiaknak szokott. Én a 6"-os keret nélkülivel nem élnék együtt mert számomra nagyon nagy,méreteiből azért adódik a tömege is de ez egyéni preferencia kérdése 40 körül szerintem vállalható,alapvetően nem zárnám ki ha ilyen igényem lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák