Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valentino K.

    senior tag

    Nagyon meggyűlöltem a SE-t az utóbbi pár évben elkövetett tevékenységei miatt. Nulla innováció, rókabőr metódus, gagyi, elbaltázott készülékek...
    Régen nagyon szerettem a SE-t, a K széria illetve a W széria bevezetésekor szinte szárnyalt a cég.

    Végre az x10 hoz valami mást, valami kis innovációt. A külsejére szerintem panaszt nem lehet tenni. A fehér nőknek bejöhet, a fekete\ezüst meg inkább pasis, nekem személy szerint marhára tetszik.
    Az android rendszer okos és ésszerű döntés volt.
    A technikai specifikációt se érheti rossz szó, igazán odatették magukat a tervezők.

    Már csak egy kiadós kivesézős teszt kellene, meg egy kedvezőbb 90-100Huf körüli ár, ami egyelőre csak álom, de kitudja mit hoz a jövő ;]

    Kár, hogy a SE a felső kategóriás telefonoknál buta üzletpolitikát folytat. 1 telefon eladásával akarja megkeresni azt a pénzt, amit más gyártók 2-3 telefonnal szereznek meg.
    Inkább adnák először 100-120ért, majd ez lemehetne 90-100ra és tuti vinnék mint a cukrot. Ez jót tenne rövid illetve hosszú távon is a SE-nak, sok csalódott "rajongót" babonázhatnának meg újra...

    Legalábbis nekem ez a véleményem :B

    Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

  • Valentino K.

    senior tag

    válasz tara.riot #48 üzenetére

    Egyértelmű hogy HTC Desire...HD2 lenne az álom készülék számomra, ha nem winfos mobil lenne rajta :W

    Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

Új hozzászólás Aktív témák