Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    válasz Kereszhaver #2 üzenetére

    640kbyte mindenre elég...

    1.marketing
    2. fejlődés valamiben
    3. gpu. Egy wp mobil tud sokmindent, de ha az androidos telókkal nem akarod összehasonlítani, akkor az iphone-nak is jobb van már.
    4. Ha hiszed ha nem, a teljesítmény miatt. :K
    5.És ha hiszed ha nem, a wp sem szent. Fognak akadozni majd programok a legelső generáción, főleg a gammák, mert ugye gpu.
    6. Ha hiszed, ha nem, sokkal kevesebb erőforrás kell majd neki, hogy egy feladatot elvégezzen, mert ugye jobb magok, és több is van belőlük.
    7. Portolni egy 4 magra tervezett (avagy 2 mag, ha iphoneról van szó, bár ott 64 bites a proci), új gpu-t kihasználó, 2gb ramban elférő programot 2 magra, régi gpu-ra, és feleannyi ramra? Nem hálás feladat.
    8. TV-re kijátszás, tulajdonképpen a gyors fejlődésnek köszönhetjük, hogy nem is kell szinte DVD lejátszó, ha filmet akarsz magaddal vinni, vagy akár lejátszani valahol, akár HDMI-n fullhd-ban. Márha ez lesz wp-ben.
    9. Könnyebb egy jó procira jó OS-t rakni, mint egy kevésbé jóra. Az egyiknél x a korlát, a másiknál pl. x+10. Azt a 10-et meg sok funkcióra lehet használni.

    Az, hogy ha esetleg nem használják ki, én kérek elnézést, a nokia, meg a wp hibája lesz. A gyártók jó része talált valamit, amire ölheti azt a sok ramot, meg procit. (Tudom, hogy a wp-sek fele valami galaxy s xy laggolását hozza fel ilyenkor, de a nagy többségnek ez nem szokott feljönni, és én most ettől a dologtól ezért eltekintek.)

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák