Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz copin #13 üzenetére

    Itt pont az a lényeg hogy MINDEN egyben van. nem kell külön cuccokat magaddal vinned.elfér a zsebedben az egész.van akinek ez megéri a magasabb árat és a kompromisszumokat.pont most van a logouton egy teszt mp3 lejátszó vs walkman mobil. ott is tól van már elemezve a dolog a szerző részéről mivel méregetni akar stb amit az átlag felhasználó sosem tenne meg de még így is a következtetése hogy csak egy orrhosszal vezet a samsung lejátszó.

    ez lenne a lényeg:

    valamikor réges régen én is napi 2x1 órát ingáztam, ekkor kellett valami zajt hallgatnom. eleinte volt külön mp3-lejátszó, meg külön telefon. otthon, vagy a suliban/melóhelyen vettem észre, hogy kerestek telefonon. oké, itt kell egy olyan teló, ami mp3-lejátszó is, nem vagyok audiofil, pláne nem egy zörgő buszon, úgyhogy lett egy nokia 6230. mmc-kártya bele, tele zenével, haccójjon. jó is volt, nem igazán volt összehasonlítási alapom. aztán jött a mostani sok az egyben készülék: eten x500. reggel, most már bicajjal megyek a melóhelyre, ebből szól az agysejtírtó a fülembe. megintcsak úgy, hogy azért a forgalom hangját halljam, meg az ismerős dallamok is eljussanak hozzám.konklúzió? nem maradok le hívásokról, és szól a zene...

    Én speciel áttértem a mobilos zenehallgatásra, ugyanis, sport közben kényelmesebb egy cuccot cipelni. (bringa) Ott úgy sem a zene minősége számít, ivel a szélzaj elég szépen hallatszik, bármilyen fülhallgatót használok. Az MP3 erre teljesen megfelel. Otthon viszont nem MP3-at hallgatok, hanem losless formátumot, hallható a különbség, főleg egy jobb cuccon.

    Amúgy szvsz hordozható lejátszók hangminőségén lovagolni kár, mikor a hetes buszon izzadt testek közé préselődve húgyszagban párolódom, úgysem tudom átadni magam a szertartásos zenehallgatás örömeinek. Arra ott a PC Audigy-vel meg AKG fülessel, 30GB mp3-mal... A buszon csak egy ismerős dallam kell, ami visszatart a tömegmészárlástól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák