Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Ezekiell #26 üzenetére

    Ez a megszoksz vagy megszöksz mindig is így volt Apple-nél. :DDÁltalánosan számomra iPhone lett a nyerő. Ha mindegy is lenne iOS vagy Android, akkor is. Sony? Nem igen foglalkozik már a mobil részleggel a cég. (támogatás, elérhetőség, átlagember alig tud róluk) Google Pixel? Nincs is hivatalosan jelen nálunk, valami mindig hiányzik, vagy minőség nem olyan jó. Samsung? Nem tetszik a bloatware, a saját ökoszisztémájukat ők is építgetik, lassan ők az Android világ Apple-je. Kínai gyártók? Inkább passz, hiába a specifikáció, ha user élményben nekem jobb az iPhone.

    Laptopnál hiába tetszik a Dell XPS vékony szegélye (Macbook milyen vastag), ha közben általánosan számomra mégis az almás jobb, touchpad vagy oprendszer miatt (a Windows hülyeségeit elcserélném a MacOS megkötéseire), viszont a szar butterfly billentyűzet miatt csomó embert beszéltem le Macbookról az elmúlt években XPS javára, szerencsére azóta megjött az esze a cégnek és újra normális billentyűzet van)

    Szoftver és app store policy szempontból pedig mindkét oldalon van BS ennyi erővel, azt se hiszem a Spigen és az Anker jóval drágábban adja az iPhone kiegészítőt mint egy Android készülékhez valót. Nekem bejön Apple-nél egy kézben van a hardver-szoftver optimalizálás, ha cserébe el is kell viselnem a megkötéseket akkor is. Az aktuális "hatalmas" botrányokat mindig letojtam, pl. úristen kivették a jack dugót, hát más gyártó is kivette, nem haltunk bele.

    Cikkhez: kíváncsi leszek az Epic, Facebook, Spotify ezt hogyan fogja csavarni :D

Új hozzászólás Aktív témák