Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Bízom benne, hogy a sima iPhone 12-t időben bemutatják, nagyon kíváncsi vagyok, hogy valóban megjelenik-e a kompakt modell ténylegesen korrekt áron. Az SE 2020-ból és az iPhone 11-ből kiindulva erre minden esély meglehet.

    Ha pedig a gyártás is az USA-ban lenne, azt abszolút üdvözölném.

    Egyébként az elnevezés számomra fura. Igaz az összes gyártó össze-vissza ugrál már a nevek közt, de a 11S következne, miért ugorják át vajon ezt a lépcsőfokot?

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Razzul #18 üzenetére

    Ez szerintem mindenki számára tiszta volt.

    A XR nyitóára pedig $749 volt, szóval az előző hsz-em sem kérdőjelezhető meg, a 11 valóban kedvezőbb áron nyitott ($699, ezt helyesen írtad), mint a XR és ha ezt az üzletpolitikát folytatják a i12 szériánál is, akkor a kompakt 12 remek ajánlatnak fog bizonyulni.

    Kamikaze75

    Ízlések és pofonok, szerintem minden idők legszebb mobiltelefonja az i5S és a képek alapján ezt az irányt hozzák vissza, szóval számomra abszolút pozitív lenne ez a megjelenés. :)

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Razzul #22 üzenetére

    Ebben lehet igazad van, én a mikrokörnyezetemből tudok csak kiindulni, ott még a laikusok számára is tiszta, hogy a 11 a XR utódja, a 11 Pro pedig a XS-é. De egyébként ha komperálod a XS-t a 11-et és a 11 Pro-t, akkor akár még arra a következtetésre is juthatnánk, hogy akik ezzel nincsenek tisztában és a 11-re a XS utódjaként tekintenek, még ők sem tévednek olyan elképesztően nagyot, tekintettel arra, hogy a kijelzőn kívül mindenben komolyabb és frissebb telefon a 11, tehát akár kompromisszummentesen lehet váltani erre a készülékre. A kijelzőn és a -1 kamerán kívül pedig a 11 mindenben megegyezik a 11 Pro-val.

    Apropó kijelző: Sokan bírálták az Apple-t - köztük én is - hogy hogy volt képe egy LCD kijelzőt tenni a basic modellekbe mind tavaly, mind pedig idén. Nos az az igazság, hogy pár nappal ezelőtt bementem egy boltba - egy rendelést vettem át - és ha már ott voltam kipróbáltam az egymás mellé kihelyezett 11 Pro-t és a 11-et, majd mellé tettem a jelenlegi mobilomat, ami egy S9+. Nos a két iPhone kijelző minősége között az én szememnek semmi, de semmi különbség nem volt. Szóval hiába LCD, a minősége pazar. Az egyedüli kellemetlenség az a vaskosabb káva, engem ez már a 11 esetében zavar, míg a 11 Pro mérete remek.

Új hozzászólás Aktív témák