Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz Schuler888 #38 üzenetére

    persze, küldtem nekik több észrevételt... aztán, hogy mit kezdenek vele, az már más kérdés. Amúgy kerestem a neten, a reddit-en vannak elég hosszú fórumok ezekről a hibákról.

    Amúgy ma újabb dolgot próbáltam, Chromecast nélkül. Rádugtam az Audiolab M-One erősítőre az ájfón 7-est USB-n, mert van az erősítőnek egy olyan funkciója, hogy direktben arról játssza a zenét.
    És érdekes, így nem hallok sem hangerő-különbséget, sem szignifikáns minőségi különbséget a Play Music és a Youtube Music között. Ez viszont azt vetíti tovább, hogy akkor a Chromecast-tal nem kompatibilis valahogy.
    És persze az is benne lehet, hogy az M-One-ban egy elég pöpec DAC van (32 bit / 384 KHz), ami a szarból is szépet csinál (még a régi 128 kbit-es mp3-ak is jól szólnak rajta).
    És az is lehet, hogy az erősítő valahogy normalizálja a hangerőt is USB-s bemenetről. Nem tudom.
    Mindenesetre kicsit frusztrál, hogy az évek óta működő Chromecast Audio-s megoldásom nem működik jól... Kettő is van belőle, a lakás két felén, két erősítővel.

    Ui. a német ebay-en lehet szerezni még Chromecast Audio-t.

    Uui. Az előző hozzászólásból valahogy törlődött egy fél mondatom: szóval van úgy ~3500 zeném a GPM-ben, ami kissé nehézzé teszi, hogy váltsak más szolgáltatóhoz...

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák