Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz ughhh #16 üzenetére

    Én pl. arra használom az átlátszóságát, hogy dugtam mögé displayt, és ott monitorozom az állapotokat. [link]
    De csináltam olyat is, hogy autófóliával lefóliáztam, és nagyon jól mutat, black mirror. Meg lehet ezeket kapni rendes alu oldallapokkal is. Az anyagminőség ténylegt nagyon rendben van, de az apró részletekben elég sok végiggondolatlanság van. Nem túl kiforottak a házaik, de viszonylag könnyen átalakíthatók.

    /Jonsbo ez is, csak a Jonsplus almárkája.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz ughhh #16 üzenetére

    Egyáltalán nem vagyok RGB-homoszexuális, de igényes házzal és visszafogott fényerejű (inkább derengés), egyszínű világítással lehet ízléses végeredményt produkálni az edzett üveg mögött. Inkább LED-ektől mentes ventikkel; értsd legfeljebb egy-két rejtett LED-szalag pislákol, meg talán a VGA-n a logó, mert az általában szokása (de Sapphire-nél pl. be lehet állítani, hogy indikátorként működjön a GPU hőmérsékletére vonatkozóan).

    mod: Meg igen, kijelzőt is lehet mögé rakni kényelmes monitorozáshoz, vagy ha mondjuk speckó AIO-t használsz, a blokkon is lehet hasonló funkció.

    -------------------------------------------------------------------------------------------

    (#17) Moby: A billencs és az egérpad "kissé" elüt az állomástól (jajdefinoman fogalmaztam :DDD), de a gép csecse. Meg az MM710 is.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák