Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz Hohocali #339 üzenetére

    Értem, hogy mire gondolsz, de ugye a 24fps-nél volt jobb a gyerekkorunkban, hiszen a TV-k 50fps-esek voltak :) Mégsem fordult meg gyerekként az agyunkba, hogy miért nem 50fps-esek a filmek. Nem azt mondom, hogy ne legyen 120fps, de hirtelen ne legyen már nézhetetlen a 24p.

    " Az emberek két csoportra oszlanak, van aki támogatja a technika fejlődését (ezek nagyrészt a fiatalok), és van aki gátolja (idősebbek nagyrészt). "

    Ez általában igaz, bár én amellett vagyok, hogy a technika fejlődése ok, de attól, hogy valamit megtehetünk és van rá technológia, az nem jelenti azt, hogy meg kell tennünk. Mobilok, szociális média csak úgy jött és mindent elsöpört, Ja, de csak most kezdjük felfedezni, hogy a gyerekek agyának egy része máshogy fejlődik ki, ha sokat mobilozik - még nem tudjuk, hogy rossz vagy jó irányba, de a lényeg, hogy nem tudjuk a következményeke és a depresszió kétszer annyi, mint 1990-ben volt. Nagyon összetett dolog ez. Nem lehet csak úgy vakon fejlődni és mindent nyomni, ahogy a csövön kifér és ezért van igaza mindkét csoportnak és kell az egyensúly.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák