Hirdetés

  • Stellar Blade - Befutottak az első tesztek

    gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    Hát nem is tudom, a 6" fölötti kijelzők ellen nem tiltakoztam, de azért mindennek van határa. Mivel egy átlagos villamosozás során nincs szükségem 7-10"-ra, nem szívesen "cipelnék" olyankor is magammal egy kijelzőt, ha épp nincs rá szükségem.
    Én inkább a vezetéknélküli kijelzőmegosztás mellett tenném le a voksomat: kb. mindenütt, mindenhol lenne képernyő (példa: otthon a nappaliban a 65"-os tévé, a konyhában/hálóban 22-30", kocsiban 7"; ismerősöknél, cimboránál dettó, plusz plázák képernyői, buszok és repülők háttámláiban, kocsiban a vezető- és anyósülés támlájában a hátul utazóknak), amihez azonnal, protokollegyezőség keresése nélkül, titkosítottan, hitelesítve tömörítetlen 1080p, vagy akár 4k @60 fps "kivetítés" működne.
    Ez egy emberközelibb, kézzelfoghatóbb koncepció, csak itt ugye még nincs meg az átviteli technológia - de meg lehetne, ha erre helyezték volna a fókuszt. Végülis az összehajtható kijelző is utópia volt pár éve, mára elkészült. Semmi se lehetetlen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák