Hirdetés

2018. július 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) Juhaszatti

Juhaszatti
(senior tag)

Olyan szélesnek tűnik az XL, mintha 16:9 lenne nem 19:9. Persze nyilván nem annyi már.

(#2) oszi666

oszi666
(őstag)

Biztos bennem van a hiba, de nem tudon felfogni a notch miert akkora tragedia. Szepnek nem mondanam de rondanak sem.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#3) gyurma888

gyurma888
(tag)

Ez valami hihetetlenül (n)ocsmány... Hatalmas noccs és hatalmas alsó sáv :W :W

[ Szerkesztve ]

(#4) marcarc válasza oszi666 (#2) üzenetére

marcarc
(fanatikus tag)

Nekem nem a noccsal inkább a pixelek árával és elérhetőségével van bajom. Ugyanazzal a hardverrel fog jönni kb mint az OP6, SE, de dupla árcédulával és nulla szerviz támogatással.

(#5) Alibaba5

Alibaba5
(újonc)

Fentre kéne a káva, alul meg lehetne áll nélkül. A kicsi tetszik nagyon.

(#6) Juhaszatti válasza gyurma888 (#3) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Az alsó sávon itt kár fennakadni mert funkciója van. Ott a sztereó hangszóró másik fele.

[ Szerkesztve ]

(#7) Fred23 válasza Alibaba5 (#5) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Nekem is a kicsi tetszik, viszont ahogy nézegettem, nagyon beugrik róla az LG Q6 és Q7; szóval LG utóérzésnek hat számomra. Mondjuk nem baj, tetszettek az LG-k is. Az árkategória biztosan elválasztja őket, ha a küllem nem is! :D

[ Szerkesztve ]

(#8) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

A kompakt nekem kifejezetten tetszik, a másik modellt nem tudom értelmezni.

Azt lehet tudni, hogy ezeket ki fogja gyártani?

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#9) gyurma888 válasza Juhaszatti (#6) üzenetére

gyurma888
(tag)

De miért nem a telefon aljában van?

(#10) <Adamsky> válasza oszi666 (#2) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

A szépségről - azt szokták mondani, hogy - szubjektív. Én viszont úgy gondolom, hogy a szép az, amit a többség annak tart. A notch-nál én úgy látom, hogy két tábor van. Az egyik bottal se piszkálná meg, a másik meg elviseli. Tapasztalatom szerint a harmadik - amelyik maga alá csurizna a gyönyörűségtől, ha meglát egyet - csoport nem létezik. Ennyit a szépségről.
És akkor a praktikum. Elvileg így ugye nagyobb a kijelző. Ja, négyzetmilliméterre biztos, de ha a hasznos felületet nézzük, akkor az eddig teljes soros "notificatiion bar"-nak lőttek. Sőt, ha lehet hinni a képeknek, akkor itt a notch még magasabb is, mint a "notification bar". Pl. ebből vajon mennyi látszana, a lenne középen egy frankó "kis" notch?

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#11) judas13

judas13
(őstag)

Hányinger elkapott ahogy rájuk néztem. Az az ótvaros xxl-es notch azzal a bűn ocsmány hátlappal. És mindezt csilliókért! :W
Like

[ Szerkesztve ]

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

(#12) pete_21

pete_21
(PH! addikt)

A kisebb nekem is tetszik, bár a felső káva lehetne kisebb... Külsőre úgy tűnik, hogy kb. 1,5-2x akkora, mint amekkorát a kamerák, beszédhangszóró igényel, de ha technikailag más is van a háttérben, ami miatt nem lehet kisebb, akkor nem szóltam. :)
Jól néz ki, viszont ha azt nézzük, hogy az S8/S9 párosnál milyen kicsik a kávák, és a Pixelnél úgy néz ki, nagyobb kávák lesznek, akkor valahogy nem annyira bejövős nekem az S8/S9-hez képest... Főleg, hogy árban sem hiszem, hogy olcsóbb lesz. :/
A Pixel 3 XL-nél is azt látom, hogy a notch sávja túl magas... Biztos van rá valami technikai magyarázat, kíváncsi lennék. :)

(#13) sKie^

sKie^
(kvázi-tag)

Es ez bamul vissza rad a kijelzobol elharapott reszbol: O_O

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#14) Barkin válasza .Szaki. (#8) üzenetére

Barkin
(PH! addikt)

HTC.

(#15) Alibaba5 válasza Fred23 (#7) üzenetére

Alibaba5
(újonc)

Tényleg hasonlít, kiváncsi leszek kitől lesz a kijelző.

(#16) Anulu79

Anulu79
(PH! addikt)

Hátulján a led dupla vagy szimpla vajon?

(#17) Fred23 válasza pete_21 (#12) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

"a felső káva lehetne kisebb"

Akár az alsó is; 3-4 mm-t még lehetett volna nyerni összesen, de a kompaktság ezek szerint nem nagyon érdekelte őket.

Illetve így képről úgy tűnik, mintha enyhén hajlított lenne a kijelző széle, és az sem szimpatikus; mondjuk messze nem Galaxy S8 szintű ez a hajlítás, azért az is látszik. Olyan még éppen elviselhető számomra. Nekem az S8 curved edge megoldása nagyon nem jön be. Szerintem az infinity display ocsmány. Ezért remélem, hogy észbe kapnak, és tényleg lesz egy síkképernyős S10!

[ Szerkesztve ]

(#18) Barkin válasza Alibaba5 (#15) üzenetére

Barkin
(PH! addikt)

Na vajon ki fogja az AMOLED kijelzőket szállítani? :B

(#19) borand

borand
(tag)

Erről az igénytelen jófajta/jóféle borát fogalmazásról csak nem akartok leszokni. :N

https://szinonimaszotar.hu/keres/j%C3%B3

A notchtalan kép egész jól néz ki, bár nem venném meg.

(#20) Juhaszatti válasza Fred23 (#17) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Sajnos nekem nem tűnik hajlítottnak a kijelző, legfeljebb felette az üveg. Szerintem marad a 2,5D :(

(#21) Taci válasza Fred23 (#17) üzenetére

Taci
(senior tag)

Ezek szerint észbe: "A Beyond 0 5,8 hüvelykes, sík panellel és egy kamerával várható"

Ha nem ragaszkodtak volna ehhez a notch-os mániához, a felső dolgokat (szenzorok, kamerát, hangszóró) szépen ki lehetett volna hozni egy sorba, és szépe szimmetrikusra megcsinálni az egész telefon (alsó-felső kávák egyforma méretűek). De ez így.... blö

(#22) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)

Ezekben csak az a jó, hogy az áruknak és elérhetetlenségüknek köszönhetően úgy sem akarom majd megvenni :D

Egyébként ennél rondább nochot még nem nagyon láttam

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3

(#23) INGJOKE

INGJOKE
(senior tag)

Első ránézésre nekem úgy néznek ki, mint valami rossz "kínai" dzsunga telefon az alsó-belépő kategóriából. Semmi flagship érzés nem kap el, ha ránézek és elméletben ezek abba a kategóriába játszanak. :)

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128+Amazfit pace

(#24) Drakmusz válasza Fred23 (#17) üzenetére

Drakmusz
(senior tag)

Ahogy mondod,nem érdekli őket.Olyan mint a manuális mód a kameránál,az sem lesz soha Pixel mobilban.
Én mondjuk a perverzek táborát erősítem,nekem abszolút nem tetszenek ezek a kávamentesített telefonok.Jelenleg Pixel XL-t használok,a kollégám S8+a mellett úgy néz ki mint egy játéktelefon.:)
Ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

Google Pixel XL https://www.flickr.com/photos/148782445@N04/

(#25) gyurma888 válasza INGJOKE (#23) üzenetére

gyurma888
(tag)

Hát igen, azért a Google-től többet várna az ember. A piacot és a visszajelzéseket megnézve, ha valaki egy ilyen tervet elémrakna, páros lábbal rúgnám ki, hogy a lába nem érné a földet :D

(#26) Herreløse válasza Juhaszatti (#6) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

És?
iPhone X-nél is ott van a sztereó hangszóró egyik fele,mégsincs káva alul. Szerintem nem amiatt van ott a káva ezen. Vagy ha igen,akkor bénák...

Norsk kriger

(#27) tibcsi0407

tibcsi0407
(PH! félisten)

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok!

(#28) Juhaszatti válasza Herreløse (#26) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Az iPhone X-en nem alul van? Úgy meg ugye már nem egy irányba szól a sztereó 2 fele..

(#29) Twyzx909

Twyzx909
(újonc)

De legalabb kedvezo aron jonnek... Oh wait!

(#30) bikkamokka

bikkamokka
(kvázi-tag)

A iPhone X-en a kijelző csatlakozója nem lefelé áll, hanem a kijelző mögött van. Az androidos kijelzőknél a kijelző alatt "áll" mögött van a csatlakozó.
Sajnos periférián vagyunk, kicsi piac, így ide ezek nem jönnek hivatalosan. :(

(#31) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Az a sima Pixel 3 nagyon tetszetős! :)

Finn the human

(#32) vicze1 válasza marcarc (#4) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Ott van szerviz támogatás, ahol forgalmazva van, ahol nincs forgalmazva ott miért legyen?
Szerviz meg kimerül abban, hogy küldenek egy újat posta fordultával(3-4nap).

(#33) arn

arn
(PH! nagyúr)

nekem tetszik... csak az arazasa miatt ebbol se fognak sokat eladni. az aktualis galaxy mar most 500-600 eur kozott van, ev vegere meg olcsobb lesz.

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#34) troviko

troviko
(senior tag)

Tipikus pixel, szutyok volt az előző kettő, szutyok ez is, gondolom durván túlárazva. Külön fáj nekem, hogy mag a Google is beáll az Apple-t majmolók táborába, ahelyett, hogy saját egyénisége lenne a telójuknak.

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#35) enginev3.0 válasza arn (#33) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)

Azért ez valószínűleg meg fogja enni reggelire a galaxykat

Gyorsabb lesz
Jobb kamera
Gyorsabb frissítés

Maximum ár érték arányban veri le majd az s9 széria őket

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3

(#36) judas13 válasza tibcsi0407 (#27) üzenetére

judas13
(őstag)

Voldemort szánalmas parókát vett v ki is ez a csóka?😀

.....

troviko +1

[ Szerkesztve ]

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

(#37) arn válasza enginev3.0 (#35) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

es par honappal kesobb ott az uj galaxy... a sebessegrol annyit, hogy kb mar senkit nem erdekel, mert lassan a kozepes telok is jol hasznalhatoak, es a kamera is reg tul van azon, hogy ne elegitsen ki egy atlagos felhasznalot. a frissites... hol jo volt, hol nem. a nexus4-5ot szerettem, a nexus6 viszont egy borzalom volt a vege fele.

szoval ki fog egy 500 euros galaxy helyett 1000 euroert ilyet venni? nem sokan...

[ Szerkesztve ]

(#38) Herreløse válasza Juhaszatti (#28) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Alul-felül

Norsk kriger

(#39) .Szaki. válasza Barkin (#14) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

A mostaninál van az, hogy a nagyot az LG a kicsit a HTC, ennél a szériánál már mindkettő a HTC-é?

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#40) vicze1 válasza arn (#37) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Hányan vesznek teljes áron telefont? Nem sokan...

US Verizon:
S9+: $38,74 + $0(örész) / $929,99
Pixel 2 XL: $35,41 + $0(önrész) / $849,99

US Fi:
S9+: n/a
Pixel 2 XL: $35.38 + $0 / $849

UK Carphone:
S9+: £45 + £29,99(örész) / £869
Pixel 2 XL: £36 + £29,99(önrész) / £599

DE T-Mobil:
S9+: 37,48€ + 200€(örész) / €899,95
Pixel 2 XL: 37,48€ + 100€(örész) / €769,95

A Pixel 3 1:1-ben cseréli a Pixel 2-t így ugyan az lesz az árazása.

[ Szerkesztve ]

(#41) vicze1 válasza .Szaki. (#39) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Az LG csak azért kerül a képbe, mert annyira gyorsan divatba jött a kávamentesség, hogy a csak az LG tudott rövid határidővel megfelelő készüléket szállítani. A HTC által készített Pixel 2 XL ("Muskie") pedig dobva lett, azaz abból lett a 11+.

Már totál elfejtette mindenki, hogy 1 milliárdot fizetett Google HTC-nek a gyártásért?

(#42) Juhaszatti válasza Herreløse (#38) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Tehát nem az előlapon

(#43) Barkin válasza .Szaki. (#39) üzenetére

Barkin
(PH! addikt)

A Google tőkeinjekciója után természetes, hogy minden Pixelt a HTC gyárt.

(#44) Herreløse válasza Juhaszatti (#42) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Nem.

Norsk kriger

(#45) h4h01 válasza Barkin (#43) üzenetére

h4h01
(senior tag)

Előzőeket se csak a HTC gyártotta..Szal valószínűleg itt is LG + HTC ..

(#9) gyurma888 : Azért mert sztereó előlapi hangszóró :)

[ Szerkesztve ]

(#46) arn válasza vicze1 (#40) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

ok, mennyi pixelt es mennyi galaxyt adtak el a vilagon?

(#47) Barkin válasza h4h01 (#45) üzenetére

Barkin
(PH! addikt)

Nincs jelentősége annak, hogy az előző modelleket ki, vagy kik gyártották. A Google 1 milliárd dodóval kitömte a HTC-t, cserébe hozzá kerültek alkalmazottak, hozzáfér a HTC szellemi tőkéjéhez és ők fogják gyártani a Pixeleket az utolsó darabig.

(#48) vicze1 válasza arn (#46) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Hány helyen forgalmazzák az egyiket és hány helyen a másikat? :U
Az egyetlen összehasonlítási alap csak az US lehetne, mivel ott van a Google fő érdekeltségi területe, a többi marginális.

(#45) h4h01: Leírtam, hogy miért az LG gyártotta azt ez egy szem készüléket. Minden más ezután a HTC fog.

[ Szerkesztve ]

(#49) arn válasza vicze1 (#48) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

en elsosorban europarol beszelek, mert nem amerikaban vagyunk :) igy aztan baromira nem erdekel, hogy mennyit adnak el az usaban, itt is lehet mindkettot venni.

szivesen vennek en is, de az europai kozel 2x arazas finoman szolva is elszaladt. azonos arban is meggondolna az ember.

[ Szerkesztve ]

(#50) nordo válasza .Szaki. (#8) üzenetére

nordo
(tag)

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.