Hir​de​t​és

2018. február 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#51) monti0222w válasza Tiger. (#49) üzenetére

monti0222w
(PH! addikt)

A hangerő nem minden, egyébként sejtem melyik modellre gondolsz, de megnyúgtatlak az még csak pariban sincsa HTC hangkeltőivel, mint feljebb írtam a mobilos mezőnyből kiemelkednek, de nincsenek az említett telok szintjén. A HTC, az LG, Meizu évek óta ráfeküdnek a telefon hangjára, fejlesztik, vagy a Meizu esetében cserélik dacot más gyártó chipjére egyéb elgondolás miatt, a Lenovo viszont nem ezt csinálja, az általuk csúcsnak nevezett mobilokba sem parkolnak bele semmit, hanem a Qualcomm saját dacja van benne, kivéve, ha csinálnak zene mobilt amibe beletesznek talán ha jól tudom egy Sabre dacot plusz erősítőt ilyen volt a Vibe 2, a moduláris Motok meg más tészta JBL hangszóróval.

Axon 7

(#52) janeszgol válasza tibcsi0407 (#47) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

De azáltal követhetetlen lesz a fórum. Utálom, amikor boldog-boldogtalannak egy hozzászólásban válaszolnak (nem reagálnak egy okéval, hanem konkrét kérdésekre válaszolnak). A legnagyobb ökörség meg az, amikor utána lévő hozzászólásra válaszol valaki, mivel még szerkeszthető a hsz. A logikátlanság netovábbja.

De nem veszünk össze. :)

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#53) tibcsi0407 válasza janeszgol (#52) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Én sem veszekedés miatt szóltam. Csak ez a szabály a HSZ-gyűjtés és a rangrendszer miatt. A rendszer külön számolja mindet, ezáltal HSZ-gyűjtésnek minősül.
Szerintem is jobb lenne egy olyan fórummotor, ami egybegyűjti a bizonyos időn belül leadott válaszokat.

----tibcsi ®---- 1+5

(#54) sheratan válasza tibcsi0407 (#53) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Sőt, egy olyan gomb sem ártana, hogy válasz valakinek, és beillesztené az adott user nevét, linkkel a hsz-ére. Ha már ilyen szabályzat van. Mert az is egy script lenne csak, amit le kellene tenni egy gombra.

Eladó Voigtlander 15mm f4.5 (L39) és Walimex 8mm halszem (Fuji X) objektív: https://hardverapro.hu/tag/sheratan

(#55) tibcsi0407 válasza sheratan (#54) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Pont erre gondoltam az automatikus összefűzés alatt.

----tibcsi ®---- 1+5

(#56) kromatika

kromatika
(PH! kedvence)

up neki.

(#57) 7Heads Drago válasza kovaszoskeny (#12) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Ismerős csaj 30 cm-ről ejtette betonra az S7 edge-jét, és 3 felé repedt a kijelző. De persze a youtubon 1 m-ről ejtve sincs semmi baja se.
Kicsit részre is hajlóak ezek a tesztek.
Sztem elégé jó telokat rak össze a Htc, főleg szoftveresen. Ez azért kevés gyártóról mondható el, az Applen kívül. Ha véletlenül a Huawei meghülyülne, tutti hogy próbálnék egy Htc-t.

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#58) jacis válasza 7Heads Drago (#57) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Nekem az s7e pofára esett kb 1,5 magasból csempére. Szerencsére semmi baja nem lett amit nem is akartam elhinni előszőr, mert tényleg egy az egyben az üvegre esett rá.

Samsung Galaxy S7 edge

(#59) tibcsi0407 válasza jacis (#58) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Tehát az erőhatás egy megoszló nagyobb felületen érte, így csökkent az esélye a törésnek.
Ha sarkára, vagy élére esik, akkor az erő egy ponton koncentrálódik és sokkal hamarabb törik. Egyszerű a magyarázat.

----tibcsi ®---- 1+5

(#60) jacis válasza tibcsi0407 (#59) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Így van. Tehát nem az a lényeg hogy hány cm-ről pottyant le....

Samsung Galaxy S7 edge

(#61) tibcsi0407 válasza jacis (#60) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Az sosem számított igazából. Lehet azt törni 20 centiről is. :)

----tibcsi ®---- 1+5

(#62) d@minator válasza tibcsi0407 (#47) üzenetére

d@minator
(PH! addikt)

Nincs ilyen a szabályzatban.

(#63) tibcsi0407 válasza d@minator (#62) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.
Ez igaz a válaszra is.

----tibcsi ®---- 1+5

(#64) 7Heads Drago válasza tibcsi0407 (#63) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Már ha itt tartunk ez is hsz vadászat amit te csinálsz. Felesleges ezt itt firtatni. Szóltál. Ennyi. Felejtsd el. Esetleg maradjunk a témánál..
Hogy lehet, hogy csak 235.000 a telekomnál? Én már várom a tesztet.
Annak idején amikor a huaweire váltottam, htc volt a másik esélyes. Csak sokaltam az árukat. És eddig nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#65) tibcsi0407 válasza 7Heads Drago (#64) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Az off nem számít bele a kommentek számlálásába, de igazad van, nem fogom a fórumos etikát tovább bizonygatni. :)
A telefonról van már teszt egy ideje itt a MA-n is.

----tibcsi ®---- 1+5

(#66) 7Heads Drago válasza tibcsi0407 (#65) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Akkor ennek néz utána mert beleveszi.
Annyi tesztet olvasok, hogy már keverem. Sajnos nálam a G6+ nagyobb favorit, mint ez.

(#67) tibcsi0407 válasza 7Heads Drago (#66) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

G6+ nem rossz, de nem is nagy durranás. Én a mai Oneplus 5 bemutatóra várok, bár ahhoz nagyon sokat kell nyújtania, hogy a Honor V9-et lecseréljem.

----tibcsi ®---- 1+5

(#68) 7Heads Drago válasza tibcsi0407 (#67) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Nekem a formája nagyon bejön a G6-nak, csak ugye a beltartalom meg az akkuidő visszatartott. Most legalább a beltartalom megoldódott.

Az lg amúgy milyen sűrűn foglalkozik a droiddal?

[ Szerkesztve ]

(#69) tibcsi0407 válasza 7Heads Drago (#68) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Az LG rendszere állítólag elég jó.
Nekem az a bajom a G6-tal, hogy úgy néz ki, mint egy olcsósított S8.

----tibcsi ®---- 1+5

(#70) Xaels válasza 7Heads Drago (#64) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

[link] Bog már tesztelte

PSN ID: Lord_Machine_X /// Destiny, CODWW2, SWBF1

(#71) 7Heads Drago válasza tibcsi0407 (#69) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Nekem edgés telo tutti nem kell. A g6-nál már elég kicsik a kávák. Az s8 ból meg nem csináltak nem edgéset. Na meg túl magas is az ára.

Xaels: Kösz már rájöttem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#72) tibcsi0407 válasza 7Heads Drago (#71) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Nincs azzal baj, csak meg kell szokni. :)

----tibcsi ®---- 1+5

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.