Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bossyy

    tag

    válasz Niky_92 #8 üzenetére

    Szerintem egyik telefon kamerájáról sem lehet kijelenteni, hogy "veri a mezőnyt". Úgy gondolom, nincs olyan kamera, ami mindenben a legjobb (éjjel, nappal, video, stabilizálás, video hangminőség, makrók, fehéregyensúly, vonalélesség stb.). Lehet, hogy van amiben a Nokia 9 a legjobb, de ilyen hardverrel tarolnia kellene, viszont erről szerintem nincs szó. Azt tartom, hogy szerintem vállalhatatlan az, ha egy kép elkészülte után hosszú hosszú másodpercekig várakozni kell, míg a vas feldolgozza az adatokat, majd menti és csak utána képes újra dolgozni a kamera. Nekem még meg van itthon a régi, több, mint 4 éves Samsung S6 om és még mai szemmel is tökéletesen kielégítő a képminősége, nem tudom hová érdemes még fejlődni újabb és újabb kamerákkal a hátlapon. Mivel a képminőség már évek óta nagyon jó (átlag felhasználásra) pont hogy inkább a kényelemre, gyorsaságra kellene helyezni a hangsúlyt (gyorsan induló kamera, villámgyors fókusz, gyors mentés). Megnéznék egy vaktesztet, ahol szerepel a Samsung S6 és a Nokia 9 és esetleg még néhány régebbi versenyző, (mint LG G4, HTC 10 ilyenek) , ki mondaná meg, hogy melyik az újabb hardver, mely képek a szebbek (bár könnyű lenne lebukni, mert az S6 a sokkal látványosabb 16:9- ben rögzít). Szerintem átlag felhasználónak a csúcskategóriában az utóbbi években már nem észrevehető a fejlődés a kamerák tekintetében.

Új hozzászólás Aktív témák