Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) Micsurin

Micsurin
(PH! kedvence)

Ez most valami vicc? :DDD

20 és 20 000 Hz közötti frekvenciatartománnyal bírnak, 16 Ohm impedancia mellett. 100-10 000 Hz-es mikrofonjaik jel-zaj aránya 58 dB, érzékenységük (1000 Hz-en) -42 ± 4dB.

Azért 20-40 eur között nem, hogy mind tudja ezeket de talán még közelebb is állnak a valóságban majd ezekhez az adatokhoz.

[ Szerkesztve ]

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#2) gaben88

gaben88
(senior tag)

Kíváncsi leszek rá, igazából PS4-hez és iPad-hoz/mobilhoz f@sza lenne.

Xiaomi MI A2, PS4 Pro, PC, iPad Pro 10.5

(#3) ROBOTER válasza Micsurin (#1) üzenetére

ROBOTER
(PH! addikt)

Egészen pontosan melyik adatot tartod gyengének?

(#4) Micsurin válasza ROBOTER (#3) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Nézz szét 20-40 euróért mit kapsz, és megérted. :)

Fogadni merek veled most előre, hogy egy Piston Hybrid, MDR-XB50 mélyekben tutira üti... szép telt képben meg ott a Pioneer SE-CL522 kell neki egy EQ és tetszés szerint mozdulhatsz vele gyárilag szép deszkás a hangképe de jó a minősége cserében.

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#5) koko52

koko52
(őstag)

Valódi 20hz-hez 40cm hangszóró kell. Ez valami vicc?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa.

(#6) ROBOTER válasza Micsurin (#4) üzenetére

ROBOTER
(PH! addikt)

Te adatokat soroltál fel, adatok alapján marasztaltad el.

Melyik adattal van baj?

[ Szerkesztve ]

(#7) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Kár, hogy ma már nem gyártanak hagyományos fülhallgatót. Így áttértem a fejhallgatókra. Ott is szívesen látnék új gyártót (bár a CM nem új, csak max itt) valami jobb minőséggel, elérhetőbb áron.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#8) GodGamer5 válasza janeszgol (#7) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

+1
Ezek a fejbedugós vackok max a hallást cseszik szét...

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#9) SunyaMacs válasza GodGamer5 (#8) üzenetére

SunyaMacs
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Miért csesznék szét? Nem muszáj max hangerőn hallgatni.
Ha a hagyományos fülhallgató earbudsot takar: nem tudom mi a jó benne, mivel nincs rajta gumi egy dekányi mélyt se ad, cserébe szétnyomja az ember fülét vagy kiesik.

•_•

(#10) CMan

CMan
(újonc)

Ez fülesben nem márka...

ElectronicLove

(#11) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Mitől gémer, ha még RGB sincs rajta?!

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#12) Cefet

Cefet
(fanatikus tag)

Egy minőségi bedugós füles nagyon jól tud szólni. Azt pedig tapasztalatból mondom, hogy semmilyen hagyományos fejhallgató nem veszi fel a versenyt kényelemben (több, mint 6 óra folyamatos viselés!) egy kis méretű, minőségi bedugós fülessel. Én egy Nokia klipszes headset-re aplikáltam rá a régi (még kapható!) Sony-Ericson W580i telefon asszimetrikus, bedugós füleseit. Nem audiofil, de játékhoz kiváló, és akár egész nap is használhatod, nem nyomja szét a fejed tetejét. Annyira jól sikerült, hogy a családban mindenkinek csináltam egyet. Ha valakit érdekel, rakok fel képet.

(#13) Cefet válasza koko52 (#5) üzenetére

Cefet
(fanatikus tag)

Csak akkor, ha nagy teljesítménnyel akarod megszólaltatni a mély hangokat...

(#14) Sirus86 válasza Cefet (#12) üzenetére

Sirus86
(újonc)

Szia! Engem erdekelne a kep :)
Koszonom!

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#15) GodGamer5 válasza SunyaMacs (#9) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Azért mert mélyen belemegy a fülbe és ettől jobban károsítja a hallást mint a hagyományos fülhallgató.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#16) ROBOTER válasza GodGamer5 (#15) üzenetére

ROBOTER
(PH! addikt)

Nobel-díjat érő logikai következtetés.

(#17) htc07 válasza GodGamer5 (#15) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

:C

(#18) Cefet válasza Sirus86 (#14) üzenetére

Cefet
(fanatikus tag)

Sajnos telefonnal nem tudtam jó közeliket csinálni, de azért talán így is látszik a lényeg. A Nokiás bekötést úgy módosítottam, (felcseréltem a GND és a MIC vezetékeket) hogy a mostani okostelefonokhoz passzoljon.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.