Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    Repülő helyett vonattal menten Németo-ba üzleti útra, hogy kíméljem a környezetet. Nagyot nézett mindenki, a csoportvezetőtől az osztályos asszisztensig. De legalább meg lehetett lépni. Az viszont biztos, hogy egyetlen voltam kb. a cégnél. Ahogyan az Auchanban is majdnem egyetlen vagyok, aki maszkot hord. Közben mindenki náthás, fiam osztályában a gyerekek min. fele.

    Én már nem várom, hogy normális előírásokat tegyenek vagy normális irányba menjenek a dolgok, mert nem mennek. Szerintem egyetlen út felé mehet a jövő, és ez az, hogy a létszámunk visszaesik. Valószínűleg drasztikusan és nem önszántunkból. Nem hiszem azt sem, hogy +2°C alatt meg fogják fogni a klímaváltozást. Ahhoz ugyanis teljesen más gondolkodás, más "érettségi szint" kellene úgy a vezetőktől, mint a választóktól.

    A kapitalizmust, a gazdaságot kellene teljesen új alapokra helyezni a haszonelvűségről (mert a valódi haszon =/= a pénzzel), valamint a politikai hatalmat függetleníteni kéne a gazdasági hatalomtól. Ezek túl nagy változások ahhoz, hogy hirtelen be lehessen vezetni őket, ráadásul akarás sincsen rá.

    Apropó, miért is nem vállalkozol inkább?! Akkor lenne pénzed nem csak fapad kocsira, de SUV-ra is. Egy neked, egy az asszonynak, 1-1 meg a gyerekeknek. Meg mellé egy sportkocsi hétvégére..... :U Ez már másik téma.

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák