Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz pusszycat #9 üzenetére

    És tudsz ilyet ajánlani?
    6 havi fizuból ha mondjuk 600-at számolunk milyen elektromos jön ki?Egy öreg leaf 80-90km hatótávval?
    Vagy egy i-miev ami akkora mint egy gyufásdoboz?
    Egy benzines kocsim van most, van napelemem ami annyi pluszt termel évente amiből évi 20ezer km-t tudnék megtenni egy elektromossal de mégis egy benzinessel járok.
    Elképesztően megdrágultak az elektromos vagy hibrid autók is ahogy az olajnak így az elektromos autóknak is minden f@szság hallatán emelkedik az ára.Ahogy én számoltam ilyen elektromos autó árak mellett nekem már nem érné meg lecserélni a benzinest még úgy sem hogy az üzemanyagköltség az elektromossal csak a töredéke lenne.
    Egy prius+ 10 évesen 5-6M :D egy zoe szintén :) egy vicc ennyiért.
    A mostani autómért kapnék jó 1.5M-t ezt kellene kipótolni durván 4-5M-val hogy 35 forint helyett pár forint/km üzemanyagköltség legyen.Évi 10 ezres futás esetén körülbelül sosem térülne meg a befektetés, ha az 5M-t beteszem pmáp-ba akkor a jövő évben a kamatokból kifizetem a 350ezer benzint és még marad is egy horvátországi nyaralásra :)
    Fogyóban az olaj?40éve az az álláspont hogy 40 év múlva elfogy, hamarabb lesz veszélyes hulladék szerintem mint hogy elfogyjon.
    Ha nem lesz olaj gondolod áram lesz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák