Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mátésum

    aktív tag

    Én megvettem az A50-et. Csak egy-két dolog:
    A8-at cseréltem le. Korábban Huawei mobiljaim voltak, szóval a Samsung ujjlenyomatolvasói szerintem ahhoz képest kritikán aluliak, ez a kijelzőbe épített sokkal nem rosszabb (az A5-höz képest szerintem semmivel, nekem eddig csak a vizes/kéz mosás utáni kézzel próbálkozás során volt gond, de az eddig is).
    Nekem a telefon elölről nagyon tetszik (Mate 20-at néztem ki korábban, valószínűleg azért :) )
    Én nagyon megörültem a hír alapján az IP68-nak, igazából sehol nem találok erre hivatalos utalást, megvagyok nélküle, de remélem, hogy egyébként rendelkezik a tanúsítvánnyal.
    Arra kíváncsi lennék, hogy azok közül, akik szidják a "glastic" hátlapot ki az, aki tok nélkül használja a telefont. Mert onnantól kezdve szerintem teljesen mindegy, miből van, talán még kevésbé is törékeny ez. Az akkumulátor viszont bőven kárpótol.
    Teljesítményben, kamerában, felhasználói élményben számomra abszolút előrelépés az A8-hoz képest. Jobb minőségű a kijelzője is.
    Ami felhúzott, az a gyári átlátszó hátlap. A8-on is szerettem ezt a kemény hátlapot, erre is megrendeltem a fekete átmenetesnek mondott hátlapot. Hát ez meglehetősen messze van a feketétől. Csak simán lila. Úgyhogy kicsit gondban vagyok, mert annyira nem tetszik egy lila, kozmetikai tükörrel telefonálni a kezemben :DD Pedig szeretem a kemény, átlátszó tokokat (a szilikontól valamiért idegenkedem). Ja, és ahhoz képest, hogy mekkora a kijelző, egyáltalán nem kényelmetlen, pedig nincs nagy kezem.
    Röviden ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák