2017. május 29., hétfő

Gyorskeresés

(#1) szkorhetz

szkorhetz
(őstag)

Hát, ha nem lesz jack, akkor legalább nem kell lecserélnem a 3T-t...

Bár ezek után, szerintem hatalmas öngól lenne..

[ Szerkesztve ]

OnePlus 3T.

(#2) kano válasza szkorhetz (#1) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

Lesz ott csak a tetején (a sztereó hangszóró miatt), szerintem is.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#3) ribizly válasza szkorhetz (#1) üzenetére

ribizly
(őstag)

Azért itt megint nincs olyan különösebb fejlesztés, ami miatt megérné lecserélni a O+3-at. :(
Ha valaki régebbi készülékről érkezik, akkor ez egy jó alternatíva lehet, de meglévő O+ felhasználókat szerintem ezzel most nem vesznek meg. Főleg mióta kint van a LieageOS...

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#4) lacruise

lacruise
(kvázi-tag)

azt hiszem, hogy ha kimarad a jack csak jobb lehet, minhat felulre kerulne... ez az egyetlen utalatos dolog az LG G5-be es a 6-ban is folytatjak ez az agymenest...eszem megall

LG G5 & BB Z30

(#5) kano válasza ribizly (#3) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

Nem tudom, de Oneplus One felhasználóként erősen elgondolkodom az OP5-ön, ha jó lesz a kamerája.

(#6) lacruise válasza ribizly (#3) üzenetére

lacruise
(kvázi-tag)

mondjuk a fos kamerat nem melitve igazad van :DD

LG G5 & BB Z30

(#7) lacruise válasza kano (#5) üzenetére

lacruise
(kvázi-tag)

en is gondolkozom, ha jo a kamera es vagy nincs jack vagy lent van. ha felteszik akkor csakany...

LG G5 & BB Z30

(#8) kakuk.tamas

kakuk.tamas
(őstag)

Röhögnék, ha alul sz nem sztereó hangpár lenne, hanem hangszóró + mikrofon. :D
És jack se lesz, tuti.

🐦 Twitter @ProtoColeX 🐦 🏠 Zalaegerszeg 🏠 📱Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI 8) 📱

(#9) Gaborz1 válasza lacruise (#7) üzenetére

Gaborz1
(fanatikus tag)

beindult a hsz gyártás?

5 perced van szerkeszteni minden hsz-edet.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7 (Lollipop), OPPO R5S+Xiaomi MiBand

(#10) Obyboy

Obyboy
(őstag)

Ez a kép már közelebb áll a render videóban láthatóhoz.

"Míg véredben az alkohol, ne motorozz gyalogolj!"

(#11) sheratan válasza kano (#5) üzenetére

sheratan
(PH! félisten)

Azért figyelek, hogy csak gondolkozol, nem venni akarsz, csak gondolkozni rajta :P

Eladó cuccok: https://goo.gl/BGtlXx -> Luphie és Bobyt Honor 8 aluminium bumper tok, TFZ Series 1S fülhallgató

(#12) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Alul biztosan nincs sztereó hangszóró, az a már jól ismert sima mikrofon és mono hangszóró furatai, mellettük pedig egy-egy csavar.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3

(#13) Taci válasza kano (#5) üzenetére

Taci
(senior tag)

Kamera tekintetében ez a legfrissebb (és hivatalos) infó:
[link]

"Smartphone Photography made better by OnePlus and DXO"

(#14) szkorhetz válasza fornettisuti (#12) üzenetére

szkorhetz
(őstag)

Kano jobban tudja (ezt is), ne vitatkozz vele, mert mindjárt jön a ban.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 3T.

(#15) slimshady válasza szkorhetz (#1) üzenetére

slimshady
(senior tag)

Változnak az idők. :)

üdv.: SlimShady

(#16) Matada2.3

Matada2.3
(PH! addikt)

Sokkal jobban tetszik mint az előző prototípus. :) A kameraelosztás és a dualflash is barátibb, nem mellesleg az antennacsíkok eltüntetése is letisztultabb hatást kelt. Remélem nem olyan G5 + festékréteggel sikerült ezt elérni.

Finn the human --> Huawei G8

(#17) -Gerzson-

-Gerzson-
(fanatikus tag)

Egyre távolabbi dátumokról olvasok. Lassan már szeptemberi megjelenésű lesz.

(#18) kano válasza sheratan (#11) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

Ha olyan lesz a kamerája mint a 3T-nek, akkor nem akarok venni. :)
De én is ezt olvasom most: [link]
Talán alakul valami.

(#19) Cifu

Cifu
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ugyan én évekre előre szánom a 3T-t, de ha nem lesz a eljövendő Oneplusokon 3,5mm-es jack, akkor kiesik a későbbi lehetőségek közül.

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#20) Bcy+

Bcy+
(kvázi-tag)

USB Type C Headset... :U

||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||

(#21) Eugene Roe válasza Bcy+ (#20) üzenetére

Eugene Roe
(fanatikus tag)

Beyerdynamic dt 770

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#22) H.Istvan25

H.Istvan25
(senior tag)

A kijelző nőni fog, vagy marad 5.5 colos?

(#23) emeron válasza H.Istvan25 (#22) üzenetére

emeron
(kvázi-tag)

Tutira marad (max a káva lesz kisebb), a felbontás viszont nőni fog qHD-re.

OnePlus 3

(#24) Cifu válasza emeron (#23) üzenetére

Cifu
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

a felbontás viszont nőni fog qHD-re.

Szép csökkenés lenne, ha qHD-re változna... QHD-t akartál írni gondolom...

qHD: 960×540 pixel
QHD: 2560×1440 pixel

(#25) emeron válasza Cifu (#24) üzenetére

emeron
(kvázi-tag)

Igen azt. :)

OnePlus 3

(#26) djkakukk

djkakukk
(fanatikus tag)

'A PriceRaja máris meghatározott egy árat és egy megjelenési időt, körülbelül 154 000 forintnak megfelelő címke díszeleg az augusztus 4-ei premierhez kapcsolódóan, kíváncsian várjuk, hogy ebből mennyi fog megvalósulni.'

Megvalósulni az '54 000' fog, csak 2-essel az elején.

Ide csak olyasmit lehet írni, aminek a CSALÓK örülnek - Eladó cuccok: djkakukk.hu/shop - A szerencse 99% véres veríték - Az a lényeg, hogy az iPhone-ban is Samsung akku van - A 'bejelentkezés' nem egyenlő a 'privát nézéssel' - OP3

(#27) H.Istvan25 válasza emeron (#23) üzenetére

H.Istvan25
(senior tag)

Akkor nálam kiesik, marad a Honor 8 Pro vagy a Mate 9, pedig az OP is nagyon tetszik :(

(#28) lmisi

lmisi
(senior tag)

Az Sony Z-n talán 1 de lehet 2 alkalommal használtam a jack dugót talán összesen 1 percet. Mindíg Blútyúkon keresztül kapcsolódik amúgy...
Tőlem nyugodtan elhagyhatják a Jack dugót, talán még örülnék is neki.

Viszont a víz, de legalább csepp állóság nagyon muszáj lenne!
Egyszerűen egy napos nyári napon egy hosszabb telefonálásnál is izzadságban úszik a telefon nekem, de még a zsebemben is kaphat párát ilyenkor. Nem beszélve ha esőben használod és csak meg akarsz nézni rajta valamit. Egy párás fürdőszoba is igénybe tudja venni. Gyakorlatilag az Aple és Samu LG (G6) a csúcskategóriájukat legalább cseppállóvá tette.
Ideje lenne a kínai konkurenciának is felébredni.
Esetemben a cseppállóság minimum 1 évvel meghosszabbítja a telefon élettartamát, de inkább több.

(#29) Swinegod válasza lmisi (#28) üzenetére

Swinegod
(tag)

Nekem annyira izzad a kezem, hogy konkrétan műanyagnak néz ki és érzem a telefonom, de semmi baja, az előzőnek se (RN 3) pedig egyik se még cseppálló se hivatalosan, és még Helio is volt mind2-ben így kb egy darab fényképtől fent vannak 40°C-on az amúgy is legalább 30°C-os melegben

Xiaomi Redmi Pro (128/4) Miui 8, China Dev. | Acer Aspire V Nitro (Eladó) | MSI, Mediatek, Lexus, Acer, Xiaomi fan

(#30) NyMRooD válasza djkakukk (#26) üzenetére

NyMRooD
(fanatikus tag)

Mivel ez a márka nem kér +150 ezret a logójának a felfirkantásáért mint a Samsung vagy az Apple, valszeg reális ez az ár, sőt még talán olcsóbb is lesz.

ASUS M5A99FX PRO R2.0 - AMD FX-8350 - CORSAIR 8GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 - Corsair H100i - ADATA 256GB XPG SX900 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ Edition - NZXT Phantom 410 - Win 10 (Egyéb: Asus DVD író, 1.5TB Seagate és 2TB WD merevleme, 600W FSP táp)

(#31) plejik

plejik
(őstag)

Engem special nem zavarna a jack hiánya. Szerintem mióta van mobilom, megtudom számolni a két kezemen hányszor használtam.. Viszont ha kihagyják , akkor remélem azért, hogy vékonyabb lesz, vagy nagyobb akku kerül bele, vagy valami pluszt kapunk cserébe...

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 3][BAZINGA!!!]

(#32) Forest48

Forest48
(fanatikus tag)

Bírom, amikor mindenki biztosat tud és ezt nem is fél megosztani másokkal.
Tuti csak mikrofon lesz a másik furatsor - OPO-n is dual hangszóró volt, itt miért ne lehetne?
Ja és a jack csati is felül volt rajta és ott nekem pont jó helyen van. Miért lenne jobb alul? Ha fektetve fogom 1 kézzel az ágyban pl, akkor pont rohadtul zavarna alul.

(#33) Cifu válasza Forest48 (#32) üzenetére

Cifu
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ja és a jack csati is felül volt rajta és ott nekem pont jó helyen van. Miért lenne jobb alul? Ha fektetve fogom 1 kézzel az ágyban pl, akkor pont rohadtul zavarna alul.

Az megvan, hogy Oneplus 3/3T esetében alulra került a 3,5"-es jack? :U

(#34) Obyboy válasza Cifu (#33) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Biztos tudja, hogy az OP3/OP3T esetében alul van a jack de ő az OPO-ról írt amin tényleg felül van.

(#35) sheratan válasza Forest48 (#32) üzenetére

sheratan
(PH! félisten)

Azért jó alul, mert ha zsebre teszed, akkor nem kell megfordítani, hanem ahogy a kezedben fogtad, úgy be tudod csúsztatni a zsebedbe, és kivételnél sem kell megforgatni.

Eladó cuccok: https://goo.gl/BGtlXx -> Luphie és Bobyt Honor 8 aluminium bumper tok, TFZ Series 1S fülhallgató

(#36) Obyboy válasza sheratan (#35) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Ez nekem olyan mint az ujjlenyomat szenzor elől vagy hátul jobb állandó téma. Teljesen felesleges vitázni rajta úgysincs beleszólásunk, hogy hová teszi a gyártó. Speciel nekem felső résszel felfelé van a zsebemben a telefon.

(#37) Forest48 válasza Cifu (#33) üzenetére

Forest48
(fanatikus tag)

Van a családban minden O+-ból, még X is, úgyhogy tisztában vagyok vele, de ezen a képen, amiről a cikk is szól, nagyon nincs alul és mindenki azzal jön h nem is lesz (gonoszkacaj). Ez a problémám. Meg a flamekeltés állandóan.
Nyilván nem lehetnek mindenkinek ugyanolyan igényei, de attól másé nem szarabb.
Amúgy én pl bal zsebben tartom a telefont, bújtatós tokban, ezért amikor kiveszem és kihúzom a tokból, akkor pont így van jól.
Ilyeneken ne vitázzunk, engem nem érdekel h hol lesz rajta vagy lesz-e, mindenhogy megoldom. Vagy fordítva lesz, vagy bt füles, esetleg átalakító. Mindegyiknek megvannak az előnyei meg a hátrányai is, aztán h kinek melyik áll előrébb a rangsorban az már a saját dolga.

Obyboy:
Pontosan, ha sokat használnám asztalon, akkor elől legyen, ha kézbe véve, akkor hátul. Lehetne mindkét helyen, kb az se lenne jó mindenkinek 😃

[ Szerkesztve ]

(#38) Obyboy válasza Forest48 (#37) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Ez így van. Ha elől hátul lenne ujjlenyomat szkenner akkor az lenne a baj, vagy hogy oldalt jobb lenne ;]

(#39) Gersomn válasza szkorhetz (#1) üzenetére

Gersomn
(fanatikus tag)

Olybá' tűnik pedig hogy nem lesz jack.

https://www.worldcommunitygrid.org

(#40) plejik válasza Gersomn (#39) üzenetére

plejik
(őstag)

Csak azt nem értem miért? A telefon a képek alapján kicsit sem lett vékonyabb..

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 3][BAZINGA!!!]

(#41) kano válasza Forest48 (#32) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

Pontosan.

(#42) Obyboy válasza Gersomn (#39) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Olybá' tűnik pedig hogy nem lesz jack. ... alul, de a kép alapján felül még lehet.

(#43) Cifu válasza Gersomn (#39) üzenetére

Cifu
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az megvan, hogy az Index híre pontosan arról szól, és azokat a képeket mutatja, amiket az itteni Mobilarénás hír, ami alá posztolsz? :U

(#44) kano válasza Cifu (#43) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

:K :K :)) :DD

Ha a kamera lényegi előrelépést jelent legalább az OPO-hoz képest, már megvenném. Egye fene, ha nem is lenne jack (úgy is lesz átalakító).

(#45) Cifu válasza kano (#44) üzenetére

Cifu
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mindenki másra vágyik. :)

Én például a Daydream VR miatt most pont a QHD felbontást hiányolom a 3T-ből. :DDD

A kérdés inkább az lesz, hogy adott árért valóban megfelelő terméket tesznek-e le az asztalra, és hogy ez találkozik-e a vásárlók igényeivel...

(#46) kano válasza Cifu (#45) üzenetére

kano
(PH! nagyúr)

Igen, nekem a használhatóság mellett a 2 kisfiam fotózása most az elsődleges szempont.

(#47) Benyuss

Benyuss
(kvázi-tag)

Csupán a végleges dizájnt lenne jó tudni, mert ahány cikk és videó, annyi féle dizájn kerül elő.
Nekem nagyon tetszene a pixelhez hasonlító kerámia felső- és fém alsó rész.

Jack dugó nem kell, 3 éve nem használom.
Kocsiban bluetooth streameli a spotifyt, futni bluetoothos fejhallgatóban járok.
Örülök, hogy egy kábellel kevesebbet kell majd gobozgatni az embereknek.

Nekem csak akkor esik ki ez a telefon, ha 200 fölött lesz, akkor a 3t jön helyette. Nexus 5-ről váltok, sajnos eljött az ideje. Minden telefonomat lecseréltem pár hónap után, ez meg 3 évig húzta. Sajnos bedöglött a gsm antenna, kb 2 hónapja sikerült betörni a kijelzőt is(szerencsére csak az üveget).
Remélem, hogy akár a 3t, akár az 5 képes lesz annyira megfogni, ahogy az N5 megfogott.

[ Szerkesztve ]

(#48) waslaw

waslaw
(kvázi-tag)

Nem ertem miert kell ezzel idetlenkedni. Letezik olyan emer aki szerint tul vastagnak szamit egy 8-9mmes dolog?

(#49) djkakukk válasza NyMRooD (#30) üzenetére

djkakukk
(fanatikus tag)

Emlékezz, mit írtál... :P

Ide csak olyasmit lehet írni, aminek a CSALÓK örülnek - Eladó cuccok: djkakukk.hu/shop - A szerencse 99% véres veríték - Az a lényeg, hogy az iPhone-ban is Samsung akku van - A 'bejelentkezés' nem egyenlő a 'privát nézéssel' - OP3

(#50) ispi válasza Benyuss (#47) üzenetére

ispi
(kvázi-tag)

"Örülök, hogy egy kábellel kevesebbet kell majd gobozgatni az embereknek."

Mert ha lehetőségként rajta van a jack, akkor kötelesek az emberek kábeleket "gobozgatni"? Én meg remélem, hogy rajta lesz. Enni nem kér, van vezetékes és nélküli fülesem is, de a madzagost nem kell tölteni. Aztán majd 1-2 év múlva ugyanolyan lelkesen rakják vissza a jack dugót a gyártók, mint ahogy levették, nagy felhajtás közepette, hogy micsoda régi-új, retró fícsör és anélkül nem is telefon a telefon. Szánalmasak. Az infránál is volt pár év kihagyás, aztán most kezd visszakerülni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.