Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz MarQs #67 üzenetére

    A leírásban össz-vissz az FFP (+MC), illetve a TM van benne, illetve a TM beállítása.
    Beletettem még a WD winyók fejparkoltatásának a le- vagy beállítását, ezen kívül semmi.

    Az, hogy ennyire "részletesen" csináltam, az azért, mert tudom, hogy sokan teljesen nulla ismerettel vágnak bele, és nem rossz az, ha van egy részletes leírás, és hátha megértik, hogy mit miért is csinálnak, mert akkor legalább kevesebbet hibázik.

    Az FFP-t ettől szerintem csak nagyobb mókolással lehet felrakni (akár pendrive, akrá vinyó), szóval szerintem ez a legegyszerűbb módszer, még akkor is, ha a netleállítós módszert kell alkalmazni.

    Az összes telepíthető program meg az FFP meglétének a függvénye, mert ez alól futtatsz. A TM telepítése megint (sokak számára is) sokkal egyszerűbb egy programlistából feltenni, az MC meg szerintem egyértelmű, mivel annak a felülete is sokkal könnyebben kezelhető mint sem parancssorból módosítani egy fájlt.

    A felmerülhető problémákról annyi, hogy ha már egyszer fel van telepítve, akkor a legritkább esetben kell hozzányúlni bármihez is. Nekem ez a tapasztalatom, utána míg a vinyó vagy más hardver meg nem döglik, szinte addig megy.

    De jól írtad:
    "ha tisztában van a júzer a megfelelő parancssorokkal"
    Az a tapasztalatom, hogy nincs tisztában, amivel alapvetően még nem lenne gond, ha hajlandóak lennének tanulni, vagy utánaolvasni, de kérdezni könnyebb, mint energiát ölni a tanulásba.
    ;)

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák