Hirdetés

2018. június 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) 8

8
(őstag)

Jó irány, nekem tetszik.

(#2) Kaktusz92

Kaktusz92
(kvázi-tag)

Azon dolgoznak, hogy kisebb legyen a betüremkedés? Ezek csak trollkodnak ugye? Az összes gyártó meg tudja csinálni a telefonjait ilyen félsziget nélkül, erre a nagy eppöl csak erőlteti.

(#3) janeszgol válasza Kaktusz92 (#2) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Vegyék le a két szarvat, tehát ne legyen ott kijelző?

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#4) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Touch ID valóban jó lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5) Segal

Segal
(PH! addikt)

Mar akkor is csokken
optikailag a beugro resz aranya ha novelik a kijelzomeretet de nyilvan meg picit csokkenteni is fogjak ahogy fejlodik a technika.
Amikor lattam elobe a X-et akkor pont a beugro resz volt nekem is az ellenszenves benne.

www.nokiaprogramok.hu

(#6) GALARDO

GALARDO
(PH! addikt)

Üdvözlendő hír! :K

Az ellenség nem létezik, de bemesélik...hidd el jól!

(#7) punky10

punky10
(PH! addikt)

Ha már marad a sziget,akkor ne alacsonyabb legyen,hanem keskenyebb.Legyen olyan magas,mint a valahanyadik nagyszerű Apple újítás,a statusbar( ;] ),csak ne foglaljon el,max 2 ikonnak a helyét.Működés közben már nyert helyett,a statusbar nem foglal el plussz pixeleket.Így,ahogy a jobb oldali képen van,az egész egy fölösleges baromság.

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4 , Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#8) darvinya

darvinya
(Jómunkásember)

Úszó szigetet miért nem alkalmazzák (beadva levédetésre)?

Xiaomi MI A1 v8.0 Piros…végre nem néznek temetkezési vállalkozónak!

(#9) Samott

Samott
(fanatikus tag)

Pont itt alatta a hir a Vivo uj telefonjarol, ezek a szerencsetlenek meg mindig ott tartanak hogy csokkenteni porbaljak azt a benasagot? Nem csoda, hogy mar nem oket masoljak hanem csak kullognak a piac utan.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#10) Nóóbi válasza Kaktusz92 (#2) üzenetére

Nóóbi
(újonc)

Mutass már légyszives egy teljes kijelzős telefont, amiben se alul se felül. Incs káva. :)

(#11) <Adamsky>

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Vicces / szánalmas (kinek, hogy tetszik) ez a notch. De, kellett, mert ettől lett "eredeti" a készülék. Máskülönben a nép egyszerű gyermeke még azt hihette volna, hogy egy Samsung / Xioami / Sharp stb. telefont lát.
Erre most jönnek azzal, hogy kisebb lesz? No, én azt mondom, hogy csak óvatosan, mert ha a végén eltűnik, oda a szépség és az egyéniség. A sok Android-os copy-paste gyártóról ne is beszéljünk! Végre sikerült mindenkinek lemásolnia ezt a csudálatos megoldást, erre az a gaz Apple nem meg akarja szüntetni (vagy csökkenteni annak méretét)?
Én egyébként vártam volna még egy alsó notch-ot is, ami visszahozza a home gombot. Az lett volna az igazán gyönyörű / egyedi megoldás :DDD

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#12) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

A BETÜREMKEDÉS MONNYON LE!

[ Szerkesztve ]

(#13) szabogabor10

szabogabor10
(PH! kedvence)

Én azt mondom, maradjon a mostani notch, és majd ha meg tudják oldani sok-sok év múlva, hogy mindent elrejtenek a kijelző alá, akkor távolítsák el teljesen.
Touch ID meg szerintem borítékolhatóan nem lesz. Miért tennék vissza? Azért mindenféle pletykának ne döljünk már be.

[ Szerkesztve ]

iPhone X -- iPad Pro 10.5” -- tv 4K -- Watch Series 2 — AirPods

(#14) no more

no more
(PH! addikt)

Tehát mégis csak egy béta teszt volt az X?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15) bebuci

bebuci
(tag)

"és a világ legnagyobb mobilgyártójává lépett elő a leszállított telefonok száma alapján"... Az nem a Samsung?

HTC Diamond, Desire, Incredible S, Sensation, One X, One M7, One M8, Samsung Note4, Samsung S8, HTC U11 +, Samsung Galaxy Note 8

(#16) eldiablo válasza janeszgol (#3) üzenetére

eldiablo
(PH! addikt)

Például.

http://hwbot.org/user/northsys/

(#17) <Adamsky> válasza szabogabor10 (#13) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

"Touch ID meg szerintem borítékolhatóan nem lesz. Miért tennék vissza?"

Ez tök igaz. Az Apple-nél nem szoktak hibázni. Ezért a Face ID tuti marad ...

Szvsz. a fő probléma, hogy egy olyan dologra keresi most a szakma a tuti megoldást, ami már régóta adott. A power gombba kell integrálni a ujjlenyomat olvasót (ld. Sony és Razer). Minden más lassúbb, drágább és/vagy kényelmetlenebb.

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#18) pnauser

pnauser
(senior tag)

Nem tetszik ez a szigetes megoldás. Nekem az a bajom vele, hogy vonzza a tekintetem. Zavaró számomra. Akár Apple akár más gyártó.

(#19) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

A 6.2"-ról csak ez jut eszembe. :U

(#20) Friczy válasza <Adamsky> (#17) üzenetére

Friczy
(tag)

Szerettem a Sony bekapcsológombos ujjlenyomat-olvasóját, nagyon jó helyen van, de az SE-ben lévő touchID megbízhatóbban működik. Nem egetverő a különbség persze.

(#21) balgab84

balgab84
(fanatikus tag)

Mennyiert lesz? 500ezer😀😀😀😀😀

(#22) szabogabor10 válasza <Adamsky> (#17) üzenetére

szabogabor10
(PH! kedvence)

Na jó, de a X kijelzőjének bekapcsolásához elég csak koppintani egyet (sőt elég csak felemelni a telót), így nem lenne kényelmes, és nem is sok értelme lenne a power gombba rakni az ujjlenyomat-olvasót.

(#23) borand válasza punky10 (#7) üzenetére

borand
(tag)

jelentkezz az applehoz, ott nincs ennyi ész :DD

ennél már csak a P11/20 pro alul 3-4 mm káva felül meg sziget megoldása az elbaszottabb. Legyen fent egy kis káva lent meg semmi azt viszlát

(#24) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Ha XI lenne a neve akkor az jelenthetné akár azt is hogy nem lesz iphone 9?

Vagy pedig mostmár évente lesz egy születésnapi edition?
Mert ugyebár az X meg ezért van.

(#25) Friczy válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére

Friczy
(tag)

Lehetne iPhone MMXVIII :)

(#26) Kopi31415 válasza <Adamsky> (#17) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Neked. Nekem remek a hátlapi. Plusz balkezesek is tudják használni, vagy én mondjuk bal kézre tett munkás profilt, privát fiókot.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#27) Aryon87

Aryon87
(PH! nagyúr)

És az új modell már egész alakos kakimojit fog tudni meg nyelvet is ölt majd? :D

Huawei Mate10 Pro & Huawei P9

(#28) punky10 válasza Aryon87 (#27) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

Vazze...Lelőtted a fő poént!Be fognak perelni kiszivárogtatásért! :D

(#29) Aryon87 válasza punky10 (#28) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Oops :DD

Nem szoktam iPhone topikokban megfordulni, de ez kikivánkozott belőlem mint békés trollkodás.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate10 Pro & Huawei P9

(#30) Lami66 válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

XI? Csak kullognak az android után, azok már a XIAOMI-nál járnak :)

[ Szerkesztve ]

(#31) iNfAntRy

iNfAntRy
(senior tag)

Ezzel a telefonnal fogják elérni,hogy a tájékozatlanok is majd 10-nek mondják helyesen az iphone x-et. Ugyanis ha megjelenik, majd csodálkoznak hogy mi szar ez az ájfon kszi?? Várjá' az nem 11? Ja hogy az iksz akkor 10 volt?? :))

Samsung Galaxy A3 (2017), Galaxy Tab 4

(#32) #07538176 válasza Lami66 (#30) üzenetére

(törölt tag)

Jövőre eljutunk az iPhone XIA-ig. Utána a XIAO-ig. ;]

[ Szerkesztve ]

(#33) szabogabor10 válasza iNfAntRy (#31) üzenetére

szabogabor10
(PH! kedvence)

Igen. :D
Legalábbis remélem, mert engem bosszant.

(#34) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Jöhetne vissza a kijelzőbe épített Touch ID és érdemes lenne bépíteni a Samsung szabadalmat is, hogy a kamera és egyéb szenzorok a kijelzőbe legyenek építve.

Finn the human

(#35) kleinguru válasza szabogabor10 (#13) üzenetére

kleinguru
(PH! addikt)

Fizettél már apple pay-jel és faceid-val:F

Aki használja itthon az apple pay-t, annak nincs még X, akinek meg van X, az nem használja.

Eléggé gondolkodom, hogy a 2 évenkénti csere szokásomat elhagyom idén és marad a i7. Ha lenne ujjlenyomat olvasó is, akkor nem kérdés, hogy kell:DD

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#36) szabogabor10 válasza kleinguru (#35) üzenetére

szabogabor10
(PH! kedvence)

Fizettem persze, szerintem teljesen megszokható. Bár én inkább Watch-csal fizetek továbbra is.

(#37) kleinguru válasza szabogabor10 (#36) üzenetére

kleinguru
(PH! addikt)

Elfogadom. Néha olyan lehetetlen helyen van a terminál, hogy még ujjlenyomattal is nehézkes, nem hogy a fejem a megfelelő szögbe tegyem.

Az órát még nem érzem számomra szükségesnek és baromira nem is tetszik.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#38) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

Ez jó hír tényleg. Kár hogy ez miatt az ára felmegy simán fél milla fölé.

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#39) ddudas válasza 7Heads Drago (#38) üzenetére

ddudas
(tag)

Ezt abból számoltad ki, hogy a most jobban kivágott kijelzőt majd vissza kell toldani, hogy ne legyen akkora lyuk benne?

Nullum fatum sed quod faciamus.

(#40) FIREBLADE78

FIREBLADE78
(PH! addikt)

Engem nem izgat a betüremkedés. Nem a felső részt kell nézni,hanem a mobil közepét. Általában azt nézzük csak.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon ikx, Cube aim disc 26

(#41) Dr. 444Hertz válasza FIREBLADE78 (#40) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Te egy szerencsés eset vagy, mert nem zavar a sziget.
Sajnos sok embert (engem is) idegesít/idegesítene a betüremkedés.
Ez van.

Soul Worker JP == IRIS MAX LEVEL ==// Tsugumi440 // guild: 幻想の華

(#42) atike

atike
(PH! nagyúr)

Gondolom az ára is csökkenni fog vele... :U

:P

(#43) Ck. válasza Dr. 444Hertz (#41) üzenetére

Ck.
(őstag)

Pedig egyáltalán nem zavaró. A legkisebb mértékben sem.
Egyébként pedig nem a sziget türemkedik be, hanem a kijelző türemkedik ki. Extra terület. Ha nem lenne, akkor az lenne a baj, hogy miért van akkora káva.

(#44) punky10 válasza Ck. (#43) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

De csak akkor extra az a terület,ha ki is használják.Nézd meg a cikkben szereplő képet.Remélem csak baki,hogy lecsúszott a statusbár,mert a jobb oldali képen, alaphelyzetben(pont ahol a legkevésbé zavaró)nem használja semmire.

(#45) tomboy0013 válasza FIREBLADE78 (#40) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Az kemény ha te általában a kijelző közepét nézed csak. Billentyűzetet gondolom soha nem használsz, meg gyorskapcsolókat sem, időt sem nézel, értesítés kijelzés sincs, sőt a kommentet amit írtál is a képernyő közepén láttad ugye? Meg úgy kb minden app-nál használja és nézi az ember a kijelző teljes területét, ugyanis azért van :D
Ez a kommented fájt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) Dr. 444Hertz válasza Ck. (#43) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Jó neked, használd egészséggel a telefont :)

Soul Worker JP == IRIS MAX LEVEL ==// Tsugumi440 // guild: 幻想の華

(#47) Ck. válasza Dr. 444Hertz (#46) üzenetére

Ck.
(őstag)

Köszönöm, úgy teszem. :)

(#48) sohajda90

sohajda90
(újonc)

Engem mivel épp X vásárlásán gondolkozom az érdekelne, hogy szerintetek mi lesz az X-el ha tényleg 3 új iPhone jön jövőre? Mert akkor (legyen bármi is a neve) az egyenes ági X utód kezdene az X mostani árán, $1000 dolláron, a Plus vagy legalábbis nagyobb verzió gondolom ~$1200, az olcsóbb LCD-s verzió meg ~$800 (mostani 8as széria ára). De akkor az X-et kivezetnék, mint anno az iPhone 5-öt, hogy ne zavarjon be az iPhone 5C-nek (ez esetben az LCD-s olcsóbb verziónak)? Csak mert azt egy kicsit a vásárlók szemen köpésének érezném, ha hirtelen -300 dollárt vágnának az árán, főleg mivel az iPhoneok (hivatalosan) ugye nem is folyamatosan értékcsökkennek, hanem egyik napról a másikra, amikor kijön az új széria, mert ha így csinálnának akkor kb. már most nem érné meg X-et venni...

[ Szerkesztve ]

(#49) gergejly

gergejly
(fanatikus tag)

A 6.2 coll már jól hangzik!

nyugi, csak addig fórumozok, amíg őstag leszek!

(#50) gpek

gpek
(fanatikus tag)

2017 szeptemberbe sincs már a belógás a negyed annyiba kerülő Mi Mix 2-n

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.