Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisztián777

    csendes tag

    válasz HarleyCustom #13 üzenetére

    Nekem csak annyi hogy vettem még annak idején egy vadiúj SIII LTE-t a t-től,tudni kell a telefon életéről" hogy abból ált asztalról felveszem(munkahely) hazamegyek,asztalra leteszem kész ennyi mivel nem járok soha sehova,ezt csak ezért írom le: elmúlt a telefonom 1éves és kereken 1napos...fura elszíneződések kijelzőn oké hát beégett,Amolednél előfordul...pár óra múlva hiába hívnak én hallom őket,ők nem engem...oké mikrofon hiba lesz..akku legalább egy napot addig kibírt,most már csak pár órát de akkor ha nem használom a telefont túlzottan...felhívtam a szervizt persze küldenek futárt mivel "prémium" garancia így 48óra és meg is javítják mivel helyszíni szervizt most nem tudnak biztosítani...ok másnap meg is jött a futár telefon becsomagol,elvisz...eltelt a 2nap,3nap,4nap (csütörtök) már csak felhívom őket...igen igen hétfő küldik vissza!Na mondom vééégre nem érdekel a 48órás kamu prémium csak kapjam vissza!Meg is érkezett hétfő,gyorsan bevisz,kicsomagol...össze rakom ki próbálom működik!!Olvassunk mit ír a szerviz: sajnálattal közlik de a telefon "visszafordíthatatlan" károsodást szenvedett ami vízkártól keletkezett!Így garanciában nem javítható,de pénzért igen :Y küldtek képeket is egy kb 3hónap után Dunából kihalászott S3-ról aminek már zöld volt a belseje,az én telefonom sosem látott vizet egyszer sem!!!Szóval úgy kb ennyi ki lett tisztítva ezért működött ideig-óráig...az S4-em kijelzője is beégett halványan,már nem szenvedtem a szervizzel eladtam,a Note4-em 3-4hónap után döglött be hívtam a szervizt ó persze küldjem be és akkor ez lesz az lesz...ezek után már nem bíztam bennük azt is eladtam,nem keveset bukva mindegyik telefonomon!Ami szomorú hogy ismét Samsung tulajdonos vagyok :C :W

Új hozzászólás Aktív témák