Hirdetés

2017. szeptember 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Bzzz

Bzzz
(senior tag)

A hülyének is megéri, ennyiért :))

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#2) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Végülis 10. évforduló, valamivel muszáj előállni... ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 blue

(#3) forgonati válasza Bzzz (#1) üzenetére

forgonati
(őstag)

Szinte ingyen van 😀 És lesz olyan marha aki megveszi. Mindig van.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#4) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Hurrá, ez már kész van! Nem sárgul tovább! ;]

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#5) CsigaGyilkos

CsigaGyilkos
(fanatikus tag)

Nem is az a baj, hogy kitaláltak egy ilyen design -t, hanem az hogy mielőtt elolvastam volna a teljes cikket tudtam: irreálisan drága lesz és a rend kedvéért csak korlátozott példányszámban.

Visca el Barcelona!

(#6) Breaker

Breaker
(kvázi-tag)

Tessék, egy piaci rés. Lehet gyorsan legyártatni egy pont ugyanilyen vékony tokot és árulni ebayen :)

ASUS P8P67 PRO | i7 2600k @ 3.4Ghz | Corsair Dominator 8GB 1600 Mhz | EVGA GTX 970

(#7) -secret-

-secret-
(Arcképgyáros)

:C

Eladó bontatlan Apple Lightning Earpods -> goo.gl/ZEHgji

(#8) DrBubo77

DrBubo77
(őstag)

Van akiknek elég annyi, hogy rajta van az alma logó, és már rajonganak érte.
Akkor lenne igazi retró, ha annyi memória lenne benne, mint a 80-as években. :D
"640 KB mindenre elég..."

(#9) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

A cím már sugalta a magas árcédulát.☺

tailor74

(#10) enemi

enemi
(fanatikus tag)

Ezek betegek.

(#11) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Basszus, ez nekem baromira tetszik! Stílusosan hozza a retro hangulatot.

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#12) Wajk válasza .Szaki. (#11) üzenetére

Wajk
(PH! addikt)

nekem is, de egy ilyen hatást egy sima matricázással meg lehet oldani, sztem... 10$-ból

iPhone SE 64GB - iOS 10.3.3 | WDR3600 - suste@0.4 - M3 2TB

(#13) jUUh

jUUh
(senior tag)

Mint egy falat kenyér!

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#14) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

szepike

⫸⫸⫸⫸ "Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ⫷⫷⫷⫷ Ducky Shine 5 | Zowie FK2 | Fujifilm X-Pro2 Graphite Edition, 35/2, 10-24/4 ⫸⫸ Fuji X-T10 | 35/F2 ezust es makulatlan mindketto, elado!

(#15) Obyboy válasza Kopi31415 (#4) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Ez az innováció benne :DDD

Ha az alma logó helyett egy Commodore logó lenne rajta még retróbb lenne.

[ Szerkesztve ]

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#16) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

Van az arcon vastag bőr ehhez. :DDD :DDD

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73 Face: Crossnordic

(#17) csongi

csongi
(PH! kedvence)

Kettot rendeltem, harmat igazoltak vissza Semmi baj, maradhat :D

(#18) .Szaki. válasza Wajk (#12) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Ezt nem vitatom, de akkor az itt hozzászólók többsége gondolom ugyanezt írta a Huawei Porsche design-hoz is. (Nem.) Van akiknek elég, hogy rajta van egy Alma logó és akkor már rögtön lehet utálkozni.

Arról nem is beszélve, hogy odáig senkinek sem sikerült eljutni, hogy ezt a ColorWave tervezte, akik nem csak iPhone-okra és MacBook-okra terveznek skineket, hanem pl Google Pixelre is. Csak akkor már okafogyottá válna a "fujjdrágaájfonozás", tehát inkább figyelmen kívül hagyják. Na mindegy.

(#19) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

Minden elismerésem azé, aki ezért pénzt ad. Valószínűleg, csak én nem látom a rejtett (és pótolhatatlan) értékeit.

"a pénz, okos ember zsebében szolga, az oktalan zsebében úr"

(#20) dementor

dementor
(senior tag)

Remek húzás tőlük. Szép és nosztalgikus. Az ára vajon miért nem lep meg? :(

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#21) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

transhumanism █h+█

(#22) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Ránéztek egy Kínai munkatársra és meg is született a nagy ötlet.

(#23) [CsuCsu]

[CsuCsu]
(senior tag)

Egy nyilvanvaloan kisszerias dizajntermeket nem ertem miert kell ennyire fikazni. Nem neked keszult es nem is letszukseglet. Nyersanyagot nem pazarolja, a dizajnereknek megelhetest ad.

(#24) .Szaki. válasza [CsuCsu] (#23) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Végre valaki érti.

(#25) David75

David75
(őstag)

A szivárványos apple logo nagyon jól néz ki rajta, visszahozhatnák nyugodtan, a jet black-en nagyon jól nézne ki.

Galaxy s8| i5-6600k, MSI GTX 1070 gaming X, Asus ROG Swift PG278Q| beoplay h7

(#26) Postas99 válasza DrBubo77 (#8) üzenetére

Postas99
(fanatikus tag)

Az Bill Gates volt.

Igaz az M$ telefonja a jelenlegi 0.3% piaci részesedéssel pont annyira volt időtálló mint B.G előző mondata.

(#27) cezarlacrone

cezarlacrone
(tag)

Jópofa

(#28) ironbed válasza .Szaki. (#24) üzenetére

ironbed
(kvázi-tag)

Érti mindenki....
....csak fel nem fogja hogy a fogyasztói társadalomban van "egy tucat" hülye, aki kitalálja és egy másik "tucat" hülye, aki ki is fizeti érte a zsák pénzt, amennyit akkor sem ér, ha minden munkást, értékesítőt, stb. kifizetnek belőle.

De ez persze nem az Apple hibája, hanem a hülye fogyasztói társadalomé, minden egyes szereplőjével... :C

(Egyébként nekem is bejön a retró dizájn.....)

[ Szerkesztve ]

(#29) Matada2.3 válasza Dr. 444Hertz (#2) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Végülis ezt nem lehet megoldani egy pakk Dbrand skinnel. Azt hiszem be is ruházok egyre :)

Finn the human --> Huawei G8

(#30) pszichiáter

pszichiáter
(PH! addikt)

"Itt a szabolcsi télálló burgonya és alma. Tessék szólni, vagy kézzel inteni, és az Apple Storeban átadásra kerül sor."

(#31) [CsuCsu] válasza ironbed (#28) üzenetére

[CsuCsu]
(senior tag)

Szerintem meg pont az ilyen, sok munkaerot es keves nyersanyagot igenylo termekekre kene nagyobb kereslet. Ilyen uton aramlik at a tehetosektol a tobbi osztaly fele a penz. Az a zsak penz nem vesz el, hanem emberek elnek meg belole.

Engem sokkal jobban zavar a tomegtermeles, ahol a berek alacsonyak es csak a nyersanyagpazarlas megy a gyorsan elhasznalodo termekek altal. Vagy az eszmeletlen mennyisegu etel kidobasa. A fogyasztoi tarsadalmat egyebkent ezek definialjak, nem a draga dizajntermekek.

Az erteket hogyan definialod egyebkent? Szamodra ertek, vagy a tarsadalom szamara? Ennek a telefonnak esztetikai erteke van, a hardver masodlagos. A tarsadalom szamara a beleolt munkafolyamatok ertekesek. Ha szamodra nem ertek, azt pedig ki nem szarja le. Biztosan van neked is ezer olyan dolgod, ami szamomra ertektelen, vagy az lenne a mostaninal sokkal alacsonyabb jovedelemmel.

[ Szerkesztve ]

(#32) DrBubo77 válasza [CsuCsu] (#31) üzenetére

DrBubo77
(őstag)

Szerinted ennek az árából mennyit kapnak az egyszerű munkások? Szerintem nagyságrendileg ugyanannyit, mintha tömegtermelésben készülne.

(#33) szami777

szami777
(PH! addikt)

Tetszik, de ezek mit szivnak árbelövés közben?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#34) [CsuCsu] válasza DrBubo77 (#32) üzenetére

[CsuCsu]
(senior tag)

Kizarolag egyszeru munkasokbol all a vilag? A dizajnerekkel es a ceg tobbi alkalmazottjaval mi a szitu? Haljanak ehen? Egyebkent a nem tomegtermelesben dolgozo munkasok, akik az ilyen egyedi megrendelesu premium igenyeket kielegitik, altalaban nem keresnek rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#35) ironbed válasza [CsuCsu] (#34) üzenetére

ironbed
(kvázi-tag)

Mennyi munkája volt a designernek, hogy elővett valami készet és ráhúzta erre?
Nem tudom, de biztos nem annyi, mint amikor az első IPhonet-t megcsinálták.
Na azért nem sajnálom a pénzt. Ezért viszont igen.
Én is fejlesztő vagyok szóval az egyszer/kevésszer befektetett energiából élek, de ez a pofátlanság teteje.

Az eltúlzott ár/érték/befektetett energia arány ami bántja a szemem, nem az ha egy designer többet keres a futószalagon dolgozónál.
Amúgy meg a futószalag munkásnál vagy a szemetesnél nem értékesebb a designer vagy a fejlesztő.
Mindegyikre szükség van

(#36) Balzak83

Balzak83
(senior tag)

Ennyi pénzből már találni e30-as bmw-t, az is retró élményt ad.

public boolean isDirty(){ /* why do you always go out and */ return dirty; }

(#37) [CsuCsu] válasza ironbed (#35) üzenetére

[CsuCsu]
(senior tag)

De kulonbozo kepzes es tehetseg is szukseges ezen munkakhoz...

Egyebkent ha jol latom ez nem egy skin, hanem egy egyedi haz, amit az iPhonet ismerve nem egyszeru megtervezni es custom-ba legyartani a megfelelo minoseggel.

[ Szerkesztve ]

(#38) ironbed válasza [CsuCsu] (#31) üzenetére

ironbed
(kvázi-tag)

A munkások nem sokat látnak belőle. A nagy haszon marad "Alma" papáéknál.
Tudjuk mekkora árréssel dolgozik az Apple. És nem hiszem hogy a pénz nagy része a fejlesztőké vagy designereké lenne.

Az érték mindig szubjektív lesz, de én társadalmi értékekről beszélek. Csak azok fényében lehet értékelni helyesen( vagy sem?)

Az esztétikáért és ritkaságért mindig is sokat kértek, de csak azért hogy egy kis szűk réteg lenézze, kirekessze a sokaságot. Ez sokak szemében soha nem lesz érték se morálisan, se anyagilag.

Szerk.:
Azt elfogadom, hogy több pénzbe kerül nekik, fizettessék ki persze. De a fenti mondatomban leírtakat akkor sem fogja más megvilágításba helyezni.
De ahogy már írtam: nekem sem kellene panaszkodni: fogyasztói társadalom. Ez van, ezt kell szeretni. Vagy megsemmisíteni és egy teljesen újat építeni az alapokról. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#39) NGA válasza ironbed (#35) üzenetére

NGA
(PH! addikt)

Kb 3-4 perc munka volt.

(#40) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! kedvence)

Szivárványos Apple logó. ÉRTITEK? apple b..knak :D

Egyébként magas labda a kínai tokgyártóknak. Sőt, akár még szebb is lehet, mert a festett csíkokat itt meg tudják csinálni 3D-ben.

(#41) blackrulz válasza ironbed (#35) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

"Amúgy meg a futószalag munkásnál vagy a szemetesnél nem értékesebb a designer vagy a fejlesztő.
Mindegyikre szükség van"

Csak az egyik több évet tanult gürizett, tehetséges és szorgalmas, a másik meg már bocsi de bármikor pótolható. Más a felelősség is, más az elvárás, más minden, ezért más a fizetés. Ezzel mi a baj?

Egyébként meg ebben az esetben mégis mi a pofátlanság? De komolyan.
Mindenki itt habzik hogy fogyasztói társadalom. Az megvan, hogy annak része a kereslet kínálat mint olyan, ha erre nem lenne kereslet akkor nem adnák el. Ha ennyiért nem veszik lesz olcsóbb. Ha ennyiért elkel mind akkor nem ők a hülyék, hanem az aki nem árulná ennek tudatában ennél is drágábban.

Egyébként az almánál meg úgy a nagyobb cégeknél főleg ahol annyira koncentráltak ezek egymás nyakán mint usa egyes területein a világ pénzét keresik a mérnökök, tervezők, etc, mert pillanatok alatt megy a konkurenciához, az utca túloldalán ott az ibm a google az fb meg a társai.

[ Szerkesztve ]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#42) 7s26c

7s26c
(őstag)

ájfon retró... jól van akkor. vegyék sokan.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#43) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Akinek tetszik, de nem fossa a pénzt (illetve nem rajong az értelmetlen, ámde annál drágább dolgokért ;] ), az vesz egy ilyen tokot és kész is. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#44) 7s26c válasza Csapoati (#43) üzenetére

7s26c
(őstag)

Pompás, költséghatékony megoldás! :C

(#45) Lord Sidious válasza Balzak83 (#36) üzenetére

Lord Sidious
(senior tag)

Szerintem akkor egy videki dakotatelepen minden napos a retro feeling... 😀

[ Szerkesztve ]

(#46) 7s26c válasza Lord Sidious (#45) üzenetére

7s26c
(őstag)

nem vesznek ők e36-ot, nem tudják, hogy mi a jó :)

(#47) TTTotya

TTTotya
(senior tag)

Most akkor retro vagy vintage?

(#48) 7s26c válasza TTTotya (#47) üzenetére

7s26c
(őstag)

a vintage az már patinás , a retro újrafelfedezett , szóval ez retro sztem

(#49) Balzak83 válasza 7s26c (#48) üzenetére

Balzak83
(senior tag)

Szóval akkor ez az iphone vintage, mert extraként besárgítják neked előre, ne neked kelljen vacakolnod vele? Így már teljesen érthető a dolog.

Szerk.: Na meg is találtam az abszolút retró fílinget: Xp on Iphone

[ Szerkesztve ]

public boolean isDirty(){ /* why do you always go out and */ return dirty; }

(#50) Quqesz

Quqesz
(PH! kedvence)

Az ötket jó, a kivitelezés is jó, az ár is jó...mármint a gyártónak, mert tudja, hamar el fogják kapkodni. De ezt a logot visszahozhatnák.
Ha a másik oldalról nézem, ez egy jópofa ötlet, ha vki fan és van lóvéja miért ne egy ilyennel járjon(én is ezt tenném)

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.