Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30610944

    törölt tag

    válasz KRSoos #29 üzenetére

    A korabbi hozzaszolasra ami nem nekem szolt egy kis szosszenet.
    Azert az eleg nagy butasag kijelenteni, hogy a nagy kijelzos mobilokra ez az igeny. Persze, hogy nagy ha nincs mas lehetoseg. Van egy-ketto kisebb kijelzos mobil, de azok megcsonkitott flagshipek. Ezaltal a gyartok nem hagynak lehetoseget minthogy az ember megvegye a nagyobbikat ha kell neki a nagyobb akku, a jobb kamera, szebb kijelzo, blablabla.
    Szoval ezt szepen kitalalktak a cegek aztan rafogjuk a kozvelemeny kutatasra, hogy hat hiszen mindneki ezt veszi... :C

    Vannak olcso telefonok es minosegben semmivel sem rosszabbak a premium minosegueknel.
    Oneplus-ok, Huawei, Honor, Xiaomi, soroljam meg? Akar konkret modellt is tudok mondani, igenis hozzak a premium kategoriat. Meg egy kozepkategiras telefon is ezekbol a markakbol, vagy amiket korabban irtam siman vannak premium minoseguek. Ugyanolyan uveg-femhaz szendvics mar minden telefon szoval minoseg 99%-ban egy szinten van. Barmelyiket ejted le eltorik, csak mig a premiumnal a gatyad rafizeted egy javitasra addig egy olcsobbnal nem.
    Oneplusnal is lattam mar olyan akciot, hogy fele annyiert meg lehetett volna venni, mint amennyiert a Oneplus hivatalosan arulta. Sot Oneplus maga is szokott arat vagni. Akkor kerdem en, ha ugy is megeri nekik eladni es nyeresegesek akkor mennyit is er?
    Az 5G-re meg nem lehet rafogni amig masok siman kihoznak 5G-s telefonokat fele vagy akar harmad annyiert mint egy felsokategorias 5G-s telefon.
    Ez nem lehet kifogas!

Új hozzászólás Aktív témák