Hirdetés

2017. február 22., szerda

Gyorskeresés

(#1) Soulfly842

Soulfly842
(senior tag)

Meg lesz ennek is a célközönsége. Sokan jobban szeretik a klasszikusabb óra kinézetet, mint az apple watch féle okostrendi, kis látszatórákat :)

(#2) Soulfly842

Soulfly842
(senior tag)

Egyébként akár azt is oda lehetne írni a cikk margójára, hogy a Samsung és az Apple végre hosszútávon megállapodott az újabb apple alkatrészek leszállításáról. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) RaveForce válasza Soulfly842 (#1) üzenetére

RaveForce
(PH! addikt)

"Latszatora"... hivjuk inkabb randa krumplinak azt a kocka valamit... :D

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez” RaveForce's Law

(#4) buvartacsko válasza RaveForce (#3) üzenetére

buvartacsko
(PH! addikt)

Gondolom eddig meg csak képen láttad te nagyon szerencsés ember. :)

(#5) slimshady válasza buvartacsko (#4) üzenetére

slimshady
(senior tag)

Szerintem élőben sem szebb, bár ez ízlés kérdése. Amúgy nem látom sok értelmét ezeknek a jobbfajta telefon árában mért okoskütyüknek.

üdv.: SlimShady

(#6) Látnok

Látnok
(fanatikus tag)

Bevallom, nekem is szimpatikusabb az kerek számlapos, óra, emiatt okos órában is inkább az ilyen formákkal rendelkezők tetszenek.

Az azonban bizonyos, hogy lehet praktikus funkciókat telepíteni órára, így én életképesnek látom ezt a piacot. Remélhetőleg az akkumulátor technológia is eljut arra a szintre, hogy értelmes ideig működhessen egy ilyen óra.

Mondjuk az igazi, egy olyan óra lenne, ami akár mechanikus szerkezettel ,de önállóan működik, és a kijelzőn csupán akkor jelenik meg az üzenet, stb.., amikor az aktuális, de egyébként átlátszó, és alatta a hagyományos óra működne. így viszonylag kevés energiára lenne szükség az üzemeléshez.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#7) B1T3

B1T3
(PH! addikt)

Gyönyörű a Gear S3, csak nevetséges, hogy augusztus(!) vége óta nem voltak képesek normálisan piacra dobni.

(#8) DanielK

DanielK
(PH! addikt)

Nem rossz, hogy óra formája van, de
1. a digitális korona használata szerintem kényelmesebb (az óra forgatása nem áll kézre mindig, vagy fárasztóbb szerintem).
2.

+1. rengeteg szögletes óra létezik! (Más kérdés, hogy miért nem csináltak óraszámlapot még az Apple-nél ehhez a formához, úgy mint a Hermés óráknál. Az az óraszámlap szerintem nagyon szép! :K )

Weblap kedvező áron! -> https://www.ilovewp.net

(#9) dutrás

dutrás
(fanatikus tag)

Remek.

(#10) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Pont ma nézegettem, Számomra nem mutatkozott meg a prémiumsága. Ezért az összegért. Nem nekem találták ki.

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#11) Kopi31415 válasza DanielK (#8) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Ahogy néztem a koronát forgatni az Apple óráján bármely pózban kényelmetlenebb, mint a lünettát tekerni.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#12) RaveForce válasza buvartacsko (#4) üzenetére

RaveForce
(PH! addikt)

Rosszul gondolod :U te nagyon intelligens tacsko ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez” RaveForce's Law

(#13) DanielK válasza Kopi31415 (#11) üzenetére

DanielK
(PH! addikt)

Hát akkor ez embere válogatja szerintem. A digitális koronát egy ujjal is tudod, míg a lünettát csak kézzel. A sok csukló mozdulat szerintem fárasztóbb, de hát ez csak az én véleményem.
Mondjuk eddig csak az AW hoz van szerencsém. Azt egy hete nyúzom. Jó lenne egy ilyet is kipróbálni és akkor lehetne igazán megmondani.

[ Szerkesztve ]

(#14) Kopi31415 válasza DanielK (#13) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Nekem sikerült ujjizületből forgatni. Nem is értem miért kéne kézzel.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#15) DanielK válasza Kopi31415 (#14) üzenetére

DanielK
(PH! addikt)

Értem. Amit eddig néztem videót, mindenki csuklóból forgatja, mint a búvárórak lünettáját.
Ezért gondoltam. Így nem tudom, mennyire nehéz forgatni.

(#16) taky1974

taky1974
(újonc)

Ééééés igen! Jön egy hír, amit nevezhetünk üdvösnek is. Mármint hogy lehetősége van az iOS-t használóknak a választásra. Írom ezt úgy, hogy a Samsung órája csak korlátozott tudással rendelkezik, messze nem tud annyit kommunikálni mint az Apple Watch.
Erre jön a sok okos, aki rögtön elkezdi fikázni az Apple termékét, holott maga cikk egyáltalán nem erről szól. Nos ezeknek az embereknek gratulálok! :C

(#17) Látnok válasza taky1974 (#16) üzenetére

Látnok
(fanatikus tag)

Szervusz!

Ez szinte minden esetben így van, ha droid és apple egy hírbe kerül, bármilyen kontextusban. És persze fordítva is így van, hiszen az apple fanok között is van sok jó képességű megmondóember. (lásd Búvártacskó, bármelyik topicban szinte minden hír esetében).

Viszont nekem tényleg jobban tetszik a kör alakú számlap, mondom ezt úgy, hogy szó sem esik egyik gyártmány képességeiről, tudásáról, alkalmasságáról. (bár valószínűleg iphone mellé jobb az apple watch), de akkor is üdvözlendő a választás lehetősége, ahogy azt te is megfogalmaztad. Én azonban még várom az"igazit". :R

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#18) taky1974 válasza Látnok (#17) üzenetére

taky1974
(újonc)

Szia!

Sajnos (vagy szerencsére) nem tudtam más órát kipróbálni/használni. Bár amikor S6 Edge készülékem volt, használtam egy Samsung Galaxy Gear Fit órát. Nekem akkor jópofa volt a kombó.
Most egy Apple Watch tulaja vagyok. Nekem kényelmes és amit tud az elég.
Amikor kijött a hír, rögtön rákerestem a Sasmsung Gear S3 órájára, mert szép. De mivel azt olvastam hogy Apple health szinkronizáció nincs benne, így annyira nem opció. :(

(#19) Kopi31415 válasza DanielK (#15) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Az, hogy hülyék készíthetnek videót, nem a terméket minősíti.

(#20) DanielK válasza Kopi31415 (#19) üzenetére

DanielK
(PH! addikt)

Ez igaz, de ennyiből nem jön le számomra, hogy milyen könnyű forgatni például. Ezért írtam amit írtam.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.