Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nord_

    veterán

    mindenesetre én most éreztem először úgy, hogy a fehér iPhone egy fokkal jobban passzol az iOS-hez, mint a fekete
    Nem vagy egyedül! :)
    Az, hogy az 5s nem full fekete, hanem szürke, szerintem nem véletlen: érezhették az Apple-nél, hogy a világos külső jobban illik az új iOS-hez. Így a férfiaknak is van választási lehetőség. :) A fehér nem rossz, de a fényes gyűrűvel a Home gomb körül kicsit csajos lett - de legalábbis úgy néz ki, mintha valaki a telefonon felejtette volna a karikagyűrűjét.

    Egy felfelé irányuló ujjmozdulattal lehet az appokat kilőni a háttérből, ez azért mindenképpen gyorsabb és elegánsabb megoldás.
    Sőt, ez három dolog miatt is gyorsabb! Egyrészt nem pici piros bigyót kell eltalálni, ami ráadásul izeg-mozog; másrészt egyszerre hármat is kilőhetünk; harmadrészt pedig azt az alkalmazást is kilőhetjük, amiből épp a bezárásokhoz ugrunk: ez korábban nem volt lehetséges.

    A Vezérlőközpont jó dolog. Egyetértek azokkal, akik szerint a 3G/LTE kapcsolgathatóságának is ott lenne a helye. Nálam pl. azért hiányzik, mert otthon sajnos gyér a 3G, így előfordul, hogy a telefon váltogat a 3G és az edge közt. Mivel távmunkában is dolgozom, ezért nem szerencsés, hogy váltogatásnál egy pillanatra elmegye a térerő. Ha hívást várok akkor sem, de hívás közben nem kicsit volt már gond...

    Az App Store-ban még egy újdonság: be lehet pakolni az alkalmazásokat wishlistbe is.

    Jonathan Ive-nak más volt az elképzelése, amit a nagyközönség eleinte kétkedve, de most már egyre nagyobb lelkesedéssel fogad.
    Pontosan. AMikor feltettem az első bétát egy fél napra, nekem se tetszett, vissza is mentem a 6-ra. Miután már már a valamelyik következő béta üzembiztos volt, adtam neki még egy esélyt. Három hét múlva egy iOS6-os iPhone-t kézbevéve, avíttasnak tűnt a rendszer. Ráadásul minél többet használtam a 7-est, annál inkább éreztem rá a finomságokra. Kockázatos volt a rendszer újratervezése, de szerintem megérte.

Új hozzászólás Aktív témák