Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz r4z #28 üzenetére

    Te is azok közé tartozol akik még mindig nem értették meg, hogy a Retina Display csak egy fantázia név. :) Most akkor én is kifogok akadni hogy a Samsung hogy a kurva anyjába képzeli, hogy az AMOLED kijelzői elé oda biggyeszti hogy Super. Mit képzelnek ezek? Mitől Super az ő kijelzőjük? Mi joguk van nekik szupernek hívni valamit? Hihetetlen!!! :W :W :W

    Aztán elmondod nekem hogy hol van még úgy megoldva a videó telefonálás ahogy almáéknál? :) Látsz valahol Facetime megoldást? Azt ugye tudod hogy a Facetime működik a Mac-eden, iPaden, iPhoneon, iPod touchon? Érted, hogy fel tudod a számítógéped a telefonoddal, az mp3 lejátszóddal, vagy az tableteddel, mindenféle konfigurálás nélkül?! Ugye érted hogy Wifin keresztül megy a dolog és nem 3G-n? :) Azt is hogy ez SEMMIFÉLE konfigurációt nem igényel, és nem kerül semmi pénzbe? A nokiánál van ilyen? A samsungnál van ilyen? ( házon belül ) Nincs. Akkor tekinthető innovációnak? Igen.

    Eszméletlen hogy ezen felakadtok... komolyan, fel sem tudom fogni.

    Gondolom azt sem tudjátok, hogy az OS X-ben már évek óta ilyen a mikrofon ikonja ugye? :) Google Voice Search sehol sem volt még... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák