Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz Vassili_Zait #1 üzenetére

    "Hátha a kínai gyártók is rákapnak :D "

    Ahhoz, hogy Kínában népszerű legyen a platform, a Windows Store-on is hagyni(szivárogtatni) kéne egy kis biztonsági rést ;-)

    Nem igaz, hogy nem tanul a MS, a PC-s Windows-t is és az XBox-ot is a warez tette (többek között) olyan naggyá. :D De ha nem is, a sikerhez mindenképp kellett, nem értem, mi ez a keménykedés WP és WinRT fronton...?

    Értem én, hogy a fejlesztőknek akar hízelegni a warez-mentességgel, de a fejlesztők inkább a számokat nézik, és ha azt látják, hogy WP globál részesedés < 5%, akkor rögtön lapoznak is, azt nem nézik, hogy azért annyi, mert Warez-Kínában 0%, míg appvásárlós EU5-ben 10%... A warez-mentesség maximum másodlagos szempont, aki akarja, és fizetőképes keresletet jelent, azoknak a 95%-a úgyis megveszi az appot.

    Filléres appokat csak a sz*rrágók varezolnak kulturáltabb helyeken, a "fejlődő" piacokon meg akkor se vennék meg az appot, ha nem lehetne warezolni.

Új hozzászólás Aktív témák