Hirdetés

2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) gebro

gebro
(fanatikus tag)

Köszi. :R

(#2) Dominó85

Dominó85
(PH! kedvence)

Juhuhú. Beszerezve. Fiatal éveim kedvenc játéka.

Lenovo ZUK Z2 - Tibcsi V0.7 6.0.1 * Péter - 06302461862 * Citrancs Blog - http://lenovo-k3note.blogspot.hu/

(#3) Xarina

Xarina
(fanatikus tag)

Nagyon jó játék. Jó hír, a lemezem úgyis elkallódott valahol.

(#4) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

YEEE!
Beszerezve! :R

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#5) idegen lény válasza ribizly (#4) üzenetére

idegen lény
(őstag)

A Steamen azt írják róla, hogy brutálisan nehéz játék. Véletlenül nyomtam a Válaszra.

[ Szerkesztve ]

Zuckerberg az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője

(#6) Acélfarkas

Acélfarkas
(tag)

Kösziii. Beszerezve.

Most már csak 1 Hearth of Darkness HD kéne. Az volt még hasonlóan jó, mint ez.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7) kecsawi

kecsawi
(fanatikus tag)

Köszönöm, már töltöm is. :R

kecsawi#1203

(#8) DraXoN válasza idegen lény (#5) üzenetére

DraXoN
(őstag)

tény gyerekként sose tudtam "kijátszani" ... de majd talán most :) ...

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX6200; R9 280; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#9) batman91

batman91
(senior tag)

Kösz az infót! :R

War. War never changes.

(#10) ribizly válasza idegen lény (#5) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

NP
Te nem játszottál Vele anno? Az amúgy. Kegyetlen, hogy egy ilyen kis egyszerű játék(nak tűnik), de mégis mennyire nehéz.

(#11) batman91 válasza idegen lény (#5) üzenetére

batman91
(senior tag)

Az az igazság hogy mai szemmel nézve nehéz, de az akkori felhozatalban szerintem teljesen átlagos volt. Ha megnézed a mai játékok nagy részét, olyan szinten le vannak butítva, hogy még a leghülyébb is érvényesülni tudjon bennük. De mindig akad valami nehezebb cucc az átlagnál és akkor megy az anyázás.

War. War never changes.

(#12) pomorski

pomorski
(őstag)

Jaj de jó, köszi!

Ha osztálytársak voltunk valahol, akkor légyszi dobj egy PM-et! 1985-1993: Bethlen Gábor ált. isk., Gáborján | 1993-1997: Zalka, Berettyóújfalu (2201-es szak) | 1997-1998: nulladik (KLTE, mat) | 1998-2004: KLTE-DE, mat

(#13) ribizly válasza batman91 (#11) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

Van benne igazság, de ugyanakkor mégiscsak egy játékról beszélünk. Szóval inkább szórakoztasson, mintsem arra ösztönözzön, hogy szétverjem a gépet... ;]

(#14) sad_Vamp válasza ribizly (#13) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

Anno vagy ezt vagy a "testvérét" végig nyomtam. Nem volt könnyű, de nem is nehéz. Szerintem akkoriban ez medium-nak számított. Kis türelemmel megoldható. (A probléma ott volt, amikor 5x ugyan ott cseszted el és már nem volt türelmed újra eljutni oda és rendszeresen hamarabb haltál meg minthogy eljutottál volna újra a kritikus részre)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#15) elithun

elithun
(őstag)

Úgy emlékszem PS1-en nem játszhattál a második résszel míg nem volt egy végigjátszott első rész mentésed. Mondanom sem kell, hogy gyerek fejjel el sem jutottam oda, hogy játszhassak a második résszel. :D
De majd most, köszi a hírt! :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) sztanozs

sztanozs
(PH! addikt)

Anno kb egy hét alatt játszottam ki - az utolsó pályája nagyon szivatós. Nagyon baró játék volt. Meg is vettem, amikor megjelent steam-en (ez volt egyébként asszem az első steames vásárlásom) és kb 2 nap alatt végig nyomtam...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#17) reelc válasza batman91 (#11) üzenetére

reelc
(senior tag)

Ezzel nem teljesen értek egyet.
A játék már akkor is nehéz volt. Azért is, mert nem volt akkori "felhozatal" a stílusban.
Ami maradandóbb platform játék volt PC-re vagy már évekkel azelőtt kifutott (Aladdin, Lion King, Prince of Persia, stb.), vagy később jött majdnem egy évvel, mint a Heart of Darkness, ami Abe kalandjain kívül a legjobb platform játék volt abban a korszakban.

Szóval a játék önmagában kihívást jelentett. Emellé jön az a tény, hogy többeknek ez volt az első színvonalas platform játékuk abban az időszakban, amikor a játékok nagy része "Doom-klón", vagy RTS volt.
A platform inkább konzolon volt népszerű (érthető a gamepad miatt), de a két első Oddworld kijött PC-re, a folytatásokra meg túl sokat kellett várnunk, mert konzol exkluzívak lettek.

Az Oddworld jó játék volt, mert nem volt egyszerű, gondolkodni is kellett benne. Nagyon szép volt, hangulatos, és a humora is élvezhető volt nulla angol tudással is. Újszerű megoldások is voltak benne (pl. a karidat beszéltetni is kellett - ebben a stílusban nem igazán volt még ilyen). Ahogy írtam a stílus sem volt telítve.
Akkoriban egy barátom NESen tolta a Super Mario Bros-t, szóval járatos volt valamennyire a platformerek világában. Ahogy lett PC-je végigvitte az Oddworldöt, és nagyon szerette, kihívást jelentett így is neki a játék.

A mai játékok butításával nem szállok vitába. :)

A következő sale alkalmával szerintem meg is veszem az új kiadását.

(#14) sad_Vamp: Igen, nehezítette a "türelem-faktor" fokozatos elveszítése. :D

[ Szerkesztve ]

(#18) mad1

mad1
(PH! kedvence)

Back to Bed is ingyenes a stemen most. ;)

😹👻👽💇👾👶🌛Újra pc-notebook alkatrészek a legolcsóbban - írj privit ha van olyanom,adom az árat!😹👻👽💇👾👶🌛

(#19) kwzatz

kwzatz
(senior tag)

Arányaiban lehet, hogy kevesebb a "nehéz" játék, mint régen, de összességében több ilyenből válogathat, aki kihívásra vágyik, köszönhetően a játékok hatalmas mennyiségének.

(#20) Soybex

Soybex
(senior tag)

Gyerekként féltem a főkaraktertől :C
Na majd most :DDD

Samsung Galaxy Note 4 / Asus K501 /

(#21) Kasya válasza sztanozs (#16) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Gyerekkorom meghatarozo jateka volt. Kulon imadtam a klip miatt DJ Bobo Zenejet is :D
Mai napig szeretem és a New n Tasty is jo elmeny.

Samsung Note 8

(#22) reelc válasza Kasya (#21) üzenetére

reelc
(senior tag)

Mármint erre gondoltál? :D Music Instructor, nem DJ Bobo. A zene nem tetszett, de sokszor megnéztem a klipet.
Az Oddworld: Abe's Exoddushoz készült.

(#23) Kasya válasza reelc (#22) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Ahh...azaz :D Na, ennyire regen volt, felejtek. :R
A klip miatt hallgattam csak :DDD

Samsung Note 8

(#24) reelc válasza Kasya (#23) üzenetére

reelc
(senior tag)

Én meg a klip miatt viseltem el ezt a zenét. :)
Szép volt a hold a végén... a játékban is benne volt, csináltam régen pár screenshotot a játékból.

(#25) sad_Vamp válasza reelc (#24) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

úúú, én meg már akkor sem értettem, hogy miköze *ennek* a "zenének" a játékhoz. :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#26) reelc válasza sad_Vamp (#25) üzenetére

reelc
(senior tag)

Kb. annyi, hogy reklámozta az Oddworld: Abe's Exoddus-t.
Amúgy semmi. :) De hát ez a stílus volt akkoriban a divatzene.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.