Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz Sanya #30 üzenetére

    beszerzek egy ilyen pajzsos matricát és a szélvédőre rakom, biztos ismerik a tolvajok neki se kezdenek ;]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

  • MaUser

    addikt

    válasz Sanya #30 üzenetére

    Nem akarlak letörni, de egyrészt már nem egy autót elvittek amit ők védtek, másrészt ha elolvasod a feltételek akkor láthatod, hogy úgy él a 100%-os védelem, hogy egy velük szerződésben lévő biztosítóval kötsz casco-t. Régen ezt egyben kellett fizetni, ma meg havidíjban. Na nálam ez úgy nézett volna ki, hogy 130 a cucc, plusz szerződött biztosítójuk mondott az éves casco-ra 200-at. Most ehelyett van - elvileg - fix 100 kb. Na most az éves 10%-os önrészes casco-m 120. Innentől nincs miről beszélni. Ráadásul olyan piszok szerencsém van, hogy olcsón vettem az autóm, így ha viszik akkor még én járok jól eurotax ide vagy oda. (Meg minden apróság be van jelentve és ugye casco-nál kérheted, hogy ha nem tetszik az általad mondott ár, akkor lesznek szívesek beszerezni egy ugyanolyan felnit/sportfutóművet, stb. amit te beleraktál. Hidd el, inkább fizetnek, sajnos családtag kocsijánál volt ilyen történet. :( )

    Szerk: most nézem, hogy még rosszabbak a feltételek, már az évi +100 az fix és még nincs is casco, amit külön kell kötni. Ez tényleg csak a nagyon drágán biztosítható autóknál éri meg. De pl. egy új Astra J OPC éves casco-ja sincs 100, innentől meg elég érdekes az egész...

    guriga1234: Szerintem érted te amit írtam. A magyar nyelv már csak ilyen. De ilyen alapon a riasztó sem véd meg semmitől, ahogy a biztosítás sem véd meg semmitől, stb. Pedig hát a magyar így használja. :)

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák