Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz bambano #16 üzenetére

    Elnézést kérek, hogy ilyen lassan reagálok, de közben egyeztettem az IneTrack csapattal, és ők egyértelműen azt mondják, hogy nem ugyanazokról a GPS-ekről beszélünk. Pl. egy elterjedt, bizonyos szempontból átlagosnak számító Galaxy S3-ban egy 18 csatornás Broadcom BCM47511 van, míg a TCO-ban egy 56 csatornás u-blox MAX-7. Nyilván -163 dBm-es érzékenységes is csak külső antennával lehet elérni, egy telefonnal önmagában nem. Ezen kívül nekik az a saját tapasztalatuk, hogy a külső hardverrel készült útvonalak "szebbek és pontosabbak", nincs ugrálás az induláskor sem, mert valós pozícióról van szó már induláskor is, nem egy aGPS-es valamiről, ami szintén pontos, de nem annyira.

    Én mondjuk magában a GPS-témában sosem voltam annyira elmélyedve, hogy ennél többet ide tudjak írni, de ha továbbra is úgy gondolod, hogy nem igaz, amit írtam, akkor szerintem egy nagyon jó eszmefuttatásotok lehet majd az IneTrack szakijaival, szólok nekik, hogy nézegessék a fórumot! :R

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák