Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz kolosanyi #7 üzenetére

    Az a baj a windowsal, hogy nincs olcsó hardverre, ha akarnak se tudnak ilyet, ennyiért.. az MTK egy igen olcsó platform, és ugyan ez a 4 magos nem sokkal erősebb (ha erősebb egyáltalán) mint egy nevesebb gyártó 2 magosa, de a célnak megfelel.
    Épp ma voltam a sugárban.. ott volt kiállítva pár olcsó Navon telefon.. köztük egy 4,5colos, 4magos készülék 35000Ft ért.. amit ott lőttem vele képet az alapján a kamerája ugyan nem túl jó.. illetve sajnos csak 4GB a belső tár, amiből kb 3 használható de azt is szétosztották, hogy 1GB a rendszernek és a maradék a "belső SD" tár.. jobb lett volna ha egyben hagyják úgy több haszna lenne.. a memória 1GB... teljesen élhető telefonnak tűnt összességében. Nagy hely (és teljesítmény) igényű játékok kivételével szerintem minden elmehet rajta.
    Ha most vennék telefont és jobb lenne a kamerája (akár kicsit többért) ... lehet simán bevállalnák egy olyat.. akadás az alap (igaz üres) rendszeren nem volt semmi.. Ráadásul az ott levő összes Navon telefonon már Kitkat volt.. amit csak most figyeltem meg és ott helyben nem, hogy dual-sim ... uhh.. tényleg jó ár: [link] Ez volt az a telefon amit nézegettem.. jól kézre is állt, nem volt túl nagy.

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák