Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98501120

    törölt tag

    Mi a szar ez a visszatérő szar? Gondolom az ultragáz, ha fogalmam sincs, hogy a 3 éves sima Note 10-emben milyen processzor és mennyi ram van (nyilván a fos Exynos a proci)? :D Csak simán élem az életem, nézek videót, fotózok, videózok, néha játszom. Használom még a Skype-ot, Teams-et, Webex-et. LR-ben szoktam fotókat is szerkeszteni. Nem tudom mennyi a képernyőidőm, sosem volt akksi lemerülés parám (vettem plusz egy kábelt az autómba és ha úgy van nagy néha bedugom, hjujj), sosem melegedett a telefon és 3 év után sem lassult rajta semmi. Nem tudom, hogy hanyas Android fut rajta, mikor szólt a telefon akkor frissítettem.

    Valószínűleg ősszel/télen veszem meg a 22 ultrat (hiszen az egy Note csak máshogy hívják már), hacsak nem lesz a Flip annyival jobb, mint a mostani, hogy megkívánjam. De ha így haladunk tovább, akkor lehet, hogy jövő tavaszig is húzza a Note10 és akkor megvárom a 23-at vagy a Flip5-öt, hisz gyakorlatilag annyi előnyöm lenne csak a cseréből, hogy a 22 jobb fotókat lő, az meg nem létkérdés, mivel többnyire milc-el fótózom.

    Le kellene már venni azt a kurva kordnadrágot, csaxólok...

Új hozzászólás Aktív témák