Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crafter32

    őstag

    válasz #16820480 #27 üzenetére

    1 kézzel a virtuális gyorsabb? Szerintem 2 kézzel nagyon gyors a bb, 1 kézzel pedig csak a Blackberryvel lehet gépelni rendesen. Félre ütés gyakorlatilag nincs BB-n. Például autót vezetve régen egy Nokiával oda sem néztem és szinte megírtam az sms-t, BlackBerryvel már neccesebb volt, de ment. Most a Samsunggal csak nagyon rövidet azt is állandóan félrenyomom. Egyszerűen nem lehet összehasonlítani azt amit érzel + látsz azzal amit csak látsz. Tapicskolós telefonon az életbe nem ír meg senki egy szöveget 1 kézzel miközben nem néz oda. Ráadásul egy 6 colos telefonnal már azt is esélytelenek tartom, hogy 1 kézzel megnyissak egy alkalmazást és azt kezeljem.
    Aki folyamatosan úton van vagy dolgozik annak nagyon jó választás a fizikai billentyűzet és az emberek többsége ilyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák