Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Aprósólyom #21 üzenetére

    Ezt aláírom. 32" 4K.
    Szeretnék én is 144Hz-et, de akkor vagy a méretből vagy a felbontásból lejjebb kéne adnom, és az nem megy :)

    Nálunk jelenleg se TV, se előfizu. Évekig nem is néztük már amúgy se, meg kisgyerekek vannak, akiknek a szellemi épségére szeretnék vigyázni, úgyhogy nem is lesz egy ideig.
    Azt a kevés mesét meg elindítom nekik monitoron. Nekem is meg asszonynak is elég a monitor. Néha elmerengek, hogy kéne egy nagy (>=55") és modern 4K tévé, de mindig belátom, hogy felesleges.

    (#8) Depression: Nem azt mondom, hogy max. 6,3", de kétségtelen, hogy a mobilitás (telefon, tablet, laptop), az online és előfizetéses modell felé tolódik el minden. A hagyományos sugárzott TV adás háttérbe szorul. (én nem is értem, aki ma még ilyet néz. Főleg a már említett tartalom/reklám arány miatt, ráadásul a tartalom is olyan ... )

    (#19) janeszgol: A szoftveres öregedésre megoldás lehet, ha számítógépre van kötve vagy valami médiabox. Pártízezerből megkapod a legfrissebbet, könnyű cserélni, frissebbet venni stb.

Új hozzászólás Aktív témák