Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elekreg

    tag

    válasz SkyLine3000 #38 üzenetére

    Elhiszem, bár engem meg az a veszély nem fenyeget például, hogy Xiaomi telefonom legyen, több tekintetben sem az én kategóriám. (Igaz, LG sem volt a G2 óta, de ők azért más tészta, ha ismét kijönnének egy számomra szimpatikussal, akkor megvenném.)
    Fix tokot nem szoktam használni, ezért nem előny a nagyon kidudorodó kamera, de elviselem persze, ha muszáj, tudok rá vigyázni, meg aztán a Nokia üveget tett nem csak a kamera, hanem a vaku...stb. elé is (a Nokia 8-nál legalábbis), így a karcolódástól nem kell tartani, maradjon így a 9-nél is és nem lesz gond.

    skitter: Bizony, a sok iPhone, Samsung és hasonló csúcstelefonok után, de pláne mellettük olcsónak számít.
    Hozzátartozik az igazsághoz, hogy volt kiírva sok helyen olcsóbban, ahogy azóta, illetve most pláne, de amikor lefutottam a szükésges köröket, akkor sok helyen jött a szokásos GSM boltos duma, hogy de a kiírt olcsóbb ár az Ázsiai régiós, nem Magyar nyelves...stb. és máris drágább lett, néhol nem is kevéssel, de szerecsére van korrekt üzlet is, ha csak elvétve is.
    Ismerős néhány nappal utánam akart venni, mert megtetszett neki az enyém, büszkén hív, hogy jó helyen talált olcsóbban (XXL GSM), aztán néhány perc múlva megint csörög, hogy én hol is vettem, rendel onnan, mert a kiírt alacsonyabb árhoz képest 180.000 Ft lett volna az EU régiós, ami nem kevés felár.
    Mindegy, a borzasztó (a jobbik értelmében) az, hogy nálam simán felveszi a versenyt a Nokia 8 a sokkal drágább vetélytársaival, nagyon jó irányt vettek fel, ha a Nokia 9 is ezt fogja követni (és marad így árazási kategóriában is), akkor nagyon jól alakulhatnak a dolgaik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák