Hirdetés

2018. május 26., szombat

Gyorskeresés

(#1) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Ez ebben a formában nagyon a kedvemre való lenne.

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#2) Sefter

Sefter
(PH! kedvence)

Miért fájt nekik beletenni az A11-et.. :F
Már az is tavalyi, az idei "nagy iphone-os"modellfrissítés úgy is új procit hoz..

Psn ID: sefter_hun

(#3) aelod válasza Sefter (#2) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Mert akkor nem annyiba kerülne mint amennyiért nyitni fog. Mi bajod az A10 nyers ereje nem elég neked? :F

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#4) ollie

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog (1)

Ez így jól néz ki, és van is értelme egy ekkora kijelzős, kis mobilnak. Viszont gyanítom, hogy drágább lesz, mint a korábbi változat.

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#5) flimo válasza .Szaki. (#1) üzenetére

flimo
(őstag)

Remélem nem faceids/notchos lesz, bár külföldi oldalak szerint annyira két eltérő "pletykavonulat" van, hogy simán lehet új SE és SE X is.

Először szomjan halunk, azután éhen halunk, végül mind meghalunk!

(#6) aelod válasza flimo (#5) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Hát ha nem lesz home gomb akkor szinte biztos, hogy face id lesz.
Nekem tetszene az a megoldás egyébként ebben a méretben. Bár noccs ellenes vagyok de az SE kis kompakt méretének ilyen ráncfelvarrása tetszetős. :K

[ Szerkesztve ]

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#7) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Hát így utólag...
Jobb lenne nocs nélkül.
iX-ben elfogadtam,de azért nem tudtam vele megbarátkozni.

Norsk kriger

(#8) Szakiii válasza Herreløse (#7) üzenetére

Szakiii
(PH! addikt)

első ember aki ezt mondja :) mi a baj vele?

S7 black - ASUS ROG 553 VE - 7700 hq - 1050 ti - 512 SSD - 16GB DDR4

(#9) daniel909

daniel909
(PH! addikt)

hát nekem bejön én am sem szeretem az ujjlenyomat olvasót, nélam ki van kapcsolva.
iphone 7 plus után mondjuk eléggé érdekes lenne egy ekkora kijelző, de szeintem megszoknám.

Várom az idei iPhoneokat, mert cserélni akarom a 7 Plust

(#10) Herreløse válasza Szakiii (#8) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Nem hinném,hogy a több millió ember közül,aki megvette,első lennék....:)
De "itt" lehet,hogy én vagyok.

Igazából a forma,hogy nem egységes a kijelző. Tehát csak szubjektív...
Nem tetszik,hogy így oldották meg.
Ennyi.

Norsk kriger

(#11) atike

atike
(PH! nagyúr)

Nem vastag ez egy kicsit...? Vagy a kép nem jó? :F

(#12) Szabcsizz

Szabcsizz
(őstag)

Mondhat akárki akármit, de ezt a formavilágoz az iPhone tudja a legszebben megoldani..

Motorola Moto Z

(#13) judas13

judas13
(őstag)

Most már megjelenhetne végre!

Xiaomi Mi A1

(#14) szaszyka

szaszyka
(fanatikus tag)

Szép!

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#15) .Szaki. válasza flimo (#5) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Jelenne már meg és akkor végre kiderülne. Ahhoz képest, hogy elméletileg e hónapra ígérték a megjelenést vajmi keveset tudni róla, én már abban sem vagyok teljesen biztos, hogy egyáltalán lesz-e és nem csak egy hoax az egész.

A lényeg, hogy a ház mérete maradjon ugyanaz, a vastagsága is maradhat és legyen egy normális formavilág. Ha minimálisan változtatnak a hátlapon az már nekem elég, csak ne legyen szögre ugyanaz, mint az 5S-é, mert hiába a legszebb telefon, kétszer egymás után nem vennék ugyanolyan telefont. Ez a X stílusú variáns nekem kifejezetten bejön pl, erre vevő lennék és az A10-zel sincs semmi gond szerintem.

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#16) sheratan válasza aelod (#6) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Idén már nem zárható ki a képernyőbe épített ujjlenyomat olvasó sem, bár az tényleg meglepne, ha az olcsóbbik modellben debütálna. Én azért arra tippelek, hogy nem kap ez teljes értékű Face ID-t, csak designelem lesz a notch, úgy viszont árban talán beleférhet egy képernyőbe integrált ujjlenyomat.

(#17) w.miki

w.miki
(PH! addikt)

Ha ez a méret maradna, az nekem tetszene. Androiddal venném is.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#18) rnyk

rnyk
(tag)

Kezdek hozzaszokni a notch-hoz. Bar ketlem, hogy ilyen lenne a vegso produktum.

Nem az van, hogy azert is kell az oled, hogy a kijelzot maga ala tudjak forditani a csatlakozas miatt? Az SE meg ugye olcso model szoval az oled nem valoszinu. (Igaz pletykalnak egy LCD vonalrol is erre az evre hasonlo kava "mentes" megjelnessel)

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#19) Sefter válasza aelod (#3) üzenetére

Sefter
(PH! kedvence)

nekem még sok is, de időt állóbb lenne

Psn ID: sefter_hun

(#20) ollie válasza sheratan (#16) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog (1)

Nem hiszem, hogy visszatérnek az ujjlenyomat olvasóhoz. Minek tennék, ha a faceid jobb?

(#21) atike válasza ollie (#20) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Nem maradt le egy smiley...? :F

(#22) ALBY

ALBY
(senior tag)

Ez így derék! helyes lépés részükről
Remélem más is készít végre kis telefont.

(22 font a védőlapért - nem kicsit veszik hülyére az almásokat)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#23) ollie válasza atike (#21) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog (1)

Miért, nem jobb?

(#22) ALBY: Galaxy S9-re ennél jóval drágábbak is léteznek

[ Szerkesztve ]

(#24) szaszyka válasza ALBY (#22) üzenetére

szaszyka
(fanatikus tag)

Az én SE telómon 250Ft-os üveg van fél éve. Akit le lehet húzni, le is kell! ;)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#25) sheratan válasza ollie (#20) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Nem tudom... Jobb? Én amiket láttam yt tesztekben, ott nem voltak annyira elájulva tőle, mint például hogy a beharangozott funkcionalitással ellentétben nem kimondottan működik (nap)szemüvegben, meg ilyenek. De az már vagy fél éve volt, lehet azóta javítottak rajta.

(#26) mg1992mg

mg1992mg
(senior tag)

Phableteknél, nagyobb telefonoknál egyáltalán nem tetszik a notch, de itt mégis.. Valahogy jó egyveleget alkot a kis készülékházzal, pofás, el tudnám fogadni.

Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Tab A6 10.1

(#27) skitter válasza flimo (#5) üzenetére

skitter
(senior tag)

SE X? Ezt a nevet nemigen vállalják be szerintem. :DDD

Az ember már nyugodtan idegeskedni se tud.

(#28) flimo válasza ollie (#20) üzenetére

flimo
(őstag)

Miért jobb a faceid?

(#29) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Ez így telitalálat is lehet! Ha IP68 is lenne, fontolóra venném, hogy új VGA helyett inkább erre gyűjtsek.

(#30) Sinesol válasza ollie (#20) üzenetére

Sinesol
(őstag)

Szerintem az A10 miatt valószínű, hogy nem lesz FaceID, mivel legtöbb újítást általában az új chipsetekhez is kötik. Egyébként jól néz ki a teló, már ha ilyen lesz, nagyon bejövős ez a masszívabb formavilág. :K

[ Szerkesztve ]

(#31) ollie válasza flimo (#28) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog (1)

Mert nem kell rátenned az ujjad a leolvasóra. Én pl. írisz scannert használok S9+-on, és kényelmesebb, mint tapogatni az ujjlenyomat olvasót.

(#32) Herreløse válasza ollie (#31) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Hatékony az írisz szkenner. Jól működik az S9-en is. Sötétben is.

Norsk kriger

(#33) Ganzer

Ganzer
(tag)

Kíváncsi leszek rá, anno az i5s-t nagyon kedveltem.. még a végén visszatérek droidról :)

(#34) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Hmm, mondjuk szívás lenne, ha csak 2GB RAM-ot kapna, kíváncsi vagyok, lesz -e 3GB RAM benne?!

(#35) flimo válasza ollie (#31) üzenetére

flimo
(őstag)

Szerintem kényelmesebb a hüvelykujjam lejebb vinni két centivel, mint sem az egész telefonnal manőverezni, hogy épp lássa a kamera az egész arcom, de nyilván ízlés kérdése.

(#36) ollie válasza flimo (#35) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog (1)

Nem kell manőverezni semmit. Csak úgy kell tartanom, ahogy szoktam használni. Ráadásul flip tokot használok, csak kinyitom a tokot, a telefon rögtön felismeri az íriszem, és már fel is oldott. Ehhez képest tök kényelmetlen tapicskolni az ujjlenyomat olvasót, és jóval hosszabb ideig tart.

(#37) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Itt mindenképpen fontos, hogy legyen egy kis változás az előhöz képest, mert ahhoz tényleg pofa kéne, hogy megint i5s külsőbe csomagoljanak egy a10-es SoC-t és kész. Ezért örülök, ha igazak a hírek a notch-nak itt, ellenben ennek biztos ára lesz (150-160k-s kezdőár). Kíváncsi leszek, hogy belefér-e a FaceID és a többi újdonság a X-ből.

Azért vannak fenntartásaim.

Finn the human

(#38) flimo válasza ollie (#36) üzenetére

flimo
(őstag)

Ezért mondom, hogy ízlés kérdése, ha én úgy akarnék faceid-zni ahogy többnyire használni szoktam, sokszor a homlokomból kellene megállapítania, hogy én vagyok-e.

(#39) judas13

judas13
(őstag)

Igaz amit fent írtak. Szép szép meg minden, de semmi konkrétum ha igaz lenne a májusi megjelenés és méghivatalisi megerősítés sincs tudtomal ezügyben..hoax azért ne legyen már!!Sokaknak kell egy compact teló.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A1

(#40) 7etape

7etape
(PH! addikt)

Ha ilyen lenne, akkor dobnám is a(z) X-et.. :K Egyelőre nekem ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Valami buktatónak kell lennie... :U

(#41) Roaming

Roaming
(tag)

Tetszik, nem rossz. :)

Pax et bonum!

(#42) joey04 válasza flimo (#35) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

Na ezért szerencse, hogy nem kell manőverezni.

Bazinga!

(#43) boros44 válasza ollie (#36) üzenetére

boros44
(kvázi-tag)

Ha a telefon az asztalon van vagy autóban telefontartóban és úgy akarod feloldani, akkor elég természetellenesen kell feléhajolni, hogy lássa az arcod.

(#44) Anaren91 válasza ALBY (#22) üzenetére

Anaren91
(senior tag)

Most jövök a Media Marktból, mert hát először a kedves melohely melletti Jodafonba mentem be,hogy ugyan árulnak e lightning -3.5 jack átalakítót, mert valami fasz ellopta az előzőmet, erre a kedves török közli velem,hogy persze,hogy van, majd rá nézek az árcédulára és 35 €... Mutatom neki, hogy figyelj már, az Apple store -ban 9 euro mondom akkor itt most, hogy ennyi?
Válat vonott és annyit mondott, hogy hát ennyi.
Na mondom kösz, szevasz.
Médiában 9€ volt...
Ezt is sokallom mondjuk egy ekkora kis kütyüért, de hát én hagytam el...
De a lényeg, hogy oda kell figyelni,mert az Apple-ön kívül még a viszonteladók is szeretik átverni a tudatlan vevőket...
Mondjuk ez otthon még inkább igaz, mert valamiért az Apple termékek az agyatlan Miller hülyegyerekek játékszere a legtöbb ember szemében (akinek nem inge...), az androidba meg nincsenek hibák, csak feature-ök...

(#45) juuzer

juuzer
(senior tag)

Nekem az a kérdés, hogy az Apple tényleg megcsinálja e így az SE-t.

Ezzel mondjuk nagyon odavágna a 8-as szériájának szerintem. Még úgy is, hogyha gyengébb chipet raknának bele. Szerintem amúgy a jelenlegi 5-ös/5s/SE széria design-ját fogja tovább vinni üveg hátlappal - ez szerintem a leglogikusabb opció.

Másik dolog meg az, hogy örvendetes, hogy lesz az SE-nek folytatása, mert azért szerintem van piaci igény a kisebb méretű, ellenben jó tudású és erős telefonokra. Tudtommal pedig csak az Apple meg a Sony készít ilyet. A Samsungnál ugye kiesett az A3 ebben az évben, mondjuk az se volt egy erőgép, mégis tudott alternatíva lenni droidos fronton a kisebb méretű telefonoknál.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#46) DDA40X válasza Herreløse (#7) üzenetére

DDA40X
(lelkes újonc)

Az még mindig 10. Nem iksz...

(#47) Roaming válasza DDA40X (#46) üzenetére

Roaming
(tag)

Nem tökmindegy? :)

Pax et bonum!

(#48) joey04 válasza juuzer (#45) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

Mondjuk a Sonynál már a kompakt is 5". Annál még a sima iPhone is kisebb kijelzős. :D

Bazinga!

(#49) Paul78

Paul78
(újonc)

Ha valóban ilyen lesz, akkor legalább olyan népszerű modell lesz mint az elődje!

(#50) sheratan válasza joey04 (#48) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Igen, ez az, hogy az i8 kijelzője kisebb, de a telefon maga nagyobb az XZ2 Compactnál. [link]
Ezért kellene teljesen átállnia az Apple-nek az X designra, mert így 2018-ban már kicsit retro az a hatalmas káva.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.