Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegasus

    senior tag

    gondolom lekerekített a széle... így már passzolom is, pár év múlva talán visszajön a divatba a lapos kijelző, addig meg kihúzza az s7 :DDD a jack elhagyása annyira nem zavarna, ugyanis már egy éve kékfogom tolom a zenét, és igencsak kellemes.

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

  • Hegasus

    senior tag

    válasz Gabó75 #29 üzenetére

    ebben már bluetooth 5 van, ami sokkal jobb hangminőséget hozhat magával, ha jönnek az ezt kihasználó fülesek
    a jelenlegi lg hbs 750 bt fülesem minősége a volt piston 3asom szintjén van, csak igaz dupla annyiért, de teljesen vállalható, és cserébe nem tört meg 1 év után sem, mint a többi fél év után. :DD

    ( #30 ) Tibee86: csakhogy itt nem is lesz 10k a megfelelő adapter hozzá... azt se tartom kizártnak hogy csomagolnak mellé.

    [ Szerkesztve ]

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

  • Hegasus

    senior tag

    válasz Tibee86 #32 üzenetére

    hát nem tudom mivel használod, de iphonnal tényleg förtelmes doboz hangja volt, ha nem használtam volna mással én is a fülest szidnám ;)

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

  • Hegasus

    senior tag

    válasz RaveForce #50 üzenetére

    ne is mondd, ipoop 4st jópár hónapig használtam aztán ment is vissza a fiókba ahol megvétele óta pihent, és ipoop 6-ost 2 hétig kölcsönadta a haver hogyha tetszik vegyem meg, de 1 hét után vissza is adtam, hogy bocs de ez vicc még mindig. :(
    ilyen borzasztó rendszert mint az ios... csak egy kiherélt android, amibe évről évre lassan másolják be az androidból a használható részeket, pl a fájlkezelő, 10 év után végre beteszik, brávó. hogy hiányzott nyaraláskor hogy a képeket útközben csak otgn lemásoljam egy pentdrivera, és utána szabadon törölhessem, mert persze valami "other" rész felzabálta a 16 13 gigából 2 gigát, amit sehogyse lehetett eltüntetni, mert a rendszer úgyis megoldja háhh XD persze mikor másolni akartam rá a fostalicska ituneson kersztül, akkor nyomta hogy nincs hely, de azért mutatta is hogy "other rész felhasznált terület 1,8 GB", egy "alkalmazások cache törlése" az már luxus, persze restore eltűnteti, vagy phoneclean külsős programot ajánlottak, amit vegyél meg és megoldja.... rohadt fasza, de végülis ez az apple ökoszisztéma, ha úgy akarod használni mint egy androidot, vegyél hozzá sok kiegészítőt is, és problem solved.
    komolyan mondom nyugodt embernek tartom magam, egy kezemen megtudom számolni az évek alatt hányszor voltam ideges, de 5 ujjból 4 az alma rendszeréhez köthető.... végtelenül irritál ha valami használati tárgy nem úgy cselekszik ahogy nekem tetszik, és még be se tudom állítani, hogy úgy cselekedjen, ez "megveszed és használod ahogy van" mentalitást meghagyom az alma ökoszisztéma élvezőinek. Mondjuk szó se róla a felhasználóik 99%-a csak egy facebook/messenger mashine-nak használja, arra pedig valóban jó :D na tessék csak leírtam megint ezt és felment bennem a pumpa :DDD

    (#49) pusszycat: az üzemideje valóban kiváló, egy 12 órás műszakot végig hallgathatok ha úgy tetszik, vagy hétfőtől péntekig, ha csak utazás közben használom (napi 2 óra) azt is kibírja.
    az aptx-re figyelj, ami benne, hogy mivel kompatibilis, ami mondjuk az összes qualcomm chipes telefon, plussz azt is olvasom és tapasztalom, hogy a samsung exynosa is támogatja, gondolom nem tehették volna meg, hogy az egyik régióba szánt galaxyval jól megy, a másikkal meg nem.

    persze ha az ember nem olvas utánna ennek, akkor valóban a füles hibája hogy rosszul szól ipooppal, de hát a tájékozatlanság is csak a isheepek kiváltsága, persze megveszed a saját verziójukat 100 Matyiért!, akkor minden happy... it's a joke, it's all a joke

    [ Szerkesztve ]

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Új hozzászólás Aktív témák