Hirdetés

2017. szeptember 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) RaveForce

RaveForce
(PH! kedvence)

Nagyon helyes! A mi mix beszedhangminosege egy hulladek..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) AGE-T

AGE-T
(senior tag)

Ezzel csak egy baj van, használni nagyon nem lesz jó. Inkább alulra kerülne egy ujjlenyomat olvasó, és a köré kerülne a kijelző. Felül meg lehetne egy vékony csík a hangszórónak, kamerának. Felül babrálni egy kézzel a telefont kínszenvedés.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#3) 7etape

7etape
(PH! addikt)

Milyen szuper lesz, amikor már elmondhatjuk, hogy egyáltalán nincs káva. 0!
Csak nem tudom, hogyan fogom elforgatni a telefont, vagy egyáltalán normálisan megfogni úgy, hogy közbe ne nyomkodjam el ötvenszer.... :N Tudom, szoftveresen megoldható, de valamiért eddig se törték magukat.... :U

(#4) LosBlancosrm: Lehet ezzel poénkodni, de ez a „kávamentesítés” szerintem nem jó irány...
(A sérülékenységet nem is említeném)

[ Szerkesztve ]

(#4) LosBlancosrm válasza 7etape (#3) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Nyugi, a HTC még évekig ott lesz a kávakedvelőknek. ;]

(#5) Mr.Silkó válasza LosBlancosrm (#4) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

A Sony-t se felejtsd ki a leszállópályányi alsó-felső kereteivel.. :))

(#6) sheratan válasza AGE-T (#2) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Pontosan. Bár lassan az ujjlenyomat a kijelzőbe lesz integrálva (azzal már most sincs gond, hogy rajta legyen a kijelzőn, az enyémen is rengeteg ujjlenyomat van, csak be kellene olvassa a telefon :) ).

https://500px.com/copernicvs

(#7) .Szaki. válasza 7etape (#3) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

+1

Ráadásul azért mert kávamentes lesz a telefon, de ugyanúgy belecsesznek egy 5,7-6 sőt akár 7"-es kijelzőt, attól még baromira nem lesz használható egy kézzel, szóval ugyanott vagyunk, ahol a part szakad. Ez egy 5S méretű kasztniban lenne jó egy 4,7-es kijelzővel, arra azt mondom, hogy van értelme a kávamentességnek, mert egy értelmes méretű kijelző lehetne egy kompakt házban. De ezeknél a gyúródeszkáknál...

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#8) 7etape válasza .Szaki. (#7) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

Az egykezes használat már rég a múlté... :) Bár állítólag az S8 a maga formájával elég jól kezelhető még.

(#9) madgie

madgie
(Jómunkásember)

Volt már megapixel, cpu szám, ram mennyiség, antutu meg jó pár fétis, most a screen to body ratio a soros :D

(#10) Szakiii

Szakiii
(őstag)

Embertelen, hogy mennyire nyomatják ezt a kávamentes hülyeséget, tvnél oké de telefonnál ne már, komolyan szeretném kézbe venni és normálisan használni... s7 edge is elég volt jó lenne végre megint normális irányba menni...

S7 black

(#11) 7etape válasza madgie (#9) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

Ezután meg jön majd az, hogy mennyire hajlékony és rugalmas... :DDD Ha átmegy rajta egy tank és benne maradnak a lánctalp nyomai, az lesz a menő. ;]

(#12) Cifu válasza 7etape (#11) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Az LG már azon is túlvan - LG G Flex :)

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#13) 7etape válasza Cifu (#12) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

De az csak a kezdet... Azzal még nem lehet origámizni... :P

(#14) AGE-T válasza Szakiii (#10) üzenetére

AGE-T
(senior tag)

Nekem speciel nagyon bejön. Lekerekítésre nem vágyom, de arra igen, hogy alul felül ne legyen egy kihasználatlan sáv. Egérmozizáshoz, videózáshoz, fotók megtekintéséhez kell a nagy kijelző. Ha ezt úgy tudják prezentálni, hogy egy kézzel is tudjam használni a mobilt, engem kilóra megvettek. Nekem az S8 megoldása is nagyon tetszik, csak az androidtól ver le a víz. Remélem almáék hoznak egy jól átgondolt teljes kijelzős mobilt. Ha nem, valahogy lenyelem ezt az android békát.

(#15) roli543

roli543
(senior tag)

5 colos telefonból miért nem akarnak ilyet csinálni? Annak lenne értelme...

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#16) .Szaki. válasza 7etape (#8) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Tudom, sajnos tényleg a múlté, de ezt sajnálom.

Az S8-ról én is hallottam ilyen legendákat, alkalmasint megnézem majd egy telefonsimogatóban kíváncsiságból. :)

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#17) Szakiii válasza AGE-T (#14) üzenetére

Szakiii
(őstag)

Nem tudom nekem most s7 edge van de kövi telóm minden lesz csak nem kávamentes :) szeretem nagyon mert kb hibátlan, de ezt képtelenség megszokni. Persze ez így szebb, de pl a htc amiért mindenki sír számomra már inkább tetsző ezen a téren, nem véletlen jönnek itt sokkal SE-vel meg hasonlókkal ahol konkrétan káva hegyek vannak, de legalább használható a telefon és ettől függetlenül és nagyon szép!

Kollégámnak s8+ van, iszonyat szép de borzalom fogni és használni :)

[ Szerkesztve ]

S7 black

(#18) papi77 válasza Szakiii (#10) üzenetére

papi77
(PH! addikt)

Igen,és az a legnagyobb probléma,hogy gyakorlati haszna nincs,ugyanúgy mint az edge kijelzőnek!
Egyszerűen azt kellene tudomásul venni,hogy kell egy minimális káva,a normális használathoz!

"didzsééé bobó"

(#19) 7etape válasza Szakiii (#17) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

A HTC nálam azért túlzás, ahogy az iPhone is. Viszont ez meg a ló másik fele, de nagyon durván..... :)

(#20) Szakiii válasza 7etape (#19) üzenetére

Szakiii
(őstag)

Persze van egy arany középút pl a sima s7

S7 black

(#21) atikó

atikó
(őstag)

remélem ha v30 nevet kapja legalább a hangerőgombokat vissza rakják hátra mint a V10-n van.

(#22) madgie válasza Szakiii (#20) üzenetére

madgie
(Jómunkásember)

Az mindenben az, a kijelzőméret is nagyon korrekt :)

(#23) Dreadloord válasza Szakiii (#10) üzenetére

Dreadloord
(fanatikus tag)

Ha kell a káva, vehetsz applet vagy sonyt, utóbbi úgyis csődközelben van, rájuk fér pár vásárló, a vékony kávás telefonok meg jók lesznek annak a maradék 90% usernek, aki hasznosnak találja...

- ASUS G751JY - LG G3 - Samsung Galaxy Tab S 8.4 -

(#24) AGE-T válasza Szakiii (#17) üzenetére

AGE-T
(senior tag)

Kezdem megszokni, hogy szinte mindenben szemben megyek a világgal. Ami másnak tetszik, az nekem nem,és fordítva. Amúgy a kávamentesítést nem kell keverni az edge to edge megoldással. Nem arról beszélek, hogy oldalt is rá forduljon a kijelző a szélekre, hanem, hogy ne legyen alul felül értelmetlen kihasználatlan csík. Mint mondjuk az iPhone 7 alja, teteje, vagy a régebbi modellek esetében.

(#25) janeszgol válasza 7etape (#8) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Tegnap ahogy nézegettem a telefonokat az MM-ben, az Edge gyönyörűségek után megváltás volt kézbe fogni egy S7 simát. Kényelmesnek tűnik az S8, de az S7 nekem jobban bejött.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#26) Szakiii válasza AGE-T (#24) üzenetére

Szakiii
(őstag)

Jogos bár attól kávamentesebb hogy rá is nyúlik a telefon nem nagyon lehet,de úgy hogy ez nincs talán még használható, de 2,5d üveg miatt ígyis úgyis rácsúszik a kezed egy nagyobb kijelzővel szerelt telefonnál ha át akarod érni a kijelzőt (persze van akinek nagyon nagy keze van és nem így van de általánosságban igen).

Dreadloord: igen csak ezzel tudod az a baj hogy akik meg használják a kávamentes telefont azok pont nem találják hasznosnak attól a pillanattól kezdve hogy elkezdik rendszeresen használni a telefont :D mint említettem oldalt nekem most sincs káva a telefonon és barátnőm sima s7-e brutálisan jó, kezembe kerül és azt tudom rá mondani hogy tökéletes de tényleg. Le is fogom cserélni rá enyémet mielőtt megint utasítást kapok tőled hogy mit vegyek... :R

janeszgol: pont erről beszélek :) +1

[ Szerkesztve ]

S7 black

(#27) 7etape válasza AGE-T (#24) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

Nem arról van szó, hogy jól néz -e ki, hanem arról, hogy mire használod. Dísztárgynak nem rossz, de ezt megfogni vagy átadni valakinek, hogy nézze meg ezeket és ezeket a fotókat... Mire normálisan megfogja, úgy elbarmolja a telefonodat, hogy nyomhatsz egy restore -t. :D

(#20) Szakiii +1, a Sima S7 -nek jók a méretei.

(#25) janeszgol :K

[ Szerkesztve ]

(#28) Szakiii válasza 7etape (#27) üzenetére

Szakiii
(őstag)

Pontosan, ezek addig nem jönnek elő amíg csak nézegeted meg megfogdosod MM-ben :D de a fényképezés eleve egy veszélyes dolog bár itt is igaz hogy inkább az edge-nél, G6nál lehet kevésbé, de ha ott elejtős, kicsúszós téma nem is játszik a kijelző megérintése akkor is :)

[ Szerkesztve ]

S7 black

(#29) papi77 válasza Dreadloord (#23) üzenetére

papi77
(PH! addikt)

Kevered a szezont a fazonnal! :)
Itt azt próbáljuk mondani,hogy egy minimális káva kell a kényelmes biztonságos használathoz!
A sony meg az alma az már egy külön világ...habár az xz premiumot biztos kipróbálom :B

"didzsééé bobó"

(#30) kdavid94 válasza 7etape (#3) üzenetére

kdavid94
(senior tag)

"Tudom, szoftveresen megoldható, de valamiért eddig se törték magukat"

Mert eddig még nem csináltak olyan telefont, ami valóban kávamentes. Ha lesz ilyen, akkor majd megoldják, hogy a kijelző szélei ne legyenek érintésérzékenyek.

A sérülékenységet meg soha nem értettem, a legtöbb mostani telefonnak is ugyanúgy üveg a teljes előlapja. Maga az LCD panel sem sérülne sokkal könnyebben szerintem, nem hiszem, hogy lenne jelentős energiaelnyelő képessége a káváknak.

Mondjuk a cikkben szereplő megoldás elég idétlen, akkor már tényleg inkább legyen felül egy 2-3 milliméteres csík a kamerának és a hangszórónak, alul meg semmi.

[ Szerkesztve ]

(#31) 7etape válasza kdavid94 (#30) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

Az S8 -ra is bőven ráférne. :) Az a vékony alsó-felső káva nagyon necces, az edge kialakításról nem beszélve...

(#32) joey04 válasza RaveForce (#1) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

majd kapsz te is

Bazinga!

(#33) Dr. 444Hertz válasza Mr.Silkó (#5) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Feldobtad a napom :D

Huawei P9 blue

(#34) slimshady

slimshady
(senior tag)

Nekem nem tetszik ez a megoldás. Elég gagyinak tűnik. Hol az előlapi kamera?

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.