Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz tuleon #8 üzenetére

    Igen ezekről a kialakításokról rég óta szólnak a hírek. De őszintén én most nem lepődnék meg ha a jelenlegi helyzet miatt most csak egy megúszósabb ráncfelvarrást adnának ki a kötelezően elvártakkal (5G, LiDar, 90/120Hz refresh rate), ezeket pedig egy tökéletesítetebb formában jövőre sütnék el. Tudom hogy ez egy kicsit ellent mond a témanyitó hozzászólásomnak ami "öngól!" felkiáltással indult :D de végül ha tervezetten csinálják akkor lehet benne logika: elvileg most szűkösebb gyártó kapacitások lesznek, plusz kereslet visszaesésre is lehet számítani. Annak a rétegnek akinek meg továbbra is prioritás, hogy legújabb modell villogjon a kezében és meg is engedheti végülis ezt a verziót is el tudnák adni. Lehet hogy a nagyobb gurításokat nem most kellene ellőniük. A 11-es széria amúgy is nagyon erősre sikerült (remek kamerát és készenléti idő), egy mérsékeltebb árú 11 Pro duó meg ősszel, jövő tavasszal is elég erős ajánlat lehetne ha piacon tartják, akinek meg kell az újabb az ahogy fent írtam a ráncfelvarrást is megvenné...

    Egyébként az 5.4"-os modellt továbbra sem tudom elképzelni 19:9-es képeránnyal, nekem az 5.8"-on sem a legkényelmesebb a gépelés, a másodlagos telefonként használt Huawei P30-omon sokkal kényelmesebben tudok gépelni, pedig az iPhone gyári billentyűzete sokkal felhasználóbarátabb (szerintem) mint a Huawei-é, én már meg is fogadtam, hogy legközelebb már egy MAX modellbe ruházok be...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák