Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Vegre valami ertelmes es jol kinezo ujitas az okostelefonpiacon!
    Konkretan utoljara talan a htc m7-nel ereztem ilyet, hogy wow, egy ilyen (illetve jo esellyel majd az utodja) KELL nekem.
    Tudom, nincs ra sok esely, de ha a fo kameraja tudna hozni minimum egy pixel 3/3a szintjet, lenne belole ketkartyas verzio, meg birna minimum 4 ora SOT-ot a fokepernyon sotet temat hasznalva, akkor szvsz nem erdekelne, mennyibe kerul, vennek egyet.

    Komolyan, nem tudom, mikor ereztem utoljara ilyet, hogy egy gyarto vegre meghallgatta a nepet is, nem csak grand kokain manager urat. Mert mit akart a nep a hajlithato kijelzos telefontol? Azt, hogy akkor legyen nagy kijelzom, ha akarom, amugy legyen mar vegre egy kicsi, konnyen zsebrevaghato telefonom. Ehhez kepest mit kaptak? Egy rohadt nagy telefont, ami akar lehet meg rohadtnagyobb is.

    Persze, a masik oldalrol nezve meg beta-teszteljen a rosseb, megvarjuk a hosszutavu tapasztalatokat a felhasznaloktol, aztan majd kiderul.

    Addig is, le a kalappal moto, igy kell ezt! :R

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák