Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    Én kifejezetten HO párti vagyok. Közel 20 évig bejártam dolgozni nap mint nap, de az utóbbi 5-6 évet már HO-ból csinálom, alkalmanként kimegyek terepre, de ez 2-3 hetente egy alkalom kb.. Amíg bejártam a legtöbb esetben gyakorlati haszna nem volt a személyes jelenlétnek, ellenben sok szempontból megnehezítette az életem és elég rossz hatással volt a produktivitásomra is. Engem például kifejezetten zavart a többi ember, mert nem tudtam tőlük dolgozni rendesen és odafigyelni olyankor, amikor nagyon koncentrálni kellett (ez elég sokszor adódik így). Nyilván nem vagyok reprezentatív minta, csak a szubjektív szempontjaimat tudom leírni, de nekem megváltás a HO.

    Én például egyáltalán nem érzem a szociális hátrányait ennek, hiszen rengeteg barátom van, akikkel amúgy szabadidőben összejárunk, van családom, bőségesen elég a szociális együttlét azokkal, akiket kedvelek és szeretek. Az viszont nem hiányzik, hogy egy irodában legyek összezárva olyan emberekkel, akikre egyáltalán nem vagyok kíváncsi. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák