Hirdetés

Aktív témák

  • M0RGI

    őstag

    válasz Heisenberg69 #83 üzenetére

    Ahogy neten olvasgatom, nincsen méltányosság ilyen esetben. :( Pedig gondolkodtam, hogy írok nekik.
    6-os felől M0 ingyenes részén jöttem, M5 csomópontban akartam lemenni Gyál felé az M5 melletti ingyenes szakaszon.
    Sajnos valamiért nem volt hangja Waze-nek, nézni meg alig tudtam, nem igazán nagyít rá a sávváltásoknál, hogy tisztán lásd. Azért sikerült lemennem jobbra, majd balra, de itt még le kellett volna kunkorodni az M5 mellé, de itt sajnos visszamentem az M0-ra, ami onnantól már fizetős. Aztán mentem rajta pár km-t és lejöttem.
    Ha már annyira figyelik a kamerákat, nem tudom miért nem nézik meg, hogy sem előtte, sem utána nem használtam fizetős szakaszt, csak cca. 1 km-en.
    Plusz emlékeim szerint egy rohadt tábla nem volt kirakva, hogy te hülye innentől fizetős lesz az M0 és ez az utolsó kivezetés ahol ki tudsz menni. Mikor visszamentem az M0 fizetős szakaszára, ott sem volt kirakva, bár ha lett volna is mindegy lett volna. Eleve milyen balf@sz dolog fizetőssé tenni pár szakaszon a végig ingyenes nullást?!

    (#84) SzaboZE: Jól megtervezte az útvonalat Waze és iGo is biztosan így tett volna. Be volt jelölve, hogy autópálya legyen, de fizetős nem. Jól tudta, hogy hol ingyenes és hol vigyen le, csak Waze a sávokat nem mutatta jól és (biztos az én hibámból) egy árva kukkot sem szólt.

    (#85) bodrik11: Elhiszem, de "Ha már annyira figyelik a kamerákat, nem tudom miért nem nézik meg, hogy sem előtte, sem utána nem használtam fizetős szakaszt, csak cca. 1 km-en." ??? Szerinted??

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák